Huvitavad BMW müügikuulutused

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
mj6u
Huviline
Postitusi: 1090
Liitunud: 06.04.2010 22:49 00
Peamine sõiduk: Lexus GS300

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas mj6u »

Ma olen ka korduvalt näinud seda autot ja no 600 euri eest ka ei ostaks. Ropp ikka.
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas karl1 »

Ei no, äriplaan ju, sigulli katuseraam külge, matiks, mõlki, rooste, kollaseks, ilged veljed (kas mõttetud valukad või värvilised plekid ) ,vedrud ära, ja ajab kõik noorukid pöördesse :idea: Mingi eraldi stiili nimi ka autole, hoodride, rät style vms

Hinna ja auto suhte üle lubage naerda tõesti.

Jajaa, tean, hind on müüja enda otsustada, kes ei taha ei osta jne jne :cool:
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas MargusA »

mine tea mis juppidest see auto on ehitatud http://foorum.e30.ee/topic/591-o-tagumi ... usi-lukku/" onclick="window.open(this.href);return false; :lol:
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas dcshoes »

**** huumori vennad . kui oma peldikuid ülehinnatuid müüma siis olete kõvad vennad ja siis kui keegi küsib hinda mis tema silmis on seda väärt siis on küll hala .
minge ehitage oma autosid parem paremaks .
samuti nii kiiresti viskasin silma ja list mis seal tehtud oli ikka olemas.
Kuidas öeldi et välimus võib petlik olla?
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas ..heigo.. »

http://www.osta.ee/0-10-alghinnaga-bmw- ... 35936.html

http://www.osta.ee/0-10-alghinnaga-bmw- ... 35971.html

Huvitavad pakkumised igatahes, osalustasu ainult natuke kõrge.
Kui võtmed ja numbrid ära vahetada, peaks asja saama.
M3
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

Noo rõõm näha, et PPA'le tuli mõistus koju! Kõiksepealt lajatasid täieliku kirvehinna, kui pakkujaid ei olnud said aru, et ups miskit läks vist väheke nihu! :lol: Muidugi kommentaarium on päris vägev seal all. Ei teagi kas piisab kõigest numbrimärgi vahetusest, või peab veel miskit tegema, et nö jälgi segada? :roll:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas pancho villa »

dcshoes kirjutas:**** huumori vennad . kui oma peldikuid ülehinnatuid müüma siis olete kõvad vennad ja siis kui keegi küsib hinda mis tema silmis on seda väärt siis on küll hala .
minge ehitage oma autosid parem paremaks .
ää nüüd emotse, ma võin tasuta paar terrassilauda ära anda mis ehitusest üle jäid, sügavimmutatud ja puha, jämedamad kui saunalipid nagunii. saad ka oma autot "paremaks ehitada" :lol:
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas dcshoes »

kindlasti saab parimini jaha aga eks te halage edasi. Eestis ei osata muud kui halada nende parast kes vähegi erineb millegiga. Käime akki kqik sama riietega ja sqidame autodega mis foorumis suuremat respekti saavad. Ja siis käsivad miks eesti ei liigu kuskile. Vastus on lihtne sest siin must ja hall kqik ja kqikides osas . Ehitage aga edasi oma * ägedaid autod*

peace
halblepa
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 03.07.2009 12:26 13

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas halblepa »

Selle koha pealt nõustun dcshoes-iga. Tean omanikku ka isiklikult ja võin väita, et seal küll pole ise aretatud asju peale katuseraami. All peaksid olema coiloverid ja lärmi teeb seal suur sportpütt.
mina ei näe näiteks mõtet teiste masinate maha tegemisel, kui ise isiklikult pole kokku puutunud. See, et kui keegi kusagil saunas naistelt midagi kuulnud, siis see kohe ei tähenda, et tal ka õigus. Seega, eks oma silm ole kuningas!
Kasutaja avatar
Tikker
Huviline
Postitusi: 227
Liitunud: 19.06.2012 15:32 41
Peamine sõiduk: Mb
Asukoht: Tartu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Tikker »

Minu arust nagu osatakse hinnata küll hallist massist erinevaid asju, aga erineval ja erineval on ka vahe sees, see, et sul mingi katuseraamiga ja kollaste tuledega räämas peldik on, ei ole nüüd küll mingi erinemine hallist massist... no ma ei tea vb tõesti osad tunnevad end erilisena sellise liikuriga sõites.. Sama hästi, miks üldse tööl käia, hakkaks parem üldse pompsuks, vot siis erineks jälle teistest ja oleks ilgelt äge olla.

