jama e36 kupeega m50b25

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

jama e36 kupeega m50b25

Postitus Postitas domain »

tuli nüüd autole sellinne jama külge et sõites vahepeal nagu auto teeb jõnksatusi ja tahhomeetri seier hüppab põhja, kuigi põõrded ei muutu. ja aina tihedamini asi kordub. jätab nagu sama mulje et auto ei saaks kütet peale vms. äkki kellelgi on miskit sarnast juhtunud ja oskab aidata kust viga leida.
truumu

Postitus Postitas truumu »

Vända andur :roll:
Bemmi originaaltester(MoDic) peaks vea ära näitama
Patrik või Priitv8 saavad aidata
toom
Huviline
Postitusi: 486
Liitunud: 12.07.2005 19:56 27

Postitus Postitas toom »

Kuna selline teema tehtud, siis räägiks enda värgi ka ära. Hommikul mootorit soojaks saades teeb auto jõnksu ja tahhokas hüppab korraks kõrgemale ja enamikul juhtudel ei tööta siis ökonomeeter peale seda. Korraks süüde välja keerata, siis töötab jälle. Autoks siis 318 is
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

ahjaa mul kah vahest käivitamisel tahhokas hüppab edasi tagasi ja peksab segast. et siis tunnused vända andur? huvitav kus see täpsemalt kah asub?
toom
Huviline
Postitusi: 486
Liitunud: 12.07.2005 19:56 27

Postitus Postitas toom »

Vända andur, ehk RPM sensor asub rihmaseibi juures.
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

realoem.com nagu ei näita et rpm sensor kuskil olemas oleks.
truumu

Postitus Postitas truumu »

domain kirjutas:realoem.com nagu ei näita et rpm sensor kuskil olemas oleks.
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=10

det nr.9
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

nüüd siis lakkas mingi silinder töötamast. mootor puterdab jne. ja kui julgemini gaasi tallata siis töötab väikstemate puterdamistega. jätab vahetevahel vahele (jõnksutab). ühesõnaga mida rohkem on mootoril põõrdeid seda paremini töötab. sai ka küünlad täna üle vaadatud ja need olid mingi julma katlakivi moodi asjaga kaetud. ja suht mustad ja tahmased!
truumu

Postitus Postitas truumu »

Klapisääre tihendid tekitavad sellist kihti küünaldele(põlenud õli)
Aga üldiselt oleks Sul diagnostikasse asja...
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

mul lähebki liiter õli tuhandele. tahtsin just silindrites kompressioonid ära mõõta aga kahjuks sõber oli selle kella ära kaotanud. ma lihtsalt ei tea hetkel kas on asi õlirõngastes või klapisäärtes. aga kui sa väidad et klapisääred siis tuleb ruttu otsida mees kes need ära suudaks vahetada. naised saunas räägivad et nende vahetuseks tuleb kaan maha võtta?
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

nii... sain mina siis esmspäeval omale uue mootori peale... ja jama samasugune, et hommikul puterdab.... kyynlad samuti selle "katakivi" all aga ilusad valged/beešikad
olen ka päevläbi kogu selle asjaga jamanud.... tagant suiceb nagu vana elukas.... nüüd olen jõunud järeldusele, et kas kolvirõngad või klapisääre tihendid.... truumu väitis ka päeval, et klapisääred.... rommi arvas samuti... nuh enne kui midagi vahetama hakkan lasen silindri surved ära mõõta truumul...

siiani kes aga mõistliku hinnaga teeks klapisääretihendite vahetuse pole leidnud.... kell palu kah... valdek ei vasta telefonile ja ega teisedki ei taha vastata.

igatahes sain niipalju targemaks, et suruõhk lastakse silindrisse kyynla august ja siis võetakse klpivedrud ära.... sedasi pidada saama vahetada klapisääre tihendeid ilma, et plokikaant maha peaks võtma.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

See on juba samasugune günekoloogia nagu klappide soveldamine läbi summuti eksju. ;)
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

mul näiteks ei suitse tagant
Kasutaja avatar
xX320Xx
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 07.10.2005 20:25 38
Peamine sõiduk: BMW 318D '09
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas xX320Xx »

Sul suitseb eest w?
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

ei suitse kuskilt. aga õli kaob. oleks vaja leida mees kes ütleb milles viga. kui ma mõõdan kompressione siis ei anna ju see kah täpseid tulemusi. ma ei tea ju kas viga rõngastes kui äkki ajavad hoopis klapid läbi?
truumu

Postitus Postitas truumu »

xX320Xx kirjutas:Sul suitseb eest w?

:lol: :lol: :lol:
Aga nali naljaks, kui klapikambri kaane tihend lekib, on kapotialune suitsu täis...
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

nii... minu suicemised kadusid tänahommikul ära.... ainult niiplju suices, et see õli mis mootori peale valati see tuli salongi sisse fooritaga seistes ja siis istusin autos nagu aurusaunas.... käisin siis mootori pesus... kik ok.... kui järsku uuesti mootor õline... vaatasin tihendeid.... sealt ei lekkinud... ja siis järsku avastasin, et klpikambri kaane sees oli 1,5x0,5cm suurune "ava" mis ei oleks tohtinud seal mitte olla.... nüüd sai siis klapikambrikaas ka mära vahetatud ja auto lõpetas imekombel suicemise :):):)
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Mul ka ei suitsenud, aga õli kadus samuti. Üldiselt mõistlik kaas maha võtta ja üle nillida. Endal olid siis näiteks klapijuhtpuksid ära kulunud. Pluss igast muud kola ka lisaks.
Kasutaja avatar
domain
Huviline
Postitusi: 242
Liitunud: 28.11.2005 11:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas domain »

kui kaanele teha nn kap remont siis palju kogu see nali ka maksma läheb? jupid ja tööraha?
Vasta