kesklukk - 2 ust ei avane. Teised ok.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ppphhh
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 06.11.2006 21:06 52

kesklukk - 2 ust ei avane. Teised ok.

Postitus Postitas ppphhh »

Mõlemad parempoolsed uksed ei avane. Mis jama? Kusjuures tagumises ukses on näha - see nupp tahab ülesse tulla, aga tuleb välja pooleni, ja uks lahti ei lähe. Näpudega ülesse ei tule. Teisel uksel nupp on üldse all, ei hakagi ülesse tõusma.
Äki külmunud? Sai vett vms... Selliste külmadega pole kohtagi kuhu panna soendada. Oli kellelgi sama jama? Ja mis teha saab?
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

mul oli ka selline jama et üks kesklukk ei töötanud,ning suure külmaga ei tulnud see nupp kah enam üles.
Sõida natuke sooja autoga ringi vb sulab nupp üles sis( mina sain oma kõrvalistuja nupu nii kätte ) :)
ja kesklukk ei tööta vb muidu sellepärast et lihtsalt mingit sodi täis, mul sai ära puhastatud ja töötas ilusti..
Kasutaja avatar
Lepard
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 10.05.2006 09:13 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lepard »

Mul ka külmaga osa uksi ei taha kesklukust avaneda. Täna nt avastasin, et juhitagune uks ei tuld puldist lahti. Eile viskas ka nupud poole peale ja siis taas uuesti kinni. Pidin vahepeal kiiresti lahti ukse tegema, et taas ei sulguks. Usun, et külmast. Soojaga seda probleemi pole.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

vii auto paariks tunnika mõnda sooja maa alusesse parklasse kuskil kaubanduskeskuse juures ja küll ta siis tööle hakkab.... sõida eelnevalt auto salong seest ka soojaks
Kasutaja avatar
laux555
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 12.06.2006 00:35 49

Postitus Postitas laux555 »

mul olid mõlemad uksed kinni,hea,et kupee sai aknast sisse ronida.Eile sõitsin paar tundi ringi ja ajasin auto päikse kätte....siis tulid ikka lahti.Aga muide mul tõusevad nupud täiesti üles, vb systeem ukse seest külmnund?!.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Mul teist päeva kõrvalistuja uks ei lähe kinni hästi. Täna hommikul ei saanudki kinni, tampisin päris mitu minutit ja tõmbasin veel sisemise polstri ka küljest ära. Lõpuks sain kuidagi kinni, vahe on siiski sees uksel.
Ei julge näppida ka. Eks näis, nüüd lähen tunniks ajaks kaubamaja alla parklasse :)
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Tervitan teid siis oma suvise probleemiga. Nimelt siis läksin auto juurde ning üritasin puldist seda avada, aga auto vilgutas ainult ohutulesid.. Keerasin võtmega ning kõik uksed peale juhi oma tulevad lahti. Alguses lähevad kinni tagasi, aga teine kord keerates jäävad lahti. Sees nupu kangutamisest pole abi ning link ka ei liigu. Ei saa nagu lahti ka võtta, et viga otsida, sest uks on kinni. Pean siis armatuuri ja istme välja võtma või?? E34

..edit..

Oih, ei märganud, et 3. seeria.
Vasta