Mida teha, sain petta.

Vaba teema
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Mida teha, sain petta.

Postitus Postitas elukas »

Olen ka nüüd nii nimetatud "ÕNNELIK" BMW omanik.
Sai ostetud autopoest endale keskmisest turuhinnast kallim BMW 318 E36 kerega. Hind oli väga krõbe ja sain alla tingida veel suurema summa. Lõppsummaks kujunes 50 000 tuhat. Auto pidi olema tipp topp korras, sellepärast ka kallim hind.
Nagu ikka tuhinas ei uurinud ja puurinud 100% kõiki asju ja ega kõik meelde tulegi. Paari päeva pärast läksin siis mina registreeima kenasti. Auto toojaks pandi millegi pärast mind. Sellest sain alles siis aru, kui reg. küsiti, kas auto tooja olete teie, mis mul muud üle jäi, kui ütlesin jah.
Tagasi auto juurde minnes ei käivitunud see koheselt. (Aku oli millegi pärast tühi) Ära sõitma hakates avastasin, et oi ****, esiklaasis mõra.(uus esiklaas+paigaldus 2800.-) Lumi oli peale sadanud ja ei pannud seda tähele kohe. Esmasel auto ülevaatusel seda ei olnud olid ainult kaks täket sees. See oli tekkinud sinna pärast ühest kivitäkkest. Sellega kõik ei piirdunud. Kaasas polnud ka lubatud teenindusraamatut. Kuulutuses kirjas, et on olemas, aga mulle väidab pärast, et tegelikult pole teenindusraamatut olnudki. Esimene amort on ka kutu, mis kutu 12% ainult.
Helistasin siis ilusti autopoodi enda muret kurtma. Alguses nagu ei vastatud midagi lubati õhtul ise tagasi kõllata. Võtsin ise kõne ja sain vastuseks, et lakk tuleb ikka maha vahest või midagi sellist. Räägin seal, et lakk ei tule maha vaid värv tuleb kuni krundini küünega tõmmates maha. Lubas jälle asja uurida ja mõelda mida välja pakub. Leppisime kokku, et ma helistan talle 03.01.
03.01 kella 10 paiku helistan ma talle ja oh imet telefonile keegi ei vasta. Kella 11 ajal helistades telefon kõnepostis. Täna siis lõpuks õhtul sain ta kätte.(kogu see aeg oli telefon olnud kõnepostis) Täna õhtul 04.01 lõpuks sain ta telefoni teel kätte. Räägib, et uuris seda asja. Lõpetuseks pakkus mulle seda, et jätan auto sinna poodi müüki, kui maha müün toob ta mulle saksast soodsamalt uue auto. Veel pakkus mulle 16" valuvelgi, koos kummidega 4000.- krooni eest OSTA.
Kokkuvõttes ei pakuta mulle mitte midagi. Tunne selline, et see pood tegeleb klientide petmisega. Hetkel ei hakka autopoe nime suurele ringile laskma.
Ootan teie poolseid pakkumisi, mida ma edasi peaks tegema. Sai viimase raha eest ostetud KORRAS turu hinnast palju kallim auto, aga sain odavalt ülesse löödud BMW. Õnneks esiklaasi vahetuse ajal öeldi, et klaas sobis ilusti ete, mingeid pingeid ei esinenud.

Vabandan ette, kui mõned kirjavead on.
Viimati muutis elukas, 24.08.2005 20:05 11, muudetud 2 korda kokku.
"võimas aur"
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

Postitus Postitas Kontson »

no muud ei oska soovitada esialgu, kui tarbijakaitsest nõu küsida, nemad peaksid pädevamad taolistes küsimustes olema, samas on alati võimalus asju mustalt ajada;)
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

Põhiline on see, et amordi, aku ja klaasi koha pealt pigistasin silma kinni, aga kaua võib.
Viimati muutis elukas, 24.08.2005 20:05 53, muudetud 1 kord kokku.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
xjan
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 03.10.2002 10:09 07
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56561000
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas xjan »

kahju, aga ilmselt ei ole sul ka midagi teha. Järgmine kord oled targem.

