Juhiload

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Juhiload

Postitus Postitas Kristjan_K »

Niisiis, ma küll ei tea kas see küsimus üldse siia sobib aga nuh.
Tahaks teada, kas äkki keegi siit foorumist, või kellegi tuttav töötab autokoolis vms. Nimelt tekkis soov teha ära juhiload, aga nüüd on see kohavalik suht raske. VB keegi oskab soovitada midagi?
Samas egas mul see rahakott ka puuga seljas ple niiet 10k lubade eest nüüd ka maksta ei soovi.

Kõige kasuliku informatsiooni eest olen tänulik

Kristjan
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

Mida iganes sa teed, siis ära Mai Metsiku autokooli küll mine.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

äkki ütleks põhjuse ka? :P
Madisss
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 04.04.2004 21:21 23

Postitus Postitas Madisss »

Mina soovitaks sulle Mustamäe autokooli. Ise käisin seal ja jäin küll väga rahule hind ei ole kirves ja õpetajad ka täitsa OK.

http://www.mustamae-autokool.ee/index.htm
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Avalehet torkab silma kohe räige LE rikkumine :P kes leiab selle ???
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

kõnniteel parkimine? :P
truumu

Postitus Postitas truumu »

Jolinar kirjutas:äkki ütleks põhjuse ka? :P
küsi vanade taksojuhtide käest, mis inimene Metsik on(nimi on vastav) :lol:
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Juhiload

Postitus Postitas hanno »

Jolinar kirjutas:VB keegi oskab soovitada midagi?
Kristjan
Mina olen alati kõigile soovitanud Johannes Pirita autokooli.
Seal õpetajad sõbralikud ning Pirita ise tunneb samuti muret oma õpilaste pärast.
Minu autokool oli igas tahes meeldiv kogemus.
Sõiduõpetaja oli kas Jüri või Jaan vms.
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

mina käisin omal ajal Kentmanni autokoolis.
See vana, kes teoorait luges oli ikka muhe vennike. Rääkis kuidas ta oma järelkäruga "Zjubrjoonok" sitta vedas, nii, et rattad lookas.
Ja seda, mis tähendab "master jeedit" :lol:
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Mina käisin Testudo autokoolis.
Tol ajal (praegust ma ei tea) oli Testudo Äripäeva autokoolide edetabelites tipus, kuna nende eksamile minejate ja lõpetajate suhe kõige parem. Ja ega minul ei olnud aega neid korduseksameid teha, nii et läksin täie raua peale välja. Teooriaõpetaja oli tase omaette, nagu Kaspersky oma hüpnoosiga (kahjuks on ta üldse lahkunud) ja sõiduõpetajaks sain kooli kõige karmima mehe. Aga tema karmus karastas ja sõidueksamil tuli see väga-väga kasuks.

Sõiduõpetajad vahetasid ka õpilasi paariks tunniks ja siis ma sain mingi tädi... see tähendas mulle paar tundi Õismäe ringe, sõidad ringi peal ja ütled seda mida liilusmärkide peal näed: kask välja... üks välja... üks välja...kaks välja. Järgmine ringtee jne jne :D

Ja kui selle kooli kasuks otsustad ja sealt küsitakse, et kes soovitas siis vasta, et Maria Avdjushko :D
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Ise käisin kunagises Autom autokoolis ja seal oli minu õpetajaks just Mai Metsik.

Väga karm on öelda et ära jumala eest tema kooli mine sest tema kui õpetaja on väga väga hea.
Ma ei tea mis tema nimelises koolis muud toimub aga oma naise saadan kindlasti tema käe alla sõitma.
Endal polnud probleeme eksamitega sest põhi tehti korralik alla.

See on tädi kes noored poisikesed esimese korraga juba paikka paneb :cool:
Esimene tund:
Minult näiteks küsis sõitnud oled ? ütlesin et maal kunagi kruusateel ja metsas traktoriga.
Istusin rooli ja sõitsin kaks sõidutundi kadriorus pärast seda lauset :)
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
suslik
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 10.06.2003 11:32 16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suslik »

Ise käisin automis ja oli norm, kuid nüüd võin soovitada Kalju Autokooli. Uued autod ja õpetatakse ka ikka.
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

minu esimene sõidutund oli selline.
Saime õpetajaga Kentmannis kell 18.00 kokku. Küsis, kas varem sõitnud olen? Ütlesin, et maal olen.
Selle peale kamandati mind rooli ja saadeti tipptunniaegset Liivalaia tänavat vallutama :)
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Tänud kõigile kes on võtnud vaevak ssiia midagi kirjutada.
Nüüüd olen niipalju targem, et pole vaja karmi õpetajat karta, ja kui esimesel sõidutunnil linnapeale saada tahad siis rägi ausalt et olen sõitnud küll jne :D
Praegu kõigun siin Tseudo, Kalju ja Kadrioru autokooli vahel.
Mingi hetk nüüd võtan kätte uurin need kodulehed põhjalikult üle ja siis otsustan, millisesse minek
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Jolinar
kui oled oma autokooliga juba lõpusirgel ja eespool terendab juba ARK eksamid siis soovitan nädal paar ennem mitte sõita (juhtida) sõprade, vanemate ja kelle iganes autot, kui ainult seda masinat millega sa lähed ka eksamit tegema. Autotunnetus + sidur :cool:

Kui oled autokoolis ja juba ka platsisõite teed siis võid küsida (kui sul hästi läheb) kuidas vasaku jala värinatest lahti saada. :D
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Ma juba niikaugele jõudnud et tean kuidas vasatku jala värinatest lahti saada, neid enam ei eksisteeri :D
Ma siin selle masinaga mis majaees seisab küll ja küll tiirutanud, siis veel vahelduse mõttes mingi vanamehe tööautoga.
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