Mulle meeldivad hästi tehtud rätid jms, aga no siin on küll asi sellest kaugel, lihtsalt väsinud vana kolmene, mille eest küsitakse hinge hinda
Kasutaja avatar
dcshoes
Huviline
Postitusi: 4022
Liitunud: 14.04.2009 11:56 58
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas dcshoes »

lihtsalt inimesed peaks aru saama ja leppima sellega : igal inimesel oma maitse. Iga inimene ehitab seda asja endale ja samuti iga inimene küsib oma hinda.
Te ei ole enam otsustajad kes millega sqidab. Kes mida sööb. Kes kellega magab ja kuidas riietub.

Miks siin halata kui teie arvamus ei koti mitte kedagi? Lihtsalt ära läbustada oma pointles komentaaridega ahh see on romu ahh see on peldik on umbe äge?

Lihtsalt olge mqnusad ja ehitage nii nagu teile sobib ja laske in
imestel teha seda mida nemad tahavad mitte lahmake need kohe maha. Sest vb tqesti see auto naeb peldik valja aga see ei ole teie peldik et te talle hinnnangud annaks.
Tauno94
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 15.01.2012 17:16 02

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Tauno94 »

Selle hoodride e30 kohta - No, inimesed kui te ei tea sellest autost midagi, miks te vingute? Räägite siin et lõigatud vedrud ja ilma sumpsita sõitmine :D 1. All on coiloverid 2. see sumpsita sõitmine on otsetoru+lõpupütt, ning hetkel on see hääl palju rohkem maha võetud, sest omanik sai aru et jah, hääl on liiga julm. 3. Salong on erinevalt teistest rullidest palju korralikum. 4. Sillaosad- Mis siis et läbi oli ainult üks sharniir ja stabika puksid, omanik vahetas kõik sillajupid ära + piduritorud ja voolikud. 5. Te vaate neid kuulutusi nagu piltidega raamatuid, see mis kirjas on see on täiesti savi, põhilised asjad on pildid.
Ma olen seda autot ka aidanud kaasa ehitada, aga sellist roppust mida te siin räägite seda küll pole.
Ja kasutajale oo7, räägid et sedaan on 1800 müügis, aga seda ei tea siis et kupeed on rohkem hinnas kui need sedaanid..
Kasutaja avatar
tanel12
Huviline
Postitusi: 149
Liitunud: 03.09.2010 17:34 01

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas tanel12 »

Ilma sumpsita ma olen jah paar päeva olude sunnil sõitnud, muidu oli all otsetoru ja lõpus remuse pütt. Nüüd on kahe toruga bosali oma, teeb veitsa vaiksemat häält.
Katuseraamid ja rattahoidja on thule omad, ei teadnudki, et siksile ka neid tehti :lol:
Lauad on ka eesmärgiga pandud, päris tihti olen seal asju vedanud, nt velgi või sõprade rattaid. Välimus mind tõesti väga ei huvita, aga vähemalt auto ei roosteta.
Kunagi olid jah ühe teise auto lõigatud vedrud all ja ka kõrgus oli nendega regullitav, nüüd on uued vedrud ja amordid (coilid) suurte püstakutega, tugilaagrid ja vedrutaldrikud ka uued. Sillas on vahetamata veel esimesed kettad, klotsid ja tagumised rattalaagrid.
Veljed on praegu ajutiselt sellised all, ei hakanud enne talve teistele velgedele uusi rehve ostma.
Salong on korralik, ainult roolialust katet pole. Originaal spordid ootavad ka garaasis, et uus riie kohale jõuaks.
Minule mu auto meeldib, üldse ei huvita mida te sellest arvate, lihtsalt nõme on lugeda kuidas räägivad inimesed kes midagi ei tea.
Tavaliselt hindavad naised auto seisukorda välimuse järgi, aga ka mitte kõik ;)
Kuulutus sai nagunii pool naljaga mingi öö valmis tehtud, et äkki keegi tahab.
Kuni lumeni sõidan ringi, siis hakkab suurem ehitamine...
MargusRaska
Klubiliige
Postitusi: 2599
Liitunud: 25.12.2008 21:54 43
Peamine sõiduk: E39 530D
Telefon: 55966794
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas MargusRaska »

Eelkirjutajal õige suhtumine :cool:

Läheks nüüd kuulutustega edasi.
55966794/Margus Raska/ margusraska@gmail.com FB.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas TiitR »

Muu informatsioon :lol: http://www.auto24.ee/used/1086295" onclick="window.open(this.href);return false;
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas MargusA »

