E39 523i '97 Probleem akuvoolu säilitamisega

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
alex525
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 07.12.2006 00:37 49
Asukoht: Tln

E39 523i '97 Probleem akuvoolu säilitamisega

Postitus Postitas alex525 »

Kas kellelgi on kogemust või teab, milles võib olla probleem, kui aku "omavoliliselt" hommikuks tühjeneb? Aku sõbra autol on uus (3 kuud vana) ja seega probleemi selles mõttes ei tohiks olla.

Kummaline on ka see, et see anomaalia ei ole igapäevane. Teinekord ei ole pikka aega probleemi ja siis korraga on hommikul aku tühi. Laadimisprobleem tõenäoliselt ei ole, sest muidu korduks tihedamini. Kuidagi ei ole ka täheldada mingite muude (nt. ilmastik) olude kokkulangevust probleemi avaldumisel.

Ehk et keegi teab milles võiks viga olla või kelle poole küsimusega pöörduda? UMis kehitati suhteliselt õlgu selle peale.

:?:
Pigem käin jala kui vahetan oma BMW mingi romu vastu
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

Mis mõttes kehitati õlgu? Kui mõõdeti sel perioodil kui lekkevoolu polnud, ega siis ei olegi suurt midagi muud teha kui õlgu kehitada, viga mida parasjagu ei esine, ei ole alati ka võimalik leida. See pole a`la nukaanduri viga mis veamällu jääb.
Ega siit foorumist sulle ühest vastust anda ka pole võimalik, variante mis seda põhjustada võivad on mitmeid alates soenduse reostaadist lõpetades autotelefoni või webastoga jne.
Pead laskma veaotsingut teha siis kui autol viga reaalselt esineb.
`93 525i M50
Kasutaja avatar
rodza
Huviline
Postitusi: 461
Liitunud: 08.11.2006 10:59 48
Asukoht: lõuna eesti

Postitus Postitas rodza »

arvatavasti juhe kuskil lühises.nt. pagasniku luugi juhtmed mis üles-alla liigutamise tulemusena võivad puruneda...mul olnud mitmel autol niimoodi-vahepeal satub lühisesse ...-vahepeal mitte.
kontrolli.!!! :cool: :D
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Mul oli samamoodi, et mõni päev lihtsalt aku tühi niiet käivitamisel ainult plõksus.
Minu probleemi olemus seisnes selles, et taga aku juures massijuhe ei olnud korralikult kere küljes kinni.
sell6
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 12.10.2006 15:17 52

Postitus Postitas sell6 »

mul oli sama jama 530 2000a diisliga...
2 nädalat võttis aega..aga asja sai.
Prooviti küll igasuguseid asju...kuid lõpuks kui juhtusin öösel külmaga auto juurde minema nägin et klaasipesudüüsid olid jääst puhtad ja täitsa soojad. saigi see soojenduse pistik lahti ühendatud ja asi on siiamaani korras. ptüi-ptüi-ptüi:)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

sell6 kirjutas:saigi see soojenduse pistik lahti ühendatud ja asi on siiamaani korras. ptüi-ptüi-ptüi:)
Ei ole ju korras: düüsid nüüd külmad. Välistemperatuuri näit on korras?
Kliimaseade lülitab kütte taha, kui tema meelest välistemp on +3*C või alla selle ja süüde sees. NB! Viga võibki ka selles olla, et kliimaseadmel süüde sees kogu aeg. Välistemp on juba niigi alla +3-e.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta