e36 roolivõim

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

e36 roolivõim

Postitus Postitas andresv »

Käis auto remondis, tehti esiosa korda, kuni kliima radikani.
Nüüd aga rool käib raskelt, vahet pole kas kohapeal, sõites või jää peal - ikka sama raske.
Süüte välja keeramisel muidugi veelgi raskem, kuid enne remonti viimist oli rool tunduvalt kergem.

Äkki keegi oksab ütelda, mida nad seal võisid metsa keerata?

Eks homme lähen sinna tagasi, kuid tahaks natu targemana minna.
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Esmalt muud ei oska soovitada, kuid kontrolli roolivõimu õli taset - kas õli ikka on potis :?
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Kui õli ei ole, siis peaks see süsteem ikka räiget häält tegema.
9snow
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 20.08.2005 10:15 24

Postitus Postitas 9snow »

kuidas probleem siis lahenes ?
Kasutaja avatar
Enrico_P
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 10.04.2005 11:14 42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Enrico_P »

Mul juba autot ostes käis rool raskelt.Arvan et sakslasest eelmine omanik on lasknud selle jäigemaks teha et oleks parem rooli tunnetus.Suht hea on tegelt nii :D
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas andresv »

9snow kirjutas:kuidas probleem siis lahenes ?
mitte kuidagi pole lahenenud, treenin lihaseid.

Sinna remondikohta pole viitsinud tagasi minna, kuna väga hull see olukord ka pole.

Õli oli täiesti olemas, sai natu ka juurde valatud, paremaks eriti mindagi ei läinud.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Mul sama teema, et rool on veidi raskem kui muudel sarnastel isenditel. Mitte küll väga hullu moodi palju kuid just täpselt nii palju, et väikese sõrmega rooli ringi ei keera. Ja mulle meeldib :) Balenoga võrreldes, millel roolile peale puhudes asi ka ringi käima hakkab on ikka palju parem tunnetus.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

meph kirjutas:Mul sama teema, et rool on veidi raskem kui muudel sarnastel isenditel. Mitte küll väga hullu moodi palju kuid just täpselt nii palju, et väikese sõrmega rooli ringi ei keera. Ja mulle meeldib :) Balenoga võrreldes, millel roolile peale puhudes asi ka ringi käima hakkab on ikka palju parem tunnetus.
meph... sa pole vist honda accordiga kunagi sõitnud?yks maailma kergema rooliga ja ylejuhitavaim auto... kui rool on yhelpool ääressiis väikse näpuga kohapeal kui auto seisab ja mootor töötab lükkas poolringi hoo sisse ja rool keerleb 4,5 ringi teiselepoole lõpuni ja põrkab pool kuni 1 ring veel tagasi... vot see on kerge rool
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Täiesti pointless nagu. Aga baleno puhul ka ei saa roolitunnetusest rääkida. Aga samas pole tegu ka autoga, mille puhul sellisest asjast üldse rääkida saaks. Mõttetu peoplecarrier nn.
Vasta