See saksast toomise värk andis müüjale veel lisaks võimaluse hiilida riigimaksudest kõrvale ning eee... kas sul on üldse mingi tõestus, et sa seda autot ise ei toonud saksast vaid et see pood müüs?

mitte paha pärast, aga loll saab kirikus ka peksa ning inimene ikka õpib vigadest, kas teiste või enda, mõlemil juhul kasulik
Kasutaja avatar
andrusl
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 18.05.2004 22:18 03
Asukoht: tallinn-saue

Postitus Postitas andrusl »

Kui raha maksid,kas siis poest nagu mingit paberit ei saanud?
Kui sa sealt eraisikuna ostsid ja selle ära tõendad,siis peaks pood
sulle ka pool aastat(võin aja pikkuses eksida)garantiid andma.
Helista tarbijakaitsesse ja küsi järele.
BMW 523
5022145
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

xjan kirjutas: See saksast toomise värk andis müüjale veel lisaks võimaluse hiilida riigimaksudest kõrvale ning eee... kas sul on üldse mingi tõestus, et sa seda autot ise ei toonud saksast vaid et see pood müüs?

mitte paha pärast, aga loll saab kirikus ka peksa ning inimene ikka õpib vigadest, kas teiste või enda, mõlemil juhul kasulik
Ma arvan, et maksuamet huvituks väga sellistest tehingutest. Saksamaal pannakse ka kirja, kes selle auto just sealt ostis, ma võin ka eksida.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

xjan kirjutas:kahju, aga ilmselt ei ole sul ka midagi teha. Järgmine kord oled targem.
Targem olen kindlasti. Ma lihtsalt arvasin, et autpood ei taha endale antireklaami. Paistab, et neil seal ükspuha.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

andrusl kirjutas:Kui raha maksid,kas siis poest nagu mingit paberit ei saanud?
Kui sa sealt eraisikuna ostsid ja selle ära tõendad,siis peaks pood
sulle ka pool aastat(võin aja pikkuses eksida)garantiid andma.
Helista tarbijakaitsesse ja küsi järele.
Anti paber, kus toojaks märgiti mina ise. Tõendiks on mul müügikuulutus piltidega hetkel.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
marko680
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 02.12.2003 22:19 52
Asukoht: tartu

Postitus Postitas marko680 »

Ega siin suurt midagi teha pole, tuleb lihtsalt olla hoolikam järgmine kord ja juhtida avalikku tähelepanu nendele autopoodidele, kes nii alatult käituvad.
Tõendada, et autopoest auto ostsid on väga raske, kuna sul pole ühtki dokumenti, mis sind autopoega seoks. ARK selle saksa ostu-müügi lepinguga tõestasid, et auto on sul enda toodud. ja nii lihtsalt see käibki... :cry:
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

no ütleme nii, et selliseid silmaga nähtavaid vigu on suhteliselt imelik autopoe süüks ajada. Seda, et auto on heas korras, väidab iga automüüja, sest öeldes kliendile, et vaata ise & ostusta, mis konditsioonis auto on, jalutavad paljud minema, kuna neile meeldib kuulata juttu, et vanaema oma olnud ,see ainult piima järel käinud jne.

Ütleme nii, et oled toonud välja visuaalsed vead - no offence, aga minu arvates on elementaarne, et kui just healt tuttavalt autot ei osta, vaatad hoolikalt üle auto välimuse, sisemuse, ajad auto kusagil servises tõstukile, lased sillad le kontrollida jne.

