Küsimus E36 häälitsuste kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Janar_R
Huviline
Postitusi: 389
Liitunud: 04.08.2007 10:51 06
Asukoht: Tartu/Võru

Küsimus E36 häälitsuste kohta

Postitus Postitas Janar_R »

Tervist, kallid bemariomanikud. Külmema aastaperioodi saabudes hakkasid minu E36-l kostma sõidu ajal igasugused naginad ja kriginad. Kostavad nad uste juurest. Pmst on selline tunne nagu kõik uksed oleksid lahti :D
Uksetihenditele olen pihustanud silikooni, aga seni pole midagi aidanud. Selline nagin ajab kergelt kettasse lausa, kellelgi veel selline probleem? Mis teie ette võtsite? või keerasite muusikat kõvemaks lihtsalt?:D

Ilusat talveilma soovides..
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4695
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Tavaliselt kipuvad polstrid nagisema hakkama, eriti kui neid on lahti võetud. Sel juhul aitaksid uued tüüblid polstritele või vanadele kummitihendid alla lõigata. Eks nende naginatega ongi nii, et tulema on nad lihtsad, ent lahti saamine iga kord polegi 100% võimalik.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
Lepard
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 10.05.2006 09:13 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lepard »

mul ka külmaga nagiseb rohkem (e36) kui soojaga ja ka just uksepolstrid ning veidi ka vist plastikud ukse piitades, kuhu jalgu vastu nühitakse. kuna talvel ei viitsi uksi lahti võtta (pole sooja kohta, kus lammutada), siis aitab muusika + nupp. ;)
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Postitus Postitas KnX »

Lisaks polstritele hakkasid mul suurema külmaga uksetihendid krigisema ja krudisema. Isegi taguklaas tegi imelikku häält...

Ühel uksel vahetasin katkised tüüblid välja ja vahe on päris suur :cool:
Kui teised ka tehtud saan, siis peaks täitsa talutav olema. Soovitan!
Tüüblid ostsin Järvelt Ben'ist vms, Seal 2X odavam kui UMis. (Aga pole orig)
Kasutaja avatar
Janar_R
Huviline
Postitusi: 389
Liitunud: 04.08.2007 10:51 06
Asukoht: Tartu/Võru

Postitus Postitas Janar_R »

hmm, ega keegi juhuslikult ei tea kustkohast tartus uksetüübleid saab?
ja eks ma ootan ka suuremad külmad ära, eks näis mis häälitsused veel juurde tulevad :lol:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kui mujalt ei saa, siis UMist kindlasti, maksavad need vaid mõniteist krooni tükk :)
mel1
Huviline
Postitusi: 371
Liitunud: 14.01.2007 21:24 48
Peamine sõiduk: BMW 7 E65 735,E91 325D
Kontakt:

Postitus Postitas mel1 »

krt.mul suhteliselt uus auto ja sama jama,pagassi tihendid külma saabudes nagisevad,algul arvasin ,et hiired jooksevad kusagil ja pesa teinud :D
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Naginad on ju kvaliteetauto tunnus! :(

Nende häälte osas on Bmw küll täielik pettumus, eelmine auto oli jaapanlane, mis uuena maksis Bmw-st 1/3 vähem ,aga seal küll naginatega probleeme polnud.

Tõsi ta on, et nagisevad eelkõige need kohad mis on kunagi lahti võetud. Minu autol on siis avariijärgselt paremat külge parandatud. Selle tulemusena on parema külje uste polstritega pidev jama, piisab kellelgi neid kõvemini kinni tõmmata kui laseb mõne tüübli lahti või kukub lausa ukselingi plastümbris ära. Suvel sai ühel uksel tüüblid ära vahetatud, need hoiavad, aga lahti lasevad nüüd just aknajuures polstri ülaosas olevad metallklambrid. Uksepapppolstril on klambriavad liiga suureks kulunud ja enam ei pea kinni. Sai viimati lausa super attackiga polster kinni pandud, aga ikka uste tõmbamistega tuleb lahti...järgmiseks tõmban polstri vist läbi ukse poldi ja mutriga kinni :cool:

PS Kui kellelgi on pakkuda korralikku E36 touringu kraavipoolse tagaukse musta kangaga uksepolstrit, siis oleksin huviline.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Vasta