Ma pisut ei saa aru sellest Europargi naljast.Minu arust pole see naljakas..
Kasutaja avatar
agentzero
Huviline
Postitusi: 2330
Liitunud: 21.07.2008 01:27 44
Peamine sõiduk: IS250
Asukoht: Tartu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas agentzero »

margusa kirjutas:Ma pisut ei saa aru sellest Europargi naljast.Minu arust pole see naljakas..
Nii palju kui ma tean, siis pole keegi kohustatud hetkel Europargi trahve maksma. Neil tegelt ei tohiks sinu isikuandmeid üldse olemas olla, et sulle trahve saata vms.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas MargusA »

...et siis pargime europarklas aga raha ei maksa.väga hea suhtumine.ära siis pargi sinna ja mine mujale.hakkame ka invaliidide kohtadel parkima sest niikuinii trahvi ei saa.pisut trollilik käitumine,kas pole?
Kasutaja avatar
fedja
Huviline
Postitusi: 3632
Liitunud: 06.06.2009 01:30 04
Peamine sõiduk: MB W447
Asukoht: räpina

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas fedja »

margusa kirjutas:...et siis pargime europarklas aga raha ei maksa.väga hea suhtumine.ära siis pargi sinna ja mine mujale.hakkame ka invaliidide kohtadel parkima sest niikuinii trahvi ei saa.pisut trollilik käitumine,kas pole?
no pargime siis,mis sa loodad,et tänu sinu postile jätab keegi selle tegemata?ise pole ka seal kunagi maksnud....
sa proovi eesti keeles kirjutada,ma pole veel siiamaani täpselt sellest trollist aru saanud.
Donald
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 13.10.2010 15:36 24

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Donald »

Ootootoot, rääkige sellest parkla värgist nüüd täpsemalt, täitsa huvitama hakkas. :D
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas MargusA »

Minu teada pargid oma auto Europarki.Tasu ei maksa.Tehakse trahv ja lipik pannakse kojamehe vahele.(maksekorraldus).Noh nagu ikka trahv.Kuna Citypark ja Europark ei tea autoomaniku aadressi siis trahviteadet nad koju saata ei oska.Ja nii ongi et ...ei maksa,saan trahvi,ei maksa...Olen ise ka parkinud aga alati maksnud,olen ka segastel asjaoludel korra trahvi saanud,olen ka trahvi ära maksnud.Ikka juhtub.Olen nagu selline inimene et kui midagi tarbin,kasutan siis on loogiline et selle eest tuleb kellelegi maksta.Mitte nii et sõidan piletita trammis,saan trahvi aga ei maksa.Pargin,ei maksa, trahvi ei maksa,ületan kiirust ei maksa trahvi,pargin invaliidide kohapeal sest mul ükskõik.See ongi trollilik käitumine.Fedja ei teadnud kes on "troll"?Vaat selline inimene ongi mu meelest troll kes elab nagu pisike parasiit.Vilistades kõigele nii liikluses,seadustes kui .....Troll on paharett!Minul küll läheb süda pahaks kui näen mõnda BMW kuskil kaubanduskeskuse ees invakohal parkimas,noo et milleks??Aga jah eks need tasuta parkimised Europarklas ja invakohtadel...sellest võiksid rääkida äkki bmw maine teemas..kuidas te seda teete ja palju juba trahve on kogutud jne jne :?
Kasutaja avatar
agentzero
Huviline
Postitusi: 2330
Liitunud: 21.07.2008 01:27 44
Peamine sõiduk: IS250
Asukoht: Tartu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas agentzero »

Donald kirjutas:Ootootoot, rääkige sellest parkla värgist nüüd täpsemalt, täitsa huvitama hakkas. :D
http://meelistomson.blogspot.com/2011/0 ... tasin.html
Siit võid lugeda, kus-mis ja kuidas. Ise ma ei viitsiks ikkagi tegeleda selle asjaga ja maksaksin trahvi ära lihtsalt.
Kasutaja avatar
J_V
Huviline
Postitusi: 1497
Liitunud: 18.04.2011 20:33 30
Peamine sõiduk: E65
Asukoht: Harjumaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas J_V »

Mina siinkohal ei süüdistaks ainult neid, kes pargivad seal ja ei maksa. Rohkem ikka süüdi Europark ise, kes on sellise suure vea oma süsteemi sisse lasknud/lubanud.
E36 328i cabrio & E36 328iT Winterbeater
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas MargusA »

fedja kirjutas:
margusa kirjutas:...et siis pargime europarklas aga raha ei maksa.väga hea suhtumine.ära siis pargi sinna ja mine mujale.hakkame ka invaliidide kohtadel parkima sest niikuinii trahvi ei saa.pisut trollilik käitumine,kas pole?
no pargime siis,mis sa loodad,et tänu sinu postile jätab keegi selle tegemata?ise pole ka seal kunagi maksnud....
sa proovi eesti keeles kirjutada,ma pole veel siiamaani täpselt sellest trollist aru saanud.