Oma 520i'd müües tahaks ka öelda, et heas korras, kuid vaadates teisi heas korras autosid, pean ütlema, et tekib tunne, et minu oma on justkui uus :roll:

Mina võtsin igatahes oma autot ostes tseki ka & kui millegi poolest räigelt petta oleks saanud siis autoaed ju ideaalne paik - eks neid telliseid sajab ikka öösiti taevast alla autode akendesse ;)
W12
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Pole küll jurist, aga nii palju olen küll aru saanud, et uus võlaõigusseadus on päris terav asi. Kui müüja poolt tegemist poega ja kuidagi ostu ka tõendada õnnestub (raha liikumine, tunnistajad, fotod, kuulutused jne.), siis peaks asi korras olema. Nimelt by default annab müüja mingi garantii kui kirjalikult teisiti kokku ei lepita. Rõhutan veelkord, et pole küll jurist ja info põhiliselt NSR, aga vaadates näiteks e-bay kuulutusi, kus alati tuuakse eraldi välja garanii olemasolu/puudumine, siis asi võiks ühene olla.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noojah üldiselt võib ikka ise ennast süüdi tunda, see on ikkagi meie pisikse kodumaa ärivärk. Praktiliselt kõigi müüjate autod on ideaalsed, ainult mingi paar viga mille remont väidetavalt läheb mõnisada krooni maksma, muidu ülejäänud asi on tibatoba. Peale ostu hakkab ikka selguma, et vaat üks amort vähe pehme (vahetama peab ikka 2 või 4 tk), siis siit sealt mõni puks otsas jne.
Aga vanale autole ei saa keegi mingit garantiid külge pookida, kui sa just kokkuleppet selles ei saa ja ta sulle seda paberi peal ka kirjutab.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

tr22nsmees kirjutas:
Ütleme nii, et oled toonud välja visuaalsed vead - no offence, aga minu arvates on elementaarne, et kui just healt tuttavalt autot ei osta, vaatad hoolikalt üle auto välimuse, sisemuse, ajad auto kusagil servises tõstukile, lased sillad le kontrollida jne.
:?
Viimati muutis elukas, 24.08.2005 20:06 57, muudetud 1 kord kokku.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Viljar_V kirjutas:Aga vanale autole ei saa keegi mingit garantiid külge pookida, kui sa just kokkuleppet selles ei saa ja ta sulle seda paberi peal ka kirjutab.
siiski siiski peab müüja andma garantii sellele, kuidas ta kaupa iseloomustab!

Ja kui autokuulutusest on võimalik auto kindlaks teha siis peaks see olema vastaval portaalil olemas- kui pandi pildid siis keegi ka maksis antud muusika eest ja viibki asjad kokku! Pöördu tarbijakaitsesse!
Viimati muutis Tauri, 05.01.2005 09:37 01, muudetud 1 kord kokku.
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

Tauri kirjutas:
Viljar_V kirjutas:Aga vanale autole ei saa keegi mingit garantiid külge pookida, kui sa just kokkuleppet selles ei saa ja ta sulle seda paberi peal ka kirjutab.
siiski siiski peab müüja andma garantii sellele, kuidas ta kaupa iseloomustab!

Ja kui autokuulutusest on võimalik auto kindlaks teha siis peaks see olema vastaval portaalil olemas- kui pandi pildid siis keegi ka maksis antud muusika eest ja viibki asjad kokku! Pöördu tarbijakaitsesse!
Pöördusin ja nemad ei saa midagi teha, sest autopood pole kohustatud kasutatud asjale garantiid andma. See asi langeb ära kahjuks.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Tegemist ju kasutatud ja pealegi veel päris vana autoga. Sellise ostmisel tuleb alguses kohe auto üle vaadata. Kui ise ei oska siis tuleb minna teenindusse või võtta mõni targem sõber autot ostes kaasa.

Kui tahad korralikku ja garantiiga autot siis lähed ja ostad ta uuena poest.

Kahjuks on konkurents kasutatud autode müügil Eestis väga pingeliseks läinud. Kui vaatad Eestis autode hindasid ja võrdled Saksamaa hindadega siis näed, et hinnad Eestis on kas samad või siis isegi odavamad.

