EBK liitumine

Vaba teema
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

EBK liitumine

Postitus Postitas Anti »

Eelmine teema pandi lukku, aga ma ei jäta jonni.
Lugupeetud klubiliikmed/moderaatorid, milleks kohe nii vaenulik suhtumine?
Ma ei olegi öelnud, et keegi sunniks mind liituma, ma tahtsin lihtsalt tuua välja ühe põhjuse miks ma ei ole liitunud. Ja soon esitas lihtsa küsimuse, selle kohta mujalt ei ole ka mina infot leidnud.
Kui klubis sellised tüübid on, kes iga arvamuse avalduse ja küsimuse peale hakkavad tatti pritsima ja teemasid lukustama, siis edu teile ka edaspidiseks! :evil:
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

eks see olegi poliitika, "tugevad jäävad ellu" ;)
paraku klubides nii juba on, et kui oma seltskond välja kujuneb, siis edasi ei viitsi enam keegi tegeleda, põhjused on tavaliselt üsna lihtsad: "aega pole", "tegemist palju", "100 muud asja teha" jne jne ...
üldiselt nagu aeg näitab, piisab foorumist ja maksustatavad klubid kaua ei püsi, aeg on nii näidanud, ok ok va põrnika ja offroad klubi, nemad ei seleta ka iga päev netis, piisavalt jõukad, et oma hobi ja klubi aretada jne ...
usun, et sponsori näol serveri ja muud asjad nulli viia polegi mõtet liikmeid värvata ja "kulusi" katta. Ei saa ma muidugi aru ka sellest "noor liige" ja "täisliikme" staatusest, keeruliseks tehakse palju asju suure tuhinaga, mis aga varsti vaibub


/me juba sellise klubi ja vasika vaimustuse läbi elanud...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: EBK liitumine

Postitus Postitas Ain »

Anti kirjutas:Eelmine teema pandi lukku, aga ma ei jäta jonni.
Vaidleme siis edasi :cool:
Lugupeetud klubiliikmed/moderaatorid, milleks kohe nii vaenulik suhtumine?
Kes suhtus vaenulikult?
Ma ei olegi öelnud, et keegi sunniks mind liituma, ma tahtsin lihtsalt tuua välja ühe põhjuse miks ma ei ole liitunud.
No väga hea, et põhjuse kõigile teatavaks tegid. Ennegi siin nähtud neid prääniku(sõna laenatud sinu postitusest) teemalisi postitusi. Miks peavad osad inimesed ennast paremaks pidama teistest? Miks ei võiks seda tainast siin koos sõtkuda ja koos midagi suurt valmis teha? Ei pea ju kohe söögilauda istuma ja nautima mitmekäigulist lõunat ;)
( Ja soon esitas lihtsa küsimuse, selle kohta mujalt ei ole ka mina infot leidnud
Kas alati peab kõike head % arvestama?
Kui klubis sellised tüübid on, kes iga arvamuse avalduse ja küsimuse peale hakkavad tatti pritsima ja teemasid lukustama, siis edu teile ka edaspidiseks! :evil:
Sa loe korra eelmist lukku pandud teemat ja mõtle korra, kas teema pealkiri ja sisu on vastavuses? Kas mitte ei läinud OT'ks kätte ära :evil: Tegid uue teema, no tegid...vaatame kas siin hakkab tatti(sõna laenatud sinu postitusest) lendama või ei :? Tahaks muidugi teada millised need klubi tüübid olid, kes tatti hakkasid sul seal pritsima? Mina isiklikult postitasin selgituse Hendrik88'le ja peale läks lahti hull OT. Enne lõppu ei seganud ükski klubi liige ennast vahele, välja arvatud Tambet_A pisike pisike tekstike ;)

Lukkue pandud teema lõpus tegi ka Vilts kõigile rahulikult ja väga viisakas kirjapildis asja selgeks! Kas tõesti süda ei andnud rahu ja kohe oli vaja vajutada nupukest UUS TEEMA...no vaatame, kaugele see asi siin läheb.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Õli tulle, õli tulle :evil:

Tegelikult katsuge ikka asju rahulikult võtta, mitte kana kitkuda kogu aeg. Ja mingite killer87-tüüpi anonüümsete provokaatorite lõksudesse mitte astuda ;)

