K: e36 tagurdusandur

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

K: e36 tagurdusandur

Postitus Postitas Meelis »

Tervist

Küsimus selline, et kui raske on panna autole originaaltagurdussüsteemi peale. Võimalus on võtta teiselt autolt see maha ning enda autole siirdada. Kuidas on juhtmete valmidus? Peab kõik ise vedama?
Kus asub see piiksuv kõlar. Süsteemi praegune omaja ütles, et kliimaploki taga :roll: .
Kas tavaliste pliidinuppudega masinale on raskem peale panna kui digitaalse kliimaploki ning täiskompuutriga masinale.

Kui keegi on endale midagi sellist soetanud või kursis hindadega, kirjutage hinnaklass PS-i.

Ja kui keegi ise tahab seda osta, siis äkki on võimalus minu kaudu (juhul kui ma ise ei taha osta seda ikkagi). Lisaks autol veel peal müügiks paljunupuline kompuuter, kõige kõvem kliima, veojõukontroll jne.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
hotwing
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.10.2003 00:43 52

Postitus Postitas hotwing »

Tahad lisavarustuse juurdepanemisega auto müügihinda kergitada? :D
Ma ei usu, et need juhtmed sul olemas on seal, arvestades et PDC on E36-l suht rariteetne lisa. Kas sa neid juhtmekimpe koos süsteemiga siis maha ei saa võtta sealt? Lisaks peab see ju olema ühendatud tagurpidikäigu anduriga, mis süsteemi sisse-välja lülitab.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

7 juhet tuleb süsteemist välja.

1. Gong
2. Tagurdustule lüliti
3. Mass
4. Mass
5. Toide kaitsmeplokist
6. RXD (Diagnostic Link) Pin 15
7. TXD (Diagnostic Link) Pin 20

Kus on kõige paremad ühenduse kohad, kuhu saan antud juhtmed ühendada? Ei hakka ju neid RXD ja TXD juhtmeid lõikuma. Sinna peaks minema päris palju asju. Äkki kuskil mõistlik koht ühenduseks? Ilma nende juhtmeteta tööle vist ei hakka?

Miks on 2 massijuhet eraldi?

Gongi saab asendada mingi kõlari või muu piiksuga?


Tänud abi eest. Saaks ka ära proovida selle mugavuse oma vana auto peal :)
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

PDC-l peaks oma gong olema.
Võibolla on sellest veidi abi: http://www.m535i.org/BlackM3/EBADoc34279.pdf
Vasta