E34 kojameeste probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Mr.Spurway.Cooke
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 03.06.2007 18:00 01
Asukoht: Tallinn

E34 kojameeste probleem

Postitus Postitas Mr.Spurway.Cooke »

nimelt kojamehed käivad igas astmes ühesuguse kiirusega ja hakkavad vahest ise käima või ei jää seisma ja jäävadki käima kuni süüte välja keerad see viitaks nagu relee veale.
samas jäävad need kojamehed seisma sinna kus nad jõudnud olid selleks hetkeks kui ma nad kangist välja lülitan (loe keset klaasi kah). see viitaks nagu jälle maha surema hakkavale kojameeste mootorile.(muidugi mitte juhul kui muidugi nad jäävad seisma tänu pinge kadumisele )

uurinud olen nii palju et kakkusin lahti selle 4 otsaga kojameeste pistiku mis seal kaitsmekarbi kõrval on ja noh seal on midagi 12 voldi sarnast ja kui kangi liigutada ülespoole siis tuleb miski 12 v veel juurde.

siis kiskusin ka tagaistme maha ja kangutasin ühe relee välja see tegi sellist asja et kojamehed hakkasid tööle ainult kangi kolmanda asendi peale ja ikka selles samas rahulikus tempos nagu ikka ... koukisin selle plastiku seest ta välja ja visuaalsel vaatlusel oli asi väga okey .. ei mingeid märke oksüdeerumisest ega millestki muust.


on kellelgi ideid enne kui ma hakkan kogu süsteemi testriga üle käima.

ilmselt alustan sellest et lammutan ta nii laiali et saaks mõõta otse mootorile tulevaid pingeid.
viin ära vanu raamatuid ja heliteoseid ... 53600903
priitb
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 24.11.2005 23:13 46
Peamine sõiduk: F31 325d
Asukoht: Paide

Postitus Postitas priitb »

Kontrolli massid üle kõigepealt. Relees see viga vist ei ole, pigem juhtmetes. E30 ga jamasin kah kunagi ammu ja ei saanudki korda.
BMW f31 325d 160kw 2014a
laur84
Huviline
Postitusi: 894
Liitunud: 01.03.2007 23:27 27
Asukoht: Kohila-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas laur84 »

kas kangis endas ei või asi olla (sellisel sakslasel nagu audi 100 ja b4 lagunevad küll need isuga)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

laur84 kirjutas:...(sellisel sakslasel nagu audi 100 ja b4 lagunevad küll need isuga)
Audi ju ei raatsi releesid kasutada.

Uuri, kas park-asendi andur on korras.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta