E46 silindri probleem(2.0 bensiin)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
koni
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 24.08.2012 16:20 06
Peamine sõiduk: BMW E60 530
Asukoht: Rakvere/Tallinn

E46 silindri probleem(2.0 bensiin)

Postitus Postitas koni »

Tere, selline probleem,et kui hommikul auto käima panen käib 6 silindriga, siis kui paar minti käib jääb tööle vaid 5. Ehk üks enam ei tööta ja lööb mootori tule põlema. Selleks, et mootor hakkaks uuesti ilusti käma pean mootori seisma jätma ja uuesti käima panema. Äkki kellelgi sarnane viga saab aidata. Tänud!
Kasutaja avatar
karlerik
Huviline
Postitusi: 371
Liitunud: 07.10.2004 12:05 30
Asukoht: Tallinn

Re: E46 silindri probleem(2.0 bensiin)

Postitus Postitas karlerik »

Äkki süütepool. Diagnostika aitab!
320i-83a.
Kasutaja avatar
taffinaff
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 06.06.2012 20:12 04
Peamine sõiduk: BMW e46 323ci cabrio

Re: E46 silindri probleem(2.0 bensiin)

Postitus Postitas taffinaff »

Mul 325ci, oli sarnane probleem. Külmast peast käivitades mootor vibreeris tugevasti ja mõne hetke pärast lõi mootoritule põlema. Viga oli plokikaanetihendis, lõi tihendi vahelt rõhu välja ja seetõttu silinder ei töötanud korralikult. Kas jahutusvedelikku ka kaob vaikselt? Aitab kindlasti korralik diagnostika:)
koni
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 24.08.2012 16:20 06
Peamine sõiduk: BMW E60 530
Asukoht: Rakvere/Tallinn

Re: E46 silindri probleem(2.0 bensiin)

Postitus Postitas koni »

Tänan vastajatele aga leidsin vea arvatavasti ülesse. Ei teinud diagnostikat, sest siis oleks pidanud selle ajal auto jampsima, aga nagu ma juba varem ütlesin, et vahetevahel jamab. Igatahes täna võtsin asja käsile ja tuli välja, et küünlad täitsa läbi. Imestan, et kuidas ta mul veel tööle läks. Seega kui kellelgi veel juhtub midagi sellist, siis võiks vaadata ka muidugi küünlad üle.
Vasta