E36 Sada häda

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
RaulK
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 13.08.2012 21:24 02
Peamine sõiduk: BMW 318i

E36 Sada häda

Postitus Postitas RaulK »

Talve saabumisega on mu masin (318i 92a) igasuguseid erinevaid probleeme hakanud tekitama ja ma väga tark bmw maailmas ei ole ja mõtlesin et küsin abi targematelt :)
Kui ma panen puhuri sooja puhuma siis teeb ta seda ainult 1 kiirusel kui kiiremini tööle panen läheb minut mööda ja puhub mulle külma õhku näkku.
Juhipoolne sõidutuli on lakkanud töötamast ja kui ma sinna vaatasin, et mis toimub nägin et juhe mis pirni läheb oli kunagi katki lõigatud. Jootsin juhtmed ilusti kokku kuid ikka ei midagi. Varem on see tuli toiminud kuid nüüd peale lume saabumist enam ta ei toimi. Vahetasin ka pirni ära kuid see ei aidanud.
Siis täna lihtsalt ükshetk otsustas ka spido taustavalgust töötamise lõpetada.
Kui mootor on üle tunni aja töötanud siis hakkab madalatel pööretel (kuni 2000) auto ülenisti värisema nagu hakkaks välja surema. Kas asi võib olla kütuse pumbas, sest praegu olen 2 nädalat kütusega väga kitsi olnud ja viimasel võimalusel alati tankima läind ja siis ka veidi kütust paaki pannud?
Kui keegi ütleks, mis teha oleks väga tänulik ja eriti kui saaks soojapuhuri tööle sest talvel läheb muidu väga külmaks autos :D
JUNK
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 20.10.2012 08:39 13
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: E36 Sada häda

Postitus Postitas JUNK »

tulede kohapealt: vaata kaitsmed yle
Kasutaja avatar
illukas316
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 13.11.2011 19:41 12
Peamine sõiduk: E61 525xd

Re: E36 Sada häda

Postitus Postitas illukas316 »

Sooja koha pealt: Ilmselt jahtub salongiradikas maha suurema kiiruse juures. Kas on ta umbes või ei avane soojendusklapid piisavalt, et jahutusvedelikku temasse lasta. Klapid leiad tulemüüri küljest, juhi poolt. Vaja maha kiskuda, lahti võtta ja ära puhastada. (Selle käigus loomulikult eraldub kõvasti jahutusvedelikku süsteemist, seega hoia 5L kanku ligi täitmiseks ja loomulikult paar kaussi maha voolava kogumiseks.)
Kuldark
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 19.09.2012 09:37 11
Peamine sõiduk: Bmw 325

Re: E36 Sada häda

Postitus Postitas Kuldark »

mootor võib hakata soojast peast välja surema vähese bensiini taseme tõttu paagis kuna siis tekkivad paagi sisse veepiisad mis soojenedes üles sulavad ning bensu pump tõmbab siis lisaks bensule ka vett. külmemal ajal tuleks paagis hoida veits rohkem bensu.
Vasta