E36 Kuda saada lahti keskkonsool?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

E36 Kuda saada lahti keskkonsool?

Postitus Postitas Ceed »

Selline mure on mul.... et sooviks saada lahti seda osa kus on soendus nupud ja analoog kell. Tahaks selle osa lahti saada ja vaadata kas mul on kompuutri juhtmed olemas... kuna sõber müüks mulle oma kompuutri maha. Aga ennem tahaks ikka näha kas juhtmed on olemas. Küll ma proovisin kuidas seda keskmist osa lahti saada... aga minu mõistus peale ei hakanud... ei viitsinud katseeksitus meetoodil ka lihtsalt jõuga proovida.

edit: kuidas kindalaekas pirni vahetada? kas klaas tuleb lihtsalt tõmmates maha?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Kindalaeka pirni on lihtsam vahetada kogu kindalaegas maha võttes. Võrdlemisi lihtne tegevus, 6 kruviga kinni põmst ainult.

See analoogkellaga asi peaks tulema ära tõmmates :) Millegagi kinni ei tohiks olla. Ainult klambrid.

Samas analoogkellaga 318 puhul on võrdlemisi ebatõenäoline, et sul seal mingid juhtmed olemas oleksid. Komut saab installida küll, kuid selleks on vaja võrdlemisi suurt investeeringut uute juhtmesarjade näol ja päris paljusid andureid on ka lisaks vaja. (check-controli tööle saamiseks.)
truumu

Postitus Postitas truumu »

Kusjuures unustas Meph mainimast, et kaks kruvi, mis laegast kinni hoiavad, on peidetud ventika õhusuunajate sisse.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

aga need õhusuunajad... kas need pean kuidagi eemaldama? kellelgi pilte pole kus need kruvid asuda võivad... ma nagu kunagi näinud mingit teemat et õhufiltrit vahetades tuleb ka see ära võtta ja seal olid pildid olemas.....
ma olen seda osa sealt proovinud igatipidi välja kiskuda aga mul pole õnnestunud... lihtsat pean otse välja tõmmama? aga 318-sal ei ole compu juhtmeid või mõnel on kah?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Mõlema õhusuunaja ülemises välimises nurgas on üks kruvi. Ribide vahelt paistavad välja. Õhusuunajad ise on ühes tükis koos kindalaekaga, eraldi need ei eemaldu.

Kui kõik kruvid on lahti, siis lihtsalt enda poole tõmmates tuleb välja jah.

Kompu kohta ütleks, et isiklikult ei ole sattunud ühelegi 318'le peale, millel see peal oleks, kuid see ei välista võimalust, et selliseid eksisteerib. Eritellimusena sai seda kindlasti paigaldada. Lihtsalt tõenäosus, et autol, millel on hetkel paigaldatud analoogkell, oleks olemas kompujuhtmed taga, on võrdlemisi nullilähedane. Näiteks minu autol, millel on digikell ja välistemperatuuriandur, pole ka kompujuhtmeid.
Kasutaja avatar
aiv
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 21.11.2003 20:31 18
Asukoht: Tallinn,Pärnumaa

Postitus Postitas aiv »

Minu autol käivad need õhusuunajad tõmmates eest ära, tuleb lihtsalt piisavalt kõvasti tõmmata.
E30 318/E30 320/2x E36 320/E39 528
Vasta