Enamik autosid tuuakse praegu Eestisse isegi mitte Saksamaalt (kuigi nii on kuulutuses kirjas) vaid hoopis Leedust. Leedus on autoärikatel vist head sidemed Saksa kindlustusfirmadega - kindlustustelt ostetakse avariilisi, uppunud, põlenud või siis rahe alla jäänud autosid mis Leedus hästi odavalt üles lüüaks ja siis Eestisse maha müüakse. Ei ole haruldased juhud, kus kahest või kolmest autost tehakse üks mis on esmapilgul enam-vähem.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

Silwer kirjutas:Tegemist ju kasutatud ja pealegi veel päris vana autoga. Sellise ostmisel tuleb alguses kohe auto üle vaadata. Kui ise ei oska siis tuleb minna teenindusse või võtta mõni targem sõber autot ostes kaasa.
See värvi värk on ju peidetud viga või midagi sellist. See tähendab, et kohe alguses on tahetud petta klienti. Sellise asja peale ei tule keegi, et hakata ostes värvi kraapima. Äkki keegi hakkab, pole nii palju kogemusi ka ostmisel.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

elukas kirjutas:
Silwer kirjutas:Tegemist ju kasutatud ja pealegi veel päris vana autoga. Sellise ostmisel tuleb alguses kohe auto üle vaadata. Kui ise ei oska siis tuleb minna teenindusse või võtta mõni targem sõber autot ostes kaasa.
See värvi värk on ju peidetud viga või midagi sellist. See tähendab, et kohe alguses on tahetud petta klienti. Sellise asja peale ei tule keegi, et hakata ostes värvi kraapima. Äkki keegi hakkab, pole nii palju kogemusi ka ostmisel.
Arvad, et autopood ta üle värvis? Ei usu, tundub rohkem selline Leedu teema olevat - Eestis ka kõige nigelamad värvikohad suudavad auto ikka enne värvimist ära matistada.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

Silwer kirjutas:Arvad, et autopood ta üle värvis? Ei usu, tundub rohkem selline Leedu teema olevat - Eestis ka kõige nigelamad värvikohad suudavad auto ikka enne värvimist ära matistada.
Passi nägin, siis viimane omanik oli Saksamaa Türklane, omandanud auto aastal 2002.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

elukas kirjutas:Passi nägin, siis viimane omanik oli Saksamaa Türklane, omandanud auto aastal 2002.
saksa teh passis võis ju viimane omanik olla türklane...aga vahepeal oli poolaks, leedukas ja lõpuks ka siis eesti automüügiplats...ega neid nimesid siis teh passi ei märgita, tehakse lihtsalt omavahel ostumüügileping, ja asi lahendatud...
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

Siit Teie jutust ma loen välja, et autopood on kuningas, teeb mis tahab ja klient on ise süüdi. Las uurib ja puurib, kui seda ei tee, siis ise süüdi. Kas vale info jagamine on ka mingi pettus, näiteks see hooldusraamatu puudumina ja veel soojendusega peeglite puudumine.?
"võimas aur"
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

Silwer kirjutas:ostetakse avariilisi, uppunud, põlenud või siis rahe alla jäänud autosid mis Leedus hästi odavalt üles lüüaks ja siis Eestisse maha müüakse. Ei ole haruldased juhud, kus kahest või kolmest autost tehakse üks mis on esmapilgul enam-vähem.
need kahest ja kolmest autost koduste vahenditega kokku keevitatud autod ei ole leedus ega poolas haruldased...vaadake millised autod sõidavad treiladel leedusse ja poola sisse...neist 75% ei liigu omal jõul, ja on pooleks sõidetud. Ja siis vaadake poolas ja leedus ringi sõites, kui palju on neid väikeseid garaazikesi, kus koduste väga odavate vahenditega taotakse auto kiiresti üles...ja nii te ostategi endale automüügi platsilt äsja saksast tulnud auto...minu soovitus on, kui soovite autot osta, siis laske see tuua mõnel sõbral-tuttaval saksamaalt, kes teid ei peta...makske natukene rohkem, ja saate suure tõenäosusega korraliku isendi. Käisime Rainoga nädal tagasi Leedu auto turul vaatlemas...et ka tema võib teile olukorda kirjeldada
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

elukas kirjutas:Siit Teie jutust ma loen välja, et autopood on kuningas, teeb mis tahab ja klient on ise süüdi. Las uurib ja puurib, kui seda ei tee, siis ise süüdi. Kas vale info jagamine on ka mingi pettus, näiteks see hooldusraamatu puudumina ja veel soojendusega peeglite puudumine.?

