E46 1.8 mootori probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Pajunurm
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 27.08.2015 18:29 13
Peamine sõiduk: BMW E39 530D
Telefon: 5079105
Asukoht: Tallinn

E46 1.8 mootori probleem

Postitus Postitas Pajunurm »

Tervist!

(BMW 318i E46, bensiin, 87kw, 1998a. automaat)
Tekkis väga imelik üleöö kahtlane rike mootoris. Nimelt, eelnev õhtu sõitsin, kõik oli korras. Järgmine päev kui masina käima panin ja sõitsin linnas umbes pool tunnikest, hakkas kostuma mootoriruumis kahtlane hääl...Selline hästi vali ja ragisev, kolksuv. Kui maanteele jõudsin, hakkas veel valjemini ragisema ja kolksuma, korraks vilgutas isegi õlituld(kollane). Peatasin kinni, vaatasin, ei tilgu kuskilt midagi, kontrollisin õli jne, kõik tundus okei olevat. Kuna olin maanteele juba jõudnud, üritasin tagasi linna sõita. Sõidu ajal gaasipedaali vajutades maanteel auto lihtsalt ei lisanud kiirust ega midagi. Lõpuks hakkas mootor ise pidurdama ja vilgutas korra punast õlituld. Vahepeal madalal kiirusel gaasi pedaali vajutades lihtsalt ei juhtunud midagi, ei tulnud pöördeid üles ega kiirust.
Olen kuulnud, et osad on maininud turbiini viga, mõned väidavad, et saaled ja saaleraamid?
On ehk mõni spetsialist, kes oskaks midagi täpsemat öelda, milles võiks viga olla??
kloox
Huviline
Postitusi: 1206
Liitunud: 12.03.2006 20:02 09
Peamine sõiduk: g31M-pakett
Asukoht: Valga

Re: E46 1.8 mootori probleem

Postitus Postitas kloox »

Ma jumala kindel,et su masin on katki :lol: . Otsi ikka töökoda kes sulle mootori korrasoleku kohta vastuse suudab öelda,mitte ära ürite kohvipaku pealt ennustada. ;)
530d
Kasutaja avatar
Chris_P
Huviline
Postitusi: 2088
Liitunud: 14.11.2010 11:56 20
Peamine sõiduk: BMW E46 328iT
Asukoht: Estland, Tallinn

Re: E46 1.8 mootori probleem

Postitus Postitas Chris_P »

Carmasters oü
Ju sai mootor otsa
My car looks happy. Used to look happier.
E36 316i Compact - E46 328i Touring Aerodynamics Package
Vasta