K e-34 käiguvahetuspuksid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Screech
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 29.11.2005 23:03 26

K e-34 käiguvahetuspuksid

Postitus Postitas Screech »

Asi siis selles,et käigukang töllerdab ja tagumist käiku sisse pannes lõhub juba keskonsooli. Kas see eeldab seda,et käiguvhetuspuksid vaja vahetada. Palju need maksta võiks ja kus need täpsemalt asuvad. Kas keegi oskab inf. selle kohta anda äkki?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8277
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Alusta sellest kapronrõngast, mille sees käigukangi munakas istub.
Maksab uuena UM.uis 113.04 krooni.
Muud asjad leiad siit:
http://www.unofficialbmw.com//e36/drive ... lever.html
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
MargusM
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 29.05.2003 16:23 54
Peamine sõiduk: E91 330d touring
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas MargusM »

Kui on suur lõtk, siis tuleb arvatavasti vahetada kang ise.
Peab auto põhja alli vaatama ja katsuma, kui teine inimene liigutab kangi vasakule paremale.
Minu autol oligi kangi ava(kuhu läheb varras külge) suureks kulunud. Igaks juhuks vahetati ka varras ja veel mõned vidinad- nüüd on kõik jupid vahetatud, mis käigukastist edasi tulevad ja on nagu uuel autol!
Kasutaja avatar
Rain
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 29.12.2003 14:07 56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rain »

no minu bemaril E28-l oli samamoodi suur lõtk aga ma arvan et see ei tulnud mitte munakast vaid ikka seal käigukasti lähedal olevast puksist. Õigemini oleks pidanud mõlemad ära vahetama nii selle käigukasti poolse kui ka siis kangi poolse puksi. Ostsin siis Tartu UM-st selle puksi ja mõtlesin et kuidagi ikka saab vahetatud aga ei midagi. Siis oleks umbes nii olnud et kaku terve käigukast maha sest muud moodi sinna ligi ei saanud.Puks ise oli vist 160 eeku kui ma ei eksi a mitte kallim.
Vasta