ei ei, ära saa meist valesti aru...lihtsalt tänapäeva eesti banaani vabariigis pead ise piisavalt hoolas ja ettevaatlik olema...ja kui oli hooldusraamat ja soojendusega peeglid kohapeal lubatud, siis miks ei küsinud kohe autot vaadates ja ostes, et kus sellised asjad on? see ongi petmine, ja sina läksid õnge...aga nagu eelpool juba mainiti, autot ostes võta mõned asjatundjad kaasa...või käi autoga kuskilt teenindusest enne ostu läbi...
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

Valdek kirjutas:
Silwer kirjutas:ostetakse avariilisi, uppunud, põlenud või siis rahe alla jäänud autosid mis Leedus hästi odavalt üles lüüaks ja siis Eestisse maha müüakse. Ei ole haruldased juhud, kus kahest või kolmest autost tehakse üks mis on esmapilgul enam-vähem.
need kahest ja kolmest autost koduste vahenditega kokku keevitatud autod ei ole leedus ega poolas haruldased...vaadake millised autod sõidavad treiladel leedusse ja poola sisse...neist 75% ei liigu omal jõul, ja on pooleks sõidetud. Ja siis vaadake poolas ja leedus ringi sõites, kui palju on neid väikeseid garaazikesi, kus koduste väga odavate vahenditega taotakse auto kiiresti üles...ja nii te ostategi endale automüügi platsilt äsja saksast tulnud auto...minu soovitus on, kui soovite autot osta, siis laske see tuua mõnel sõbral-tuttaval saksamaalt, kes teid ei peta...makske natukene rohkem, ja saate suure tõenäosusega korraliku isendi. Käisime Rainoga nädal tagasi Leedu auto turul vaatlemas...et ka tema võib teile olukorda kirjeldada
Ärge nüüd hirmutage mind :P Ma arvan, et mul see asi nii hull pole.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

elukas kirjutas: Ärge nüüd hirmutage mind :P Ma arvan, et mul see asi nii hull pole.
ei hirmutagi, see on reaalne elu...käin ise keskmiselt kuus korra saksamaal...eks teen seekord siis mõned pildid...leedu ja poola treiladel olevatest autodest...
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

Arvatavasti jätan selle auto endale ja proovin masinat sellest teha. Kuida aktiivset linki teha, sest tahaks selle autopoe päevavalgele tuua?
"võimas aur"
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
elukas kirjutas:Arvatavasti jätan selle auto endale ja proovin masinat sellest teha. Kuida aktiivset linki teha, sest tahaks selle autopoe päevavalgele tuua?
See auto oli:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... d15fa95d0e

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
elukas
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 15.12.2004 16:03 58
Peamine sõiduk: BMW E39 520i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas elukas »

See sama auto jah. Seal poes on kaks isikut tööl vist. Teine osapool toob minuarust kallimaid autosid ja arvatavasti ei puutu asjasse.
"võimas aur"
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Valdek kirjutas:
elukas kirjutas: Ärge nüüd hirmutage mind :P Ma arvan, et mul see asi nii hull pole.
ei hirmutagi, see on reaalne elu...käin ise keskmiselt kuus korra saksamaal...eks teen seekord siis mõned pildid...leedu ja poola treiladel olevatest autodest...
oleks tõesti huvitav sellist pilti reaalsuses näha :roll:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

jjanno kirjutas:Tere
elukas kirjutas:Arvatavasti jätan selle auto endale ja proovin masinat sellest teha. Kuida aktiivset linki teha, sest tahaks selle autopoe päevavalgele tuua?
See auto oli:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... d15fa95d0e

jJanno
No sellest autost on juba piltide järgi näha, et ta on üle värvitud...
Samas on see täiesti normaalne nii vana auto kohta.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Suletud