Inspection mahavõtt.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
zarc
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 13.12.2007 17:04 20

Inspection mahavõtt.

Postitus Postitas zarc »

Tere
Seda teemat on palju kindlasti läbivõetud , kuid sellistel meetodidel pole tulemusi andnud.
Bmw e36 318 ja peas on 20 pin .Panin juhtme 7 pessa ja teise massi - 5 min jooksul ei juhtunud midagi.
Juhe kontrollitud.
Olemas ka juhe bmw ja arvutivaheline - com port ei anna seda mida peab edastama.
Kas auto peab selleksajaks käima panema ja siis com port taha ja läpakas käima- COM port maailma ei mäleta, kapriisne ta oli . Võibolla peab ikkagi auto võti väljas olema ja siis, või siis keerama võtit kuni Inspectioni tulukesed põlema lähevad.
Kui com port taha tuleb mida WIN XP peab näitama - uut seadet või ei pea näita mittemidagi.

Kuida need järjestused oleksid.
Vigu palju olla ei saa kuna AIRBAG restadi tegi üks ära .
Kahjuks on kõik COM pordi sedmed ära visatud, et katsetada.
Kasutaja avatar
Glipz
Huviline
Postitusi: 276
Liitunud: 20.04.2010 19:00 18
Asukoht: Türi, Järvamaa

Re: Inspection mahavõtt.

Postitus Postitas Glipz »

Siiamaani on minu puhul see 7-pin lühisesse süüde sees olles küll aidanud ja täitsa kusagil 5 sekundi jooksul. Nii, et midag teed sa valesti ma arvan aga ei pruugi.
zarc
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 13.12.2007 17:04 20

Re: Inspection mahavõtt.

Postitus Postitas zarc »

Mina tegin nii, et võtsin korgi maha panin juhtme külge ja keerasin võtit. Ma pole ennen seda teinud.
vidpsu
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 18.06.2013 19:55 56
Peamine sõiduk: E36 2.5 turbo

Re: Inspection mahavõtt.

Postitus Postitas vidpsu »

7 ja 19 ühenda omavahel, siis mine autosse, pane võti sisse, keera teise astmesse, oota 10sek, tõmba juhe välja ning mine autosse ja peaks olema asi korras, just täna tegin ja toimis.
zarc
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 13.12.2007 17:04 20

Re: Inspection mahavõtt.

Postitus Postitas zarc »

See tõesti toimis nagu sa kirjutasid. Suured tänud. :D
Kas keegi oskab öelda kuida see arvutivärk taha saaks.
Vasta