[quote="Jolinar"]Ma juba niikaugele jõudnud et tean kuidas vasatku jala värinatest lahti saada, neid enam ei eksisteeri :D
[quote]

krt, mina lasin kah sõidutunnis, nagu vana mees mööda linna. Eksami ajal aga jalg värises ikka roppu moodi.... :oops:
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Mart_R kirjutas: krt, mina lasin kah sõidutunnis, nagu vana mees mööda linna. Eksami ajal aga jalg värises ikka roppu moodi.... :oops:
Eks ma siis tead... proovin siis kõvasti valmistuda :)
Viimati muutis Kristjan_K, 18.08.2004 15:56 45, muudetud 1 kord kokku.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

suslik kirjutas:Ise käisin automis ja oli norm, kuid nüüd võin soovitada Kalju Autokooli. Uued autod ja õpetatakse ka ikka.
Mina näiteks tean, et Kaljus mõned õpetajad "imelikud".
Töötavad seal mees ja naine, kes õpilasi ka aeg ajalt vahetavad - üks päev mehega, teine päev naisega. Ja siis rõõmsalt õpetavad vastupidi, üks ütleb potaato, teine ütleb poteito :)
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Cardo kirjutas: Avalehet torkab silma kohe räige LE rikkumine :P kes leiab selle ???
Parempoolsel pildil hõbedane Bora seisab parkimise keelu alas?
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

hanno kirjutas: Mina näiteks tean, et Kaljus mõned õpetajad "imelikud".
Töötavad seal mees ja naine, kes õpilasi ka aeg ajalt vahetavad - üks päev mehega, teine päev naisega. Ja siis rõõmsalt õpetavad vastupidi, üks ütleb potaato, teine ütleb poteito :)
Sain minagi seda Kaljus tunda :D Esimese sõidutunni käisin ühe õpetajaga ära ja tema jäi minu sõiduga väga rahule. Järgmised kaks sõidutundi oli järgmine õpetaja ja see ei tahtnud mind Lauluväljaku platsilt kaugemale lasta ja hoidis kahe käega peast kinni :lol: Sain lõpuks enda õige sõiduõpetaja tagasi ja asi sujus väga hästi kõik järgnevad tunnid. 10 sõidutunni asemel sai sõidetud 6 tundi ja järgnes ARK'i eksam, mille ma ka probleemideta läbisin. Eks see ole rohkem kinni selles,et millise õpetaja sa endale saad ja kuidas sul temaga side tekib. Raamatu suudab igaüks endale pähe tuupida mingi aja jooksul, aga kui sa oled juba auto roolis pinges, siis ei tule sellest midagi välja ;)

Muidu soovitan soojalt.
Kasutaja avatar
suslik
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 10.06.2003 11:32 16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suslik »

nagu ikka kõik taandub inimsuhetele. Kui valid KAlju siis võta õpetajaks mingi noorem tüüp(tunnen neid) siis peaks kõik laabuma. Viimane kord nendega koos pidutsedes tundus et need mehed on kõik ok
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

suslik kirjutas:nagu ikka kõik taandub inimsuhetele. Kui valid KAlju siis võta õpetajaks mingi noorem tüüp(tunnen neid) siis peaks kõik laabuma. Viimane kord nendega koos pidutsedes tundus et need mehed on kõik ok
Lühidalt kui kaljusse lähen ja mingi noorema õpetaja saan ja temaga mingi probleem siis karjun sinu peale et sa neid natukene mõstvamalt suhtuma paneksid minusse? :P
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

Mai Metsiku Autokool. Oi jumal. Eluks vajalik võib-olla tõesti. Saad omal nahal tunda, kuidas mõni inimene lihtsalt ilma mingi põhjuseta karjub su peale. Karastab tulevaseks eluks kohe kindlasti, paljud asjad ei tundugi enam nii ülekohtused peale seda sitta. Aga no mina ei soovita seda kohe kindlasti. Mai Metsiku Autokool on "ühenaisefirma" ja kõikvõimalikud reeglid ja/või asjad mõeldakse käigupealt välja. Näit. millal saab eksameid teha jne jne. Jube peavalu igatahes. Sõiduõpetajaga (kolm sõiduõpetajat: Mai, Anton, Arsen) on teine teema. Minu sõiduõpetaja oli Arsen. Väga muhe vend, Lennuklubi president, kui nüüd väga mööda ei pane. Õpetab langevarjuhüppeid ja on üldse kõva pullimees. Naerda sai ikka koguaeg, kuid samal ajal õpetas väga hästi. Kõik eksamid läbisin muidugi esimese korraga.

Mai kohta veel nii palju, et 5 minti enne platsieksamit, kui veel külgboksi harjutasin tuli ta minu juurde ja ütles, et nagunii kukud läbi. Isegi oli närv sees ju... :? :? :?

SEDA KOHTA EI SOOVITA VAENLASELE KA!!! :evil:
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Olen selle lehega juba tutvund, sellepärast ma paningi siia selle küsimuse üles :)
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

hmm

Postitus Postitas Gerrit »

Tuttavad on rahul PlekkLiisu s6idu6petaja Paavoga.

teooria on mu arust igalpool nii - kas oskad, v6i ei. Tahtis on, kas sa seda, mida sa raamatust loed, ka liikluses rakendada oskad. S6idu6petaja on k6ige olulisem asi selles protsessis alates teooriast kuni eksamini.
Vasta