Küsimus e34 tds

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Küsimus e34 tds

Postitus Postitas Snow »

kas on võimalik selline asi et kehv kütus paneb kõrgsurvekaane tuksi ja sulatab tihendeid..??? ( asi siis selline et kuu tagasi käis mul auto remandis....mees lubas kõrgsurvapumba kaane ära remontida, võttis töö tasuks 2500 eeku.....umbes paar nädalat tagasi hakkas auto uuesti imalikult käituma ja nüüd siis läksin tagasi sinna kus tööd teostati ja mees väidab mulle et olen kehva kütusega sõitund ja kaan täiesti piixus enam ei anna remontida......a mul tekkis kuri kahtlus et tegelane ajab mulle jama või on see siiski tõsi????
matsa
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 22.05.2006 11:02 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas matsa »

Enda Tds'il sai ka alles need tihendid ära vahetatud. Räägiti ka, et kehv kütus viimaselajal ja neid e34 525tds käib koguaeg sama murega remondis.
Kasutaja avatar
KristjanT
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 21.07.2005 12:36 45

Postitus Postitas KristjanT »

Mis sümptomitest käib jutt?

K.
4.8iS
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Snow »

pöörded kõiguvad ja peaaegu igal ristmikul sureb välja, maantee sõidul natsa kakub
amarko
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 14.12.2004 14:28 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas amarko »

Las ma arvan - käisid remondis Sirbi tänaval oma pumbaga ve??

Sry kui eksin.
Winners never quit, and quitters never win, but those who neither win or quit, well they're just idiots
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Snow »

krt ei teagi mis tänav see on aga siriuse putka taga all garaazis
amarko
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 14.12.2004 14:28 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas amarko »

aaa....siis palju mööda ei pannudki. Ühe tänavaga ainult. Muidu seal Sirbi tänaval on üks papi kes remondib norm raha eest pumpasid. Algul kui autot näitama lähed siis saad enam-vähem sõimata et mis **** küttega sa sõidad, siis papi leebub ja teeb korralikult asja ära. Hinge hinda kahh ei küsi - suhteliselt õiglast tasu.
Ma seepärast pakkusingi et kas Sirbis käisid kuna su sissejuhatus teemasse oli just selline vastav Sirbi papi omale.
Seda mai tea küll kuidas seal Siriuse taga garaazis kodanikud mootoriremondiga sina peal on kuid see mees kes diagnoosib mootoreid ja need üles upitab, on küll väärt.

Dislapapi aadress on Sirbi 5, Jalakast esimene tn vasakule
Winners never quit, and quitters never win, but those who neither win or quit, well they're just idiots
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

mul seal siriuse putka juures tehti minu autole hiljuti väike mootoriremont, plokikaas oli kõver..
praeguse seisuga olen küll tööga rahul, hind ka soodne.
vast jääb kestma..
elame näeme.. :)
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Snow »

ega ma ei ütlegi midagi halba nende meeste kohta aga lihtsalt minu jaoks tundus imelik et kütus võib sellise asjaga hakkama saada...
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ma olen ise näinud sellist asja bensiiniga, kus sulasid ülesse ka vanemate autode ujukid, aga diisli puhul selline asi suht kahtlane.
525 TDS´a EXECUTIVE
325 ix
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 27.06.2004 20:01 40

Postitus Postitas 325 ix »

Biodiisel näit. ei ole kummidetailidele hea.
Bmw remont Tartus. 50-97478.
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

Mina soovitaks enne remonti sellesisuliste probleemide ilmnemisel üks pudel STP diisli vaikude ja muu saasta eemaldaja paaki kallata ja see paagitäis läbi sõita. Enda omal andis tuntava tulemi. Samas olen ääretult nõus, et meil müüdava kütte kvaliteet on täpselt selline nagu ta on ja pole kohanud kedagi kes suudaks 100% kindlusega väita et SEE TANKLAKETT müüb vaid kvaliteetset diislit. Ise kasutan aeg ajalt 2 taktise sae õli diisliküttele sekka, kindlustab vähemalt määrimise.

Üks tähelepanek veel. Kuskil aasta/poolteist tagasi, enne iga tankimist, tegin katse lakmuspaberiga ja oo avastust - mõned korras näitas lausa lakmus happelist keskkonda küttes - ime siis et kütteaparatuur otsad annab.
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Snow »

kusjuures mulle öeldi samuti et küte on olnud happeline sellepärast ka tihend veits sulanud....aga räägi seda 2 taktilise õli värki, kui palju sa õli paned paagitäie kohta ja kui tihti sa seda teed??
nisu_uno
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 26.11.2006 14:01 10

Postitus Postitas nisu_uno »

Ma lisan igale paagitäiele pool liitrit kuni liiter.
Kasutaja avatar
kopamees
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 27.01.2004 22:46 20

Postitus Postitas kopamees »

See kõrgsurvepumba kaane remontimise jutt on täielik BS. Seal ei saagi midagi remontida, kui reostaadi plaat on kulunud, siis võib selle minema visata! 2,5K. eest nad nähtavasti puhastasid reostaadi osa sitast ära ja pingutasid vähe neid klemme seal, selline teguviis annab teinekord X ajalise tulemuse ja pöörded ei kõigu enam ja mootor töötab jälle mingi aja normaalselt. Aga nagu näha kestis sinule tehtud efekt täpselt niikaua kui kestis :lol:
Nüüd selline loll vabandus ,et küte **** ja tihendid sulanud on neil heaks vabanduseks. Kogu see pumba elektroonika on üleni seal kütte sees ja seal polegi mingeid tihendeid. Kui tihendid on sulanud, st. ei pea siis selle ainsaks tulemuseks on see ,et pumbast immitseb kütust väljapoole ja seda on silmaga näha.
Olen ise nende pumpadega maadelnud ja ka ise lühiajalist abi saanud, aga ainus tõeline lahendus on uus osta, või veel ressurssi omav kasutatud tükk.
E21 320; E30 320; E28 524TD; E34 524TDA; E34 525 TDS T
Tehnosüsteemide ehitus ja pinnasetööd, ekskavaatorid, kallurveod http://www.multiprofiil.ee/
Snow
Huviline
Postitusi: 775
Liitunud: 20.12.2005 23:05 02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Snow »

kui seda juttu lugeda ja uskuda siis tekib küll väike viha ...et no mida sa nussid inimesi , öelnud kohe ära et selle kaanega pole enam midagi teha ja oleksin säästnud uue kaane jaoks 2500 eeku....aga no kahjuks leidub veel selliseid inimesi... :roll:
Kasutaja avatar
mikk1984
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 20.11.2006 14:47 38

Postitus Postitas mikk1984 »

käisin ka pumba kaane tihendit vahetamas...
sell ütles et biodiisel ise ei tee tihendile midagi, kuid probleem pidi selles olema et mineku äärel olev tihend ei pea biodiisli poolt tekitatud veidi suuremale survele vastu
Vasta