e36 roolipump undab

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Mell525
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 06.10.2010 14:06 05

e36 roolipump undab

Postitus Postitas Mell525 »

BMW 320 e36 94aasta bensiin
mure siis selline et muidu kõik toimis aga vahetasin roolipumba õli ära ja nüüd hakkas undama ja kragisema nagu.... :shock: õli on õige ATF plaplapla.. Õhutasin ära ka nagu..
Nüüd tegin veel nii et lasin kogua õli välja ja panin uuesti uue et nagu läbipesemise mõttes,et äkki hakkab tööle aga ei midagi.. Õhutasin nii et kork maha, ääreni täis õli ja siis 3-4korda vasakule ja paremale lõpuni välja..
Ma ei oska enam midagi teha ,see kah pole loogiline et pump korraga õhtale läks??

Ootan soovitusi ja abi kellegilt targemalt..
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Re: e36 roolipump undab

Postitus Postitas Romek-Olen »

Mell525 kirjutas:BMW 320 e36 94aasta bensiin
mure siis selline et muidu kõik toimis aga vahetasin roolipumba õli ära ja nüüd hakkas undama ja kragisema nagu.... :shock: õli on õige ATF plaplapla.. Õhutasin ära ka nagu..
Nüüd tegin veel nii et lasin kogua õli välja ja panin uuesti uue et nagu läbipesemise mõttes,et äkki hakkab tööle aga ei midagi.. Õhutasin nii et kork maha, ääreni täis õli ja siis 3-4korda vasakule ja paremale lõpuni välja..
Ma ei oska enam midagi teha ,see kah pole loogiline et pump korraga õhtale läks??

Ootan soovitusi ja abi kellegilt targemalt..

järsku lasid kuivalt liiga kaua töötada? Seal oma järjekord kuidas süsteemi puhastada ja õliga täita!
Mell525
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 06.10.2010 14:06 05

Re: e36 roolipump undab

Postitus Postitas Mell525 »

ei lasknud pm. üldse kuivalt käia.
õli välja mingi 10 sek lasin kuivalt käia ja juba uus õli sisse.

kas selline asi võib võimalik olla et ta tõmbab endale lisaõhu kuskilt, näiteks ühe pumpa sissemineva voolikupoldi juurest tilgub natuke õli,et kas sealt võiks ta endale lisaõhu tõmmata?
Mell525
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 06.10.2010 14:06 05

Re: e36 roolipump undab

Postitus Postitas Mell525 »

asi korras,üks pumba juurde minevatest tihnditest (vaskseibidest) oli ära kulunud ja tõmbas sealt lisaõhku!! lihtne viga aga palju peavalu.
holpus
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 12.10.2010 20:51 28

Re: e36 roolipump undab

Postitus Postitas holpus »

Oleksin ise sama pakkunud ja pealegi see pump pumpab nagunii paagist õhu välja, kuna paagile peale käival korgil auk sees ja kui kuskil õhk sees peaks välja pressima.
Vasta