Mul peaks olema eesti keel suht kesktasemel omandatud.Mu meelest on alus öeldis sihitis.
Troll on isik, kes postitab võrgukogukonnas (näiteks arutelufoorumis, jututoas või blogis) sütitavaid, kõrvalisi või teemaväliseid sõnumeid, peamise eesmärgiga provotseerida teisi kasutajaid soovitud emotsionaalse vastukaja saamiseks või muul viisil lõhestada normaalset arutelu. Lisaks solvavale postitajale viitab nimisõna troll ka ärritavale sõnumile endale. Kuigi väljend "troll" ja sellega seonduv tegusõna "trollima" on peamiselt seotud Interneti aruteludega, on meedia tähelepanu muutnud sellised märgistused suures osas subjektiivseks, kirjeldades trollimisena tahtlikult väljakutsuvaid tegusid väljaspool online-konteksti. Näiteks on meedias hiljuti kasutanud terminit "troll" isiku kohta, kes "moonutab interneti austusavalduste veebilehti eesmärgiga perekondadele valu põhjustada".
Kasutaja avatar
fedja
Huviline
Postitusi: 3632
Liitunud: 06.06.2009 01:30 04
Peamine sõiduk: MB W447
Asukoht: räpina

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas fedja »

margusa kirjutas:Minu teada pargid oma auto Europarki.Tasu ei maksa.Tehakse trahv ja lipik pannakse kojamehe vahele.(maksekorraldus).Noh nagu ikka trahv.Kuna Citypark ja Europark ei tea autoomaniku aadressi siis trahviteadet nad koju saata ei oska.Ja nii ongi et ...ei maksa,saan trahvi,ei maksa...Olen ise ka parkinud aga alati maksnud,olen ka segastel asjaoludel korra trahvi saanud,olen ka trahvi ära maksnud.Ikka juhtub.Olen nagu selline inimene et kui midagi tarbin,kasutan siis on loogiline et selle eest tuleb kellelegi maksta.Mitte nii et sõidan piletita trammis,saan trahvi aga ei maksa.Pargin,ei maksa, trahvi ei maksa,ületan kiirust ei maksa trahvi,pargin invaliidide kohapeal sest mul ükskõik.See ongi trollilik käitumine.Fedja ei teadnud kes on "troll"?Vaat selline inimene ongi mu meelest troll kes elab nagu pisike parasiit.Vilistades kõigele nii liikluses,seadustes kui .....Troll on paharett!Minul küll läheb süda pahaks kui näen mõnda BMW kuskil kaubanduskeskuse ees invakohal parkimas,noo et milleks??Aga jah eks need tasuta parkimised Europarklas ja invakohtadel...sellest võiksid rääkida äkki bmw maine teemas..kuidas te seda teete ja palju juba trahve on kogutud jne jne :?
jahjah,ma nõustun et invakohal parkimine on rõve,ning minu eelmise postituse eesmärk oligi tegelikult see,milleni sa oma pika teksti viimases lauses jõudsid.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Madis. »

agentzero kirjutas:http://meelistomson.blogspot.com/2011/0 ... tasin.html
Siit võid lugeda, kus-mis ja kuidas. Ise ma ei viitsiks ikkagi tegeleda selle asjaga ja maksaksin trahvi ära lihtsalt.
Seal on nii loll ja vale jutt kirjas, et see on lausa müstiline kui see noorhärra kohtus võidu sai. :)
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas pprz »

Zipp kirjutas: http://img6.auto24.ee/auto24/560/898/29983898.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Seda autot enam Eestis ei ole. Küll aga huvilistel võimalik auto all olnud veljed ära osta.
kevyn
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 31.01.2011 18:03 58
Peamine sõiduk: E60 3.0d
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas kevyn »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=d9b9" onclick="window.open(this.href);return false;

maasikas
E39 525TDS M-Pakett MÜÜDUD -> E60 3.0d -> E60 3.0d M-Pakett 2007.a
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Heigo_K »

Vaarikas..
http://www.nettiauto.com/bmw/320/5091989" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta