bmw e 60 dynamik draiv probleem.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4370
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: bmw e 60 dynamik draiv probleem.

Postitus Postitas PeeterA »

Sa võid igasugu teoreeme siin foorumis tõestada, kuid lõplik otsus jääb ikkagi omaniku teha :D
tel. 51 949 859
Jaakk
Huviline
Postitusi: 666
Liitunud: 18.02.2009 17:00 05
Peamine sõiduk: BMW 525i E60 2007
Asukoht: Tartu, Raadi

Re: bmw e 60 dynamik draiv probleem.

Postitus Postitas Jaakk »

ttsys -i antud linki uurides saab aru, et tegu on praktiliselt teise autoga võrreldes mitte- Dyn drive autoga. See Dyn Drive on päris põhjalikult autosse sisse integreeritud ja lihtsalt aju eemaldamise (müümise) ja stabikavarda välja vahetamisega saavutad selle, et peab hakkama lõpmatu hulk süsteeme ära "lollitama", "panema pimedad" ette, takisteid vahele jne, et autole tõestada, et sul tegelikult pole raha, et seda süsteemi töös hoida -fakt.
Asja point ei olegi niivõrd autoomaniku rahakotis kuivõrd seda tüüpi autode elutsüklis, küllaltki suur osa autotööstusest liigub sinna suunda kus auto elueaks loetakse 10 aastat, kui see elutsükkel läbi saab, siis tegelikult peaks auto minema pressi alla- et see jutt ei kõlaks kuiva teooriana siis selle jaoks on mul mõningate inimeste jaoks vägagi emotsionaalne video: " onclick="window.open(this.href);return false;
Kindlasti paljud ütlevad peale selle video vaatamist, et ****, nii korralikud autod lähevad pressi alla- jah paistavad korralikud küll aga juu nad on oma eluea ära elanud.
Tundub, et ka see auto on oma eluea ära elanud ja vajaks väärikat materjalide ringlusesse minekut.
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2404
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: bmw e 60 dynamik draiv probleem.

Postitus Postitas TarmoV12 »

Vabandan offtopicu pärast, aga see on hetkel vajalik.
ttsys kirjutas:Moderaatoritele: MÕELGE!
Palun täpsusta, mille üle.
Kuno_T kirjutas:Huvitav, et Teijo otsene solvang jäi adminnil tähelepanuta?
Ei jäänud, saadetud sellekohane märkus. Samas on tegemist mõistetava reaktsiooniga, tõsi, sõnakasutus läheb vastuollu sama kodukorra punktiga 1.5.

Üldiselt paluks asjaosalistel ennast kurssi viia kaasfoorumlaste protestiga, mis käib selgelt ka antud teema pihta.
Küsija suu pihta lööjad foorumis
V8
Kasutaja avatar
vahur 19
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 27.08.2011 12:44 19

Re: bmw e 60 dynamik draiv probleem.

Postitus Postitas vahur 19 »

kusjuures see dynamick draiv pole eriti mingi näitaja kui sa ei kasuta 150ga kurvi sõitmist :) seega ma ei arva et kui seda lisa enam sellel autol pole et siis on täiesti kasutu ja rikutud auto. enamikul e 60 polegi sellist lisa ja ikka sõidavad isegi kui neil on 200kw originaalist.
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2521
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: bmw e 60 dynamik draiv probleem.

Postitus Postitas Ma®tin »

kW ja kurvisuutlikkus pole nüüd eriti otseses seoses. Ainuke enamvähem normaalne lahendus DD eemaldamisel on otseselt seotud jubinad ära vahetada tavaliste vastu ja auto ümber programmeerida. Ma ei imestaks, kui peale DSC jms ka mootori ja käigukasti tarkvaras erinevusi on.

Kui sul halvas olukorras DSC vms villast panema hakkab vale riistvara ja tarkvara kompoti tõttu ning tänu sellele järgmine hetk alles haiglas silmad lahti teed (või keegi teine viga saab selle tõttu, veel hullem), tõmbab vast tuju nutuseks küll.
Kasutaja avatar
vahur 19
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 27.08.2011 12:44 19

Re: bmw e 60 dynamik draiv probleem.

Postitus Postitas vahur 19 »

Kahjuks on see paras tüütus tõesti,kuid mingi lahendus peab ju olema kuna see pole päris normaalne et kui veojõu kontroll peal on et abs hakkab pidurdama auto rooli keeramist.
Vasta