Vajaks abi süütepoolidega, Tartus!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Toomas320i
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 27.10.2012 15:33 33
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tartu

Vajaks abi süütepoolidega, Tartus!

Postitus Postitas Toomas320i »

Tere!

Kirjutan Teile oma murest, mis autot juba pikka aega vaevanud. Nimelt auto paugub mootori alt ja pole eriti jõudu, kõrgematel pööretel läheb paremaks. Tean, et esimese asjana hakatakse soovitama küünlaid ja süütepoole. Nimelt olen auto välja vahetanud Lambda, kõik küünlad, õhufiltri, bensiinifiltri, nukaanduri, ja 4 süütepooli. Aga auto ei ole läinud karvavõrdki paremaks. Käisin DIA-s ja seal olid vennad samuti suht nõutud, et diagnost midagi ei näita jne. Soovitasid välja vahetada süütepoolid 2 tk veel mis vahetamata.
Seega sooviks saada Tartu linnas abi, et kas keegi oleks nii lahke ja korraks annaks proovida oma 2 süütepooli, et näha, kas siis auto saab korda ja tõepoolest viga nendes kahes poolis ?

Autoks on mul 320i, 1991 a isend.

Ootan huviga ;) Endal juba sportlik huvi, et mis toimub :D
BMW alla 6-e silindri on sama nagu foorum ilma kasutajateta... Mõttetu
BMW 320i
Kasutaja avatar
pikk66
Huviline
Postitusi: 784
Liitunud: 21.02.2007 21:31 20
Asukoht: Põltsamaa

Re: Vajaks abi süütepoolidega, Tartus!

Postitus Postitas pikk66 »

Kas need neli syytepooli panid ueed? Kui nii, siis on Sul ju neli kasutatud korras pooli ootamas, millega katsetada.
BMW-le kindel
Kasutaja avatar
Toomas320i
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 27.10.2012 15:33 33
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tartu

Re: Vajaks abi süütepoolidega, Tartus!

Postitus Postitas Toomas320i »

Selles suhtes mul üks pool oli kohe alguses päris vigane... see tehti kindlaks, aga kui samamoodi tõstsin neid ümber ja võtsin täätava mootoriga neid pistikuid ära, siis niipalju mina ei saanud aru, milline nendest katki on, sest no fakt, et kõik on katki see ikka väga väike ja kui mängiisne seal seda panemis ja äravõtmist, siis ei olnud ikka erilist vahet, et mootor oleks jõhkralt hakanud puperdama vms.. Või ma ei osanud lihtsalt nii kuulata :D
BMW alla 6-e silindri on sama nagu foorum ilma kasutajateta... Mõttetu
BMW 320i
Vasta