e34 jahutussüsteem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Taiksa
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 01.11.2007 17:29 44

e34 jahutussüsteem

Postitus Postitas Taiksa »

Tegemist on 95 aasta 520-ga. Keegi oskab rääkida selle pildi http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=64&fg=18 peal oleva nr 1 asja(ehk siis Additional water pump) tööst ja tal on nagu tehasepoolt mingi väike neljakandiline ava seal küljes, kust mul hakkas tosooli välja ajama. Ühesõnaga mida tegema pean uue ostam selle jubina ? Olen sõitnud autoga juba mingi nädala aga lambist hakkas temp tõusma jäin seimsa hullult viskas auru ja tosooli välja sealt avast. Viisin auto koheselet sooja garaazi ja hakkasin lammutama selgus et aur ja tosool lekkis sellest vidinast. Lisan ka paar pilti ka sellest asjast kui arvuti ja mobla ühendus kaabli ülesse leian. Äkki kelllegil on juhtunud sama asja ja oskab aidata. Auto oleks kiiremas korras liikuma saada.
TD
Huviline
Postitusi: 408
Liitunud: 07.04.2007 20:57 47
Peamine sõiduk: Bmw

Re: e34 jahutussüsteem

Postitus Postitas TD »

Tegemist siis lisa pumbaga jahutusvedelikule. Ideaalis asendad uuega. ajautiselt jäta lihtsalt lisa pump vahelt välja, kuid jään vastuse võlgu millisel määral see avaldab mõju salongi soojenemisele.
Kasutaja avatar
entropiK
Huviline
Postitusi: 801
Liitunud: 07.12.2008 17:56 24
Asukoht: Tallinn Marja. GSM: 58171997

Re: e34 jahutussüsteem

Postitus Postitas entropiK »

Enda autol oli sama jama, võtsin vahelt ära. Nüüd kohapeal seistes väga enam sooja ei taha puhuda ja salongi on kah raskem soojaks ajada.
Kui sellistest asjadest hoolid siis UM või H2 ja uus ilmselt, lammaris on kõik läbi või minemas ma arvan.
So much throb in the trunk got the CD player skippin
Vasta