E90 bensiini aurude süsteem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
estomax
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 30.10.2023 17:29 03

E90 bensiini aurude süsteem

Postitus Postitas estomax »

Tere,

Mul on 2006 BMW 330i N52 mootoriga (N52B30), ning ma otsin skeemi euroopa spec e90 bensiini aurude süsteemist. Ma ise elan USAs ning ma proovin välja tõmmata DMTL pumpa mis selle mandri autodel on, sooviks vaadata kuidas euro spec autode aurude kontroll töötab et saaks kuidagi sarnaselt need voolikud ühendada ja lihtsustada (ja kergendada) oma rallikat. Kas kellelgil siin on BMW diagnostika poolne juurdepääs, et üks pilt tõmmata taolisest süsteemist (siin on USA versioon näiteks) - http://www.realoem.com/bmw/images/diag_4n4c.png

Aitäh ette!

pilt 24 hours of lemons rallikast ka -
LEDBeam
Huviline
Postitusi: 1294
Liitunud: 13.11.2018 19:59 54
Peamine sõiduk: F10 530 XDrive
Asukoht: Tallinn, diagnostika ja vaimude väljaajamine

Re: E90 bensiini aurude süsteem

Postitus Postitas LEDBeam »

EU variandi varuosakataloogist ei saa ülevaadet?
https://www.realoem.com/bmw/enUS/partgr ... 330i&mg=16
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E90 bensiini aurude süsteem

Postitus Postitas patrik »

Ncs expertiga kerekoodi Vb33 asemel kirjutad vo-sse vb31, lased ista-p-l arvutada dme programmi numbri, winkfp-ga programmeerid uue programmi nr ja saad dme dmtl koodidest lahti. Siis viskad selle pumba minema ja ongi kōik
Btw pâris inetu kapott sel autol
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
estomax
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 30.10.2023 17:29 03

Re: E90 bensiini aurude süsteem

Postitus Postitas estomax »

Tänud! realOEMi polegi varem kasutanud otseselt, aga seal on kõik mis mul vist vaja selle süsteemiga. Ma leidsin oma esimese pildi googleist/foorumitest.

Ja kapott on nimelt kole, see auto tuli oktsionilt ja oli kellelegi otsa sõitnud, niiet saime odavalt ja ta peab välja nägema ja ka olema 500 taalane auto, muidu ei sobi. Power Rangers teema on kõige graafikaga sellega tuli see punaseks värvitud kapott.

Patrik see on mu esimene bemm, ncs expert ja winkfp on juba olemas ka aga kasutus oskus veel nulli lähedal, kui jänni jään siis tean kellelt abi küsida :)

Cheers,
Marko
Vasta