Esi ratas plokkis. :(

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
grimes
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 16.10.2005 11:24 29
Asukoht: Tallinn/Harjumaa->LAAGRI<-

Esi ratas plokkis. :(

Postitus Postitas grimes »

Nii nüüd jälle üks suur järjekordne viga.
Probleemisks see. Et sõitsin lihtsalt ringi ja sõpradega ja lasime rallli ja nautisime talvelt mõnusalt. Jäime seisma ja hakkasime liikuma ja oh imet. MIna ei saa kohapealt minema.Tagurdan liigub ilusti ja edaspidi ainult laseb papu all ringi ja edasi ei liigu. Sõber läks välja ja vaatas esi ratas plokkis :(
Tagurdades liigub. Edaspidi aga mitte. No mis siis ikka üle jääb kui sleppi apnna ja vaadata ehk hakkab jälle liikuma. Sleppi sai pandud ja kui hoog sees siis hakkab jälle ratas liikuma kui aga hoog väiksem tõmbab jälle plokki :mad:
Suuuur probleeem ju...Ehk on kellelgi midagi säärast juhtunud või arvab mis viga olla võib.
grimes
Kasutaja avatar
MantaOwner
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 21.08.2004 12:59 47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MantaOwner »

Pidur jääb peale arvatavasti. Auto tungiga üles, ratas alt ära ja peaksid kohe aru saama.

Tõnu
Driven by goa
Kasutaja avatar
grimes
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 16.10.2005 11:24 29
Asukoht: Tallinn/Harjumaa->LAAGRI<-

Postitus Postitas grimes »

Ok eks lähen vaatan varsti kui aega saan.Ehk jõuan selgusele.
Aa ja muideks enne seda kui ma sõitma läksin valasin ma piduri õli juurde.Ja ennem oli mingi teine piduriõli sees. Ma panin juurde DOT4-ja.Ja eelnevalt oli midagi punast värvi seal sees.Ja oli natuke üle miinumumi. Nüüd panin täis. Kas see õli segunemine ei teinud midagi.
grimes
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

See on küll kindel,et erinevaid õlisid segada ei tohiks....kas ta nüüd just sellise jama põhjustas,aga head ei tee see kindlasti.
Kasutaja avatar
grimes
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 16.10.2005 11:24 29
Asukoht: Tallinn/Harjumaa->LAAGRI<-

Postitus Postitas grimes »

mingimees kirjutas:See on küll kindel,et erinevaid õlisid segada ei tohiks....kas ta nüüd just sellise jama põhjustas,aga head ei tee see kindlasti.
Oki eks õhutan seni kui saan kõigilt selle vana õli välja.
grimes
Mootorrattur
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 27.11.2005 15:14 22

Postitus Postitas Mootorrattur »

Kord juhtus mul Sierraga sama asi, ainult tagarattaga, nimelt edaspidi oli tagumine ratas kinni, tagurdades lahti. Viga oli selles et rattalaager jooksis kokku, kuid eelnevalt ei andnud laagri purunemine kuidagi märku
BMW-d liigutan ainult jääradadel
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

ma pakun et piduri suporti yks kinnitustest on lahti ja edaspidi liikudes tõmbab ja suporti velje vahele kinni.. tagurpidi aga tõmbab ta veljevahelt ennast lahti... endl on ükskord sedasi juhtunud
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

hollow kirjutas:ma pakun et piduri suporti yks kinnitustest on lahti ja edaspidi liikudes tõmbab ja suporti velje vahele kinni.. tagurpidi aga tõmbab ta veljevahelt ennast lahti... endl on ükskord sedasi juhtunud
Sama asja olen näinud sõbra opelil, aga tema ei viicinud parandada ja sõitis raginaga jne :D (ei viicinud lahti võtta) ja lõpuks kui ikka ragin ja jõnksumine suureks läks võttis lahti ja ennäe imet velg oleks kohe keskelt pooleks läinud :D
Kasutaja avatar
grimes
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 16.10.2005 11:24 29
Asukoht: Tallinn/Harjumaa->LAAGRI<-

Postitus Postitas grimes »

Nii viga enam pole.
Veaks oli mitte midagi. :D :D :D
Kui läksin välja tööriided seljas et auto üles kerida ja uurida mis viga. Otsustasin korra proovida et äkki liigub.Oh ja nää imet ja oligi korras.Liikus edasi ja tagasi ei mingit probleemi. Kuna bmw-e oli juba mingi 8 aastat seisnud põhimõtteliselt siis arvatavasti silinder kiilus kinni vahel või midagi taolist.Kasutati kküll vahel sõitmiseks kuid arva.
grimes
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

soovitan sul see asi ikkagi lahti võtta... arva ära mis siis saab kui tiptunni ajal otsustab asi et jääb uuesti kinni... ja jääpeal või lumisel teel... paksu pahaandust juhtub siis
Kasutaja avatar
grimes
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 16.10.2005 11:24 29
Asukoht: Tallinn/Harjumaa->LAAGRI<-

Postitus Postitas grimes »

Eks tark tegu oleks üle vaadata küll. Sest kui vahetan taga piduriklotsid juba ära siis epaks ka esimesed üle vaatama.
Kuid sõidu peal kui hoog sees siis ta liikus. :?
Aga kas siukseid asju saab seal ka midagi õlitada ka. Eriti loogiline ei ole et igale poole õli toppida pärast ei saa veel pidama kui veel tagu pidurid kah ei tööta. :D
Et kus oleks võimalik üle õlitada.
grimes
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

grimes kirjutas:Eks tark tegu oleks üle vaadata küll. Sest kui vahetan taga piduriklotsid juba ära siis epaks ka esimesed üle vaatama.
Kuid sõidu peal kui hoog sees siis ta liikus. :?
Aga kas siukseid asju saab seal ka midagi õlitada ka. Eriti loogiline ei ole et igale poole õli toppida pärast ei saa veel pidama kui veel tagu pidurid kah ei tööta. :D
Et kus oleks võimalik üle õlitada.
piduri töösilindrid vaata üle... võibolla nad olid roostes vms.... võta lahti ja vaata lihtsalt kriitilise pilguga yle... kui midagi on valesti küll sa aru siis saad
Vasta