525 TD Juhtpihusti

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
exe
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 01.04.2010 00:21 47

525 TD Juhtpihusti

Postitus Postitas exe »

Ehk keegi oskab öelda palju peab juhtpihusti takistus olema? Leidsin siit foorumist ,et 80-100 oomi aga autodata näitas 10-20 oomi.... no keda nüüd uskuda? Mul endal on 109 oomi.
Ja mootor jukerdab, vahest tahab pikemat käivitust , vahet pole kas soe või külm ,kiirendades tõmbab korraks hingest kinni nagu saaks liiga palju kütet peale ja tagant tahmab.
Pöörder jukerdavad , võimalik, et pump hakkab otsi andma ja pumpa peale pole löönud ja ega plaanis polegi.
Alustaks pihustist.
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Re: 525 TD Juhtpihusti

Postitus Postitas Tarmo_N »

pihusti takistus sõltub temperatuurist.109 on norm kui mootori temp 40-80c.külm e u10c peaks jah takistus jääma 80-100 piiridesse.olenevalt testrist võib ka näidatta 0,8-1,0.igatsugused kehv käivitus ja tühikäik ei tulene pihustist.paagipump,kui palju ketid veninud,pihusti otsad,pihusti surved,kehv e kulunud pumbapea,starteri ja aku olukord.seda listi võib jätkata.olen tegelenud aastakümneid diisel mootoritega ja oma huviks remontisin ka pihusteid kuni eestis soomes olin.mootori töö oleneb suht vähe pihustist või tema takistusest.kui takistust üldse pole siis on asi hapu.käi muud asjad üle või vii PÄDEVA remondimehe juurde auto.
exe
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 01.04.2010 00:21 47

Re: 525 TD Juhtpihusti

Postitus Postitas exe »

Tarmo_N kirjutas:pihusti takistus sõltub temperatuurist.109 on norm kui mootori temp 40-80c.külm e u10c peaks jah takistus jääma 80-100 piiridesse.olenevalt testrist võib ka näidatta 0,8-1,0.igatsugused kehv käivitus ja tühikäik ei tulene pihustist.paagipump,kui palju ketid veninud,pihusti otsad,pihusti surved,kehv e kulunud pumbapea,starteri ja aku olukord.seda listi võib jätkata.olen tegelenud aastakümneid diisel mootoritega ja oma huviks remontisin ka pihusteid kuni eestis soomes olin.mootori töö oleneb suht vähe pihustist või tema takistusest.kui takistust üldse pole siis on asi hapu.käi muud asjad üle või vii PÄDEVA remondimehe juurde auto.
Tänud ,tean uurida jätan pumba viimaseks.
Vasta