E34 salongi soojendus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
capri_e34
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 13.01.2007 19:44 18

E34 salongi soojendus

Postitus Postitas capri_e34 »

Autoks 520. 92a

Küsimus oleks täpsemalt et mida mis nupp teeb?
Esiteks mul on siis maki all kaks nuppu millega peaks siis saama tempi. reguleerida aga ei tee nad midagi, vähemalt aru ei saanud, et kas võib olla et asi mõeldud kondiga mudelile ja mul lihtsalt ei ole konti.?

Ja teiseks, mina saan nagu seda tempi mis otse salongi puhub reguleerida sealt keskkonsooli üleval osas olevate kahe puhuri vahepeal olevast nuppust aga nagu jalgadele ja ette aknale jääb ikka ainult sooja puhuma, et ma alles teist päeva auto omanik et ei ole veel kursis kuidas miski toimib, kas võibolla puhubgi aknale alati sooja?
Kasutaja avatar
abimees
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 04.10.2006 12:44 42
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas abimees »

kui on kont, siis otsi lumehelbega nuppu. ja minu 525i saab aknale nii külma kui sooja vastavalt kuidas tempi reguleerin.
bmw 525i 1990.
capri_e34
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 13.01.2007 19:44 18

Postitus Postitas capri_e34 »

ei ei siis konti ei ole. aga seda tempi regullid ikka nendest kahest ümargusest, mis algavad seal vist 18-st ja kas mingi 24 või midagi on se max? et võibolla siis kuna on õues külm et siis ei tulegi praegult külma? aknale siis?
Kasutaja avatar
abimees
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 04.10.2006 12:44 42
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas abimees »

kui need nublakad nulli keerad peaks ikka külma tulema, on ju nendel nuppudel algul sinine ja siis punane. kui keerad ikka sinisele peaks igast august jahedat tulema.
bmw 525i 1990.
Kasutaja avatar
abimees
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 04.10.2006 12:44 42
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas abimees »

soojenduse üks keeruline värk selles süsteemis on igasuguseid vigureid vahel näiteks klapid(elektrilised), siis peaks olema ka pump mis väikest ringi sirkuleerib. sinu autol võib ju point olla et ei sulge mingit klappi või on mingi muu vigur.
bmw 525i 1990.
Vasta