E 39 kliimapumba laager?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
svenzoon
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26.12.2006 23:49 11

E 39 kliimapumba laager?

Postitus Postitas svenzoon »

Siis selline mure et 1997a 523 touring kliimapumba laager läbi, UMis öeldi et kataloog ei näita sellist laagrit kui siis uus pump. On kellelgil veel sellist probleemi olnud ja kuidas lahendasite. Kas pumbal saab selle laagri kuidagi ilma pumba maha võtmata ka kätte ja mis see lõbu on maksma läinud? Kui muud lahendust pole siis SKFist vana järgi tellima?
Diiler
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 31.08.2004 23:59 34
Peamine sõiduk: 530 XI

Postitus Postitas Diiler »

olen kuulnud et seda saab tõesti vahetada. Et võtad vana välja ja selle järgi ostad SKF-st uue. Minuarust peab pumba maha võtma.

NB! Võid helistada laki-autosse, kuna nemad müüvad BEHR-i kliimaosasi (toodab BMW-le kliima seadmeid), siis äkki on neil ka pumba rem-komplekti.

Anna teada, kui midagi täpsemalt selgub, kuna endal täpselt sama mure.
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

kavial
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Kalm
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 22.11.2006 18:58 32
Asukoht: Läänemaa

Re: E 39 kliimapumba laager?

Postitus Postitas Kalm »

svenzoon kirjutas:Siis selline mure et 1997a 523 touring kliimapumba laager läbi, UMis öeldi et kataloog ei näita sellist laagrit kui siis uus pump. On kellelgil veel sellist probleemi olnud ja kuidas lahendasite. Kas pumbal saab selle laagri kuidagi ilma pumba maha võtmata ka kätte ja mis see lõbu on maksma läinud? Kui muud lahendust pole siis SKFist vana järgi tellima?
Mul sama asi,pump maha ikka,see ju ei ole raske eriti.Laagrit pole veel leidnud,aga kuulsin,et laagritega tegelevad kauplused-sealt on isegi lootust saada seda.
525tds jõud
Vasta