pakub keegi lahendust pagassi lukule, kui number ära kaotada

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1302
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

pakub keegi lahendust pagassi lukule, kui number ära kaotada

Postitus Postitas maarekl »

tahaks numbri stange sisse panna ja siis pagass selle koha pelt koik sirgeks teha, aga ei tea kuidas pagassi avamine siis toimuks???
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

vead trossi salongi .
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

auto teed koledaks sedasi
Kasutaja avatar
Rahu
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 20.08.2006 11:52 16
Asukoht: Helsinki

Postitus Postitas Rahu »

aise kirjutas:auto teed koledaks sedasi
Täpselt nii!!!
E38/39/53 pikslite parandus,kellade röngad,TV-free,diagnoostika...Tel.+358400925441
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

Vb ka mitte, see on täitsa ok.
Pilt
Viimati muutis erik, 11.09.2006 11:52 17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

erik kirjutas:Vb ka mitte, see on täitsa ok.
Pilt
zone linke ei saa avada otse postis. seda autot ma just mõtlesingi kui seda ütlesin ;)
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Keskluku mootoriga saab ka elektriliselt. Vajadusel saad ju ka mingi lisapuldiga asja teah, et saaks ka puldist avada.
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

aise kirjutas:
erik kirjutas:Vb ka mitte, see on täitsa ok.
Pilt
zone linke ei saa avada otse postis. seda autot ma just mõtlesingi kui seda ütlesin ;)
Õige jah, ei tulnud hetkel meelde. Asi parandatud ;) .
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Näeb välja nagu Opel...
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

kairi on nii teravate sõnadega kohe :D eks ta kole ole jah :D
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

kapa kirjutas:kairi on nii teravate sõnadega kohe :D eks ta kole ole jah :D
Nķ mis siin ikka keerutada, parem otse välja öelda.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
...:::Freementar:::...
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 24.08.2004 14:11 58
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas ...:::Freementar:::... »

Maitse asi !

Ulaltoodud auto on minu oma ja lahenduseks: lukumehanism on sama ikke edasi, lihtsalt puudub votmega avanemise voimalus. Nii kuis paljudel teistel mudelitel, avaneb E 46 pagass votmest. Nagu minul. Teistel autodel millel puudub too voimalus, saab ka tavalisele alarmi votmele progeda pagassi avanemise voimalus (nt. nuppu all hoida 4 seci) Kuid mis siis saab kui voti,pult ei funktsioneeri (risk on taiesti olemas) voi siis akki lukumehanism laheb katki (kui oleks votmega avanemise voimalus alles siis saaks ikke ju) ?

Siis peaks motlema ka varuvariandi voimalust, naiteks trossi vedu tagumise istme lahedusse, voi voimaldada vajaduse korral juurdepaas pagasnikusse, et seestpoolt avada. (monedel saab tagumisi istmeid alla lasta, mul mitte).

E36 mudel mis mul oli (hall, leekidega) oli samuti tagant clean look. Selle ei olnud originaalis multif. votit, kus oleks pagassi avanemise voimalus. Selle asemel sai paigaldatud uus signa, mis pakkus sarnast lahendust. Nuppu tuli all hoida 5 seci. Tollel oli ligapaas seestpoolt pagasniku juurde et saaksin vajaduse korral lahti teha seestpoolt.

Siiamaani ei ole kummagil autot probleeme olnud votmega avanemise parast. (ega ole ka meie Hyundai Sonata (2004) ja Ford Escordil (1993) ja (1987), mil sama lahendus. )

Edu :)
E36 1,8; E46 2,8 ja E46 3,0 CI - küll tulevad ka järgmised nimekirja.
Kasutaja avatar
Enrico_P
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 10.04.2005 11:14 42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Enrico_P »

Talvel on päris raske lahti teha kui kinni külmub ja pole kuskil mingit äärist et tõsta :roll:
...:::Freementar:::...
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 24.08.2004 14:11 58
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas ...:::Freementar:::... »

atomic kirjutas:Talvel on päris raske lahti teha kui kinni külmub ja pole kuskil mingit äärist et tõsta :roll:
Pole ka seda siiani juhtunud uhelgi 5 auto seast. Aga tosta :) ega kui millestki kinni votta pole, ega siis ei tosta kull jah :)
E36 1,8; E46 2,8 ja E46 3,0 CI - küll tulevad ka järgmised nimekirja.
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1302
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Postitus Postitas maarekl »

...:::Freementar:::... kirjutas:Maitse asi !

