E60 amordid klobisevad?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Tmets
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 05.12.2012 23:26 00
Peamine sõiduk: BMW 525

E60 amordid klobisevad?

Postitus Postitas Tmets »

Mure siis ikka selles, et esisillas midagi klobiseb. Tänaseks on juba mitmes kohas (sh. UM) sild üle kontrollitud ja kõik peaks ideaalses korras olema. Üldiselt kostub rohkem klobinat just hommikuti külmade ilmadega, mis peaks spetsialistide arvates viitama amortidele, mis ei ole veel töösoojad ja seetõttu on nö tööhääl kuulda? Kuigi on all mõni kuu tagasi pandud uued Sachs amordid. Tõsi, et peale vahetust läks klobin oluliselt vaiksemaks aga siiski on eriti just külmaga häirivat klobinat kuulda. Mida võiks veel proovida? Äkki mõni teine tuntud tootja amort alla panna? Mis firma oma võiks veel proovida?
Tmets
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 05.12.2012 23:26 00
Peamine sõiduk: BMW 525

Re: E60 amordid klobisevad?

Postitus Postitas Tmets »

Tundub et olen jälle ainuke E60 omanik kellel esisild ei ole vaikne...:) Ma küsin siis nii et kas on normaalne kui külmade ilmadega on amordi klobinad (või siis tööhäält... nagu mõni ütleb selle kohta) rohkem kosta? eelnevatel autodel ei ole seda mina küll täheldanud.
bmw e60 :)
Huviline
Postitusi: 748
Liitunud: 28.04.2012 20:44 55
Peamine sõiduk: BMW E60
Asukoht: Tallinn/Järvamaa

Re: E60 amordid klobisevad?

Postitus Postitas bmw e60 :) »

Mul klobisesid nad koguaeg suht igast väiksemast august läbi sõites!! Ja sai nüüd hiljuti mõlemad esimesed amordid vahetatud ja klobin kadunud. Kindlasti vaheta koos amortidega tugilaagrid ka!!
BMWpleasure
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 01.04.2005 00:45 02
Asukoht: Tallinn, tartu

Re: E60 amordid klobisevad?

Postitus Postitas BMWpleasure »

E60-nega sõitnud väga külma ilmaga ja ei kuulnud sillast piuksu ega kiuksu. Seega ei usu et on normaalne see klobin. Tugilaagrid on jah soovitav vahetada koos amortidega. Samas kui keegi viitsib sul ratta alt võtta ja vedrutõmmitsaga vedru kokku tõmmata siis saaksid põhimõtteliselt tugilaagrit loksutada üles alla ja inspekteerida kas on loks sees või ei ole.
BMW 525d 120kW 2000a E39
Tmets
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 05.12.2012 23:26 00
Peamine sõiduk: BMW 525

Re: E60 amordid klobisevad?

Postitus Postitas Tmets »

bmw e60 :) kirjutas:Mul klobisesid nad koguaeg suht igast väiksemast august läbi sõites!! Ja sai nüüd hiljuti mõlemad esimesed amordid vahetatud ja klobin kadunud. Kindlasti vaheta koos amortidega tugilaagrid ka!!
Räägi, mis firma amordid alla panid?
bmw e60 :)
Huviline
Postitusi: 748
Liitunud: 28.04.2012 20:44 55
Peamine sõiduk: BMW E60
Asukoht: Tallinn/Järvamaa

Re: E60 amordid klobisevad?

Postitus Postitas bmw e60 :) »

Tmets kirjutas:
bmw e60 :) kirjutas:Mul klobisesid nad koguaeg suht igast väiksemast august läbi sõites!! Ja sai nüüd hiljuti mõlemad esimesed amordid vahetatud ja klobin kadunud. Kindlasti vaheta koos amortidega tugilaagrid ka!!
Räägi, mis firma amordid alla panid?
Amordid ja laagrid Sasch, mis pmts. bemmi originaal. Tolmukatted ja puksid läksid OEM.
Kui oled Tallinna inimene, soovitan sul minna Carmastersisse Valdeku jutule oma esisilla kolina/klobinaga, kindlasti leitakse see mure koht üles ja saad ka murele lahenduse, soovitan soojalt!!
Vasta