Kas keegi saab nõu anda.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Suletud
andrislv530d
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 29.12.2006 23:31 08

Kas keegi saab nõu anda.

Postitus Postitas andrislv530d »

Mul on BMW 530d automaat. Esimeste külmadega piduri pedaal ei liigu üles ega alla. Käiku ei saa ka sisse panna. Autot olen tund aega juba soojendanud aga mitte midagi pole muutunud. Kui kellelgi on veel selline mure olnus siis kirjutage mis tegite ja kuidas lahti saite.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Algatuseks paranda pealkiri ära.
Vihjeid saad teiste teemade pealkirjadest või SIIT
kamewa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 12.02.2006 21:16 17

Postitus Postitas kamewa »

Väga tuttav situatsioon mulle, probleem on selles, et ees kapoti all on vasaku salongi õhufiltri all pidurivõimendi, mis omakorda asub vee ärajooksu vannis. Sinna vanni jookseb vesi tuuleklaasilt ja sealt vanni põhjast oma korda edasi toru mööda auto alla kuni maani välja. Nimelt on see vann sul vett täis st. ärajooksu auk on saasta täis läinud ja veel pole enam kuhugi minna. Tulemuseks on vett täis pidurivõimendi mis läheb rooste ja esimeste külmadega ka jäätub.
kamewa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 12.02.2006 21:16 17

Postitus Postitas kamewa »

eks anna tead, kas mul oli õigus ka
Fulber
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 07.11.2005 16:55 42
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Panen ka oma mure siia teema alla.

Armatuuris viskab ette kirja: "BREMSBELÄGE". Seda tean, et BREMS on pidur, aga seda teist poolt ei leia isegi sõnaraamatust. ju siis tehniline keel. Kas keegi teab mida see veateade tähendab?
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Piduriklotsid-Bremsbeläge, kui ma ei eksi. Sul piduriklotsid kulunud vist!
Fulber
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 07.11.2005 16:55 42
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

See on vist jah ainuke mõistlik seletus asjale. Tänud igatahes!
snocone
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 16.10.2006 17:59 07
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas snocone »

Fulber kirjutas:Panen ka oma mure siia teema alla.

Armatuuris viskab ette kirja: "BREMSBELÄGE". Seda tean, et BREMS on pidur, aga seda teist poolt ei leia isegi sõnaraamatust. ju siis tehniline keel. Kas keegi teab mida see veateade tähendab?
mõistlikum oleks sul saksa keelne menüü inglise keeleks muuta... saad teinekord teistest asjadest paremini aru ;)
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

snocone kirjutas:
Fulber kirjutas:Panen ka oma mure siia teema alla.

Armatuuris viskab ette kirja: "BREMSBELÄGE". Seda tean, et BREMS on pidur, aga seda teist poolt ei leia isegi sõnaraamatust. ju siis tehniline keel. Kas keegi teab mida see veateade tähendab?
mõistlikum oleks sul saksa keelne menüü inglise keeleks muuta... saad teinekord teistest asjadest paremini aru ;)
Minuarust sobib saksa keel rohkem bmw-le!
snocone
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 16.10.2006 17:59 07
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas snocone »

Veljo_V kirjutas:
snocone kirjutas:
Fulber kirjutas:Panen ka oma mure siia teema alla.

Armatuuris viskab ette kirja: "BREMSBELÄGE". Seda tean, et BREMS on pidur, aga seda teist poolt ei leia isegi sõnaraamatust. ju siis tehniline keel. Kas keegi teab mida see veateade tähendab?
mõistlikum oleks sul saksa keelne menüü inglise keeleks muuta... saad teinekord teistest asjadest paremini aru ;)
Minuarust sobib saksa keel rohkem bmw-le!
nojah eks see ole igaühe maitse asi
cogito ergo sum
Suletud