Ulaltoodud auto on minu oma ja lahenduseks: lukumehanism on sama ikke edasi, lihtsalt puudub votmega avanemise voimalus. Nii kuis paljudel teistel mudelitel, avaneb E 46 pagass votmest. Nagu minul. Teistel autodel millel puudub too voimalus, saab ka tavalisele alarmi votmele progeda pagassi avanemise voimalus (nt. nuppu all hoida 4 seci) Kuid mis siis saab kui voti,pult ei funktsioneeri (risk on taiesti olemas) voi siis akki lukumehanism laheb katki (kui oleks votmega avanemise voimalus alles siis saaks ikke ju) ?

Siis peaks motlema ka varuvariandi voimalust, naiteks trossi vedu tagumise istme lahedusse, voi voimaldada vajaduse korral juurdepaas pagasnikusse, et seestpoolt avada. (monedel saab tagumisi istmeid alla lasta, mul mitte).

E36 mudel mis mul oli (hall, leekidega) oli samuti tagant clean look. Selle ei olnud originaalis multif. votit, kus oleks pagassi avanemise voimalus. Selle asemel sai paigaldatud uus signa, mis pakkus sarnast lahendust. Nuppu tuli all hoida 5 seci. Tollel oli ligapaas seestpoolt pagasniku juurde et saaksin vajaduse korral lahti teha seestpoolt.

Siiamaani ei ole kummagil autot probleeme olnud votmega avanemise parast. (ega ole ka meie Hyundai Sonata (2004) ja Ford Escordil (1993) ja (1987), mil sama lahendus. )

Edu :)
mis signa sa panid...mul läheb kohe, kohe signa paigalduseks...ja kas luku avamiseks peab panema veel lisa keskluku mootori....koige parem kui saadaksid mingi skeemi!!!kui on!!
...:::Freementar:::...
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 24.08.2004 14:11 58
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas ...:::Freementar:::... »

maarekl kirjutas:
...:::Freementar:::... kirjutas:Maitse asi !

Ulaltoodud auto on minu oma ja lahenduseks: lukumehanism on sama ikke edasi, lihtsalt puudub votmega avanemise voimalus. Nii kuis paljudel teistel mudelitel, avaneb E 46 pagass votmest. Nagu minul. Teistel autodel millel puudub too voimalus, saab ka tavalisele alarmi votmele progeda pagassi avanemise voimalus (nt. nuppu all hoida 4 seci) Kuid mis siis saab kui voti,pult ei funktsioneeri (risk on taiesti olemas) voi siis akki lukumehanism laheb katki (kui oleks votmega avanemise voimalus alles siis saaks ikke ju) ?

Siis peaks motlema ka varuvariandi voimalust, naiteks trossi vedu tagumise istme lahedusse, voi voimaldada vajaduse korral juurdepaas pagasnikusse, et seestpoolt avada. (monedel saab tagumisi istmeid alla lasta, mul mitte).

E36 mudel mis mul oli (hall, leekidega) oli samuti tagant clean look. Selle ei olnud originaalis multif. votit, kus oleks pagassi avanemise voimalus. Selle asemel sai paigaldatud uus signa, mis pakkus sarnast lahendust. Nuppu tuli all hoida 5 seci. Tollel oli ligapaas seestpoolt pagasniku juurde et saaksin vajaduse korral lahti teha seestpoolt.

Siiamaani ei ole kummagil autot probleeme olnud votmega avanemise parast. (ega ole ka meie Hyundai Sonata (2004) ja Ford Escordil (1993) ja (1987), mil sama lahendus. )

Edu :)
mis signa sa panid...mul läheb kohe, kohe signa paigalduseks...ja kas luku avamiseks peab panema veel lisa keskluku mootori....koige parem kui saadaksid mingi skeemi!!!kui on!!
Ma ei maleta signa nime, sest too oli eelmisel autol. Vaadata ma teistelt autodelt ei saa, ise teises riigis praegu. aga kusi poe onu kaest, funktsionaalset signat, millel on seda voimalust pakkuda.
E36 1,8; E46 2,8 ja E46 3,0 CI - küll tulevad ka järgmised nimekirja.
Vasta