Neste24 teeb välja

Vaba teema
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Viljar_V kirjutas:igaljuhul staarile tervitusi :lol:

Ma oleks küll paagi täis punninud, linnas natuke tiirutanud ja jälle paak täis :lol:

Milles mina süüdi kui ma hakkan kümneseid sisse laduma ja ette tulevad sellised suured numbrid :shock: :lol:
Tänud tänud :lol: :lol:

Eks see ole suhtumise küsimus ja kiusatusele järele andmine, miks teised saavad odavalt kütust ja mina mitte. Samas ma sinna lolli mängima ei läinud , oleks oma pool tundi pidanud ootama, et tankida saaksin. Tegelikult oleks seda odavat kütust vaja läinud kül, paagis juba pikemat aega vaakum ja "paha tuju tuli põleb", nagu seda Lauri_L nimetab :lol: Samas s***a sellega, olgem ikkagi ausad :roll: Keegi ei tea kus meie ajakirjanikud passivad või telemehed, oleks klubi sildiga kuskil EPL pealehel figureerinud, ei oleks selline asi midagi head kaasa toonud :roll:
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

janar kirjutas:"Järjekorras jäid silma igati uhked autod: üks lahtine must Audi, must Golf 2, paar E34 ja hunnik venelasi"

Kui nüüõd norida, siis aasta pole ju enam 92, kus Golf II ja E34 väga uhketeks autodeks peeti :lol: kui neil just mingit hüpertuuningut pole.

Raadio Maanias ka arutles Pilt, et misasi see E34 veel on:P
No ei olnud need masina just kõige tagasihoidlikumad ;) Ühtemoodi on see E34 seal lehes hea, enamustele jääb selline asi arusaamatuks :D
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Hans kirjutas:Vabandust Ain
aga see teema oli suhteliselt intrigeeriv, et seda EPL-i "ette sööta"
ning sinu sõnu sai ajakirjanduslikumaks kohendatud.
Ja mina doonoripäeval vaatasin..et kellelgi on EPL kaelapael :lol:
530d
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Ain kirjutas:
janar kirjutas:"Järjekorras jäid silma igati uhked autod: üks lahtine must Audi, must Golf 2, paar E34 ja hunnik venelasi"

Kui nüüõd norida, siis aasta pole ju enam 92, kus Golf II ja E34 väga uhketeks autodeks peeti :lol: kui neil just mingit hüpertuuningut pole.

Raadio Maanias ka arutles Pilt, et misasi see E34 veel on:P
No ei olnud need masina just kõige tagasihoidlikumad ;) Ühtemoodi on see E34 seal lehes hea, enamustele jääb selline asi arusaamatuks :D
Niisama norin. Kuna tuuningut polnud lauses mainitud, siis mulle lihtsalt kohe kangastus silme ette selle lause peale sonimütsiga maamees, kes pole elu sees välismaa autot näinud ja esimest korda 80ndate lääne masinad nähes ei jõua nende ulmelisust ära imestada. :lol:
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

ma ka niisama norin aga see ..... hunnik venelasi eriti seal artikklis (foorumist lugedes pole nagu viga) kõlas küll väga pahasti.

Samamoodi nagu TV3 või kuskil on üks Tallinna linna uudiseid kajastav saade ja mul on küll väga imelik kuulata kuidas selle saatejuht seal
venelasi (venelasi kui tervet rahvust) sõimab aegajalt. :|
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Nu kirjutas:ma ka niisama norin aga see ..... hunnik venelasi eriti seal artikklis (foorumist lugedes pole nagu viga) kõlas küll väga pahasti.
No maja ei tea :? Sellel hetkel kui seal olin, siis ei näinud ma peale selle rahvuse seal kedagi muud, vähemalt keegi muu sinna pumba juurde löögile ei pääsenud. Tundus olevat üks suur seltskond ja palju palju kanistreid, mida aina juurde ja juurde tuli :?

ei olnud plaanis kül ühtegi rahvust solvata :?
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Ärge nüüd norige.

Uudise kirjutamise lihtne reegel: mis toimus, kus toimus ja kes tegid.
Kui mainida tuunitud need ja need mudelid siis hakka veel lahti seletama mis on tuuning. Vabandust aga see ei puutu ju antud uudise puhul asjasse. (Foorumlastena peaksime ikka ette kujutama, et kui Ain mainib uhked autod siis need on ikka tuuninguga)
Hunnik venelasi - kamp muukeelseid, vene keelt kõnelevad inimesed, võõrast keelt rääkivad kodanikud, välismaalased (?), eesti kodanikud - mis sõnu te oleksite soovinud Aini suhu panna.
Ain oli kohal ja nägi ning tema subjektiivne hinnang asjale. Oleks seal eestlased olnud oleks kirjutatud hunnik eestlasi kui allikas nii mainib.
See ei ole ju üldistus terve rahvusele.

:!: Uudise mõte oli see, et alati on olemas (kahjuks) inimesi kes minetavad oma kodaniku aususe kui kuskil masin või inimene või süsteem eksib ja seda kurjasti ära kasutavad.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Oleme ausad tegelikult tahame me kõik Ainile öelda Aitäh .et selle jama seal likvideeris.Austan ausaid inimesi ja loodan et kõik klubiliikmed oleksid sellised.
See Vasja sai seal oma 10 krooni eest mingi 70 litra kütust (so what)lihtsalt poiss oli õigelajal õiges kohas,Bingos on samamoodi ega miljonit ikka igapäev ei saa.Õnne peab elus olema.
Minu arvamus selline ,et ei pea teise inimese apsu läbi kohe tema tagant varastama.
põhimõtteliselt oleks sama teinud mis Ain.
Vasta