E36 325 Siduri probleem LUKKU!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
melkisedek
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 15.02.2007 18:49 04
Asukoht: Tallinn

E36 325 Siduri probleem LUKKU!

Postitus Postitas melkisedek »

Tulin kesklinnast poolt kell 23:30 ja olin jõudnud Pärnu mnt laia koha peale (enne Järve Selverit). Teekate tundus kuiv, kuid oli küllaltki selge ilm.
Tegin siis kaks tagasipööret vasakule, et proovida pidamist. (Mootor oli juba eelnevalt soojaks sõidetud). Niisiis teise käiguga lasin pöörded ca 5000ni külglibisemises. (Tegelik kiirus ca 40km/h ja kogu teelõik oli autodest vaba). Hetkel oli veel kõik tiptop tehnilise poole pealt korras.
Pärast seda sõitsin kodu poole, kuid oh imet...kui hakkasin viienda käiguga tugevamalt gaasi vajutama(, et saada 50km/h), siis läksid pöörded üles, kuid kiirus kasvas minimaalses tempos. Kui lasin gaasi järgi, vajusid pöörded jälle normi...
Proovisin ka madalamate käikudega, ja täpselt sama jama - tugevamalt gaasi andes läksid pöörded üles...
Niisiis mulle tundub, et viga võib olla siduris, kuigi siduriketas on suve algul vahetatud...

Kas kellegi on selles osas kogemusi...
...või mis Teie, head foorumlased arvate?

Vabandan, kui kirjutasin liialt keeruliselt...

Ette tänades,
melkisedek

autoks on e36 sedaan aastast 1991 325
Viimati muutis melkisedek, 10.09.2008 19:44 41, muudetud 1 kord kokku.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Kas lisaks sidurikettale ikka korvi ja survelaagri ka vahetasid?

PS. Teema pealkiri muudetud nõuetekohaseks!
Kasutaja avatar
vendw
Huviline
Postitusi: 844
Liitunud: 22.12.2006 19:43 09
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vendw »

arvan et kui sa seal kylg ees lasid siis samal ajal sul sidur ka libises.ja seega lulus ta niipalju et hakkas libisema.
Kasutaja avatar
vendw
Huviline
Postitusi: 844
Liitunud: 22.12.2006 19:43 09
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vendw »

:) ja kui nüüd ketast vahetad sisi vaheta sidurkorv ka ;)
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

see minu vana auto... ketas sai vahetatud pretülaktika mõttes kui autol mootorit sai vahetatud... survelaager sai samuti vahetatud... kuna vana ketas oli korras ja sidurikorv oli ka korras, siis korvi vahetama ei hakanud.
Vasta