Foorumit jälgides peab tunnistama, et õigus on mõlemal poolel. On neid tegelasi, kes üritavad siin üht-teist naeruvääristada, aga kahjuks ka neid, kes profiili võlusõna "klubiliige" ilmudes on ikka 100 liitrit õhku sisse tõmmanud ja see tuleb üleoleva(ma)st suhtumisest, kommentaaridest jne välja. Mullegi postkasti selliseid kukkunud. Inimesi on igasuguseid.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Aare kirjutas:Õli tulle, õli tulle :evil:
Eks ta nii kipub minema jah, et läheb suuremaks mölluks kätte ära :D Samas tekib küsimus, et mille nimel me siin vaidleme ja kakleme? Pole ju põhjust! Sama marki liikuriga sõidame ju enamus ringi :cool:

PS!Aarel on õigus, prooviks jääda viisakaks ja mitte suurt möllu siin teha!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Anti, nimeta üks klubi, mille kodukord ei piiraks liikmete vaba tahet ja otsustusõigust? :) Ise olen pigem täheldanud, et mida tõsisem klubi, seda tõsisem kodukord ja selle järgimine.

Nuclear. Liikmemaks näitab kaudselt inimese pühendumist ja suhtumist klubisse. Isegi luteri kirikus on olulised kaks arvu - palju on liikmeid ja palju maksu maksavad. Viimane arv näitab tegelikku tugevust/nõrkust. (Paljudes maades saadakse kiriku liikmeks sündides)

Ja veel. BMW ei ole odav auto. Tegelikult pole ükski hobi odav. Seetõttu IMHO pole liikmemaks küll see, mis mingi klubi eluiga määraks. Peale selleon tavaks, et kirjaliku avalduse alusel juhatusele võib liikmemaksu vähendada või kaotada teatud ajaks. Ehk töötab see nii ka hammasrataste vahele jäänud bemaristide puhul.

To Ain - möllu peab olema, muidu kasvab sammal peale! Kaminatule ääres konjakit mekkida ja valitud sõnu lausuda jõuame 40 aasta pärast ka :D
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: EBK liitumine

Postitus Postitas Anti »

Ain kirjutas:
Lugupeetud klubiliikmed/moderaatorid, milleks kohe nii vaenulik suhtumine?
Kes suhtus vaenulikult?
Viljar V ja Oliver P
Ain kirjutas:No väga hea, et põhjuse kõigile teatavaks tegid. Ennegi siin nähtud neid prääniku(sõna laenatud sinu postitusest) teemalisi postitusi. Miks peavad osad inimesed ennast paremaks pidama teistest? Miks ei võiks seda tainast siin koos sõtkuda ja koos midagi suurt valmis teha? Ei pea ju kohe söögilauda istuma ja nautima mitmekäigulist lõunat ;)
Seda ma arvasin, et jälle läheb jutt sellele, et igaüks peab ise klubi endale huvitavaks tegema jne. Mul on oma igapäevases elus organiseerimist juba nii palju, et omast vabast ajast ma seda küll enam teha ei taha. Osa võtta huvitavatest üritustest võin, maksan ka kobisemata ära osavõtutasu. Kui see teie klubile ei sobi, siis kahju küll.
Ain kirjutas:
Ja soon esitas lihtsa küsimuse, selle kohta mujalt ei ole ka mina infot leidnud
Kas alati peab kõike head % arvestama?
Sinu jutust jääb jälle mulje, et EBK on niivõrd elitaarne klubi, et selle liige peaks olema üdini õnnelik, et ta sinna on üldse saanud ja mingit kasu klubisse kuulumisest loota oleks suurim pühaduseteotus. Ja kas keegi on öelnud, et see üldse oluline põhjus on klubisse liitumiseks? Minu jaoks kindlasti mitte.
Ain kirjutas:
Kui klubis sellised tüübid on, kes iga arvamuse avalduse ja küsimuse peale hakkavad tatti pritsima ja teemasid lukustama, siis edu teile ka edaspidiseks! :evil:
Sa loe korra eelmist lukku pandud teemat ja mõtle korra, kas teema pealkiri ja sisu on vastavuses? Kas mitte ei läinud OT'ks kätte ära :evil: Tegid uue teema, no tegid...vaatame kas siin hakkab tatti(sõna laenatud sinu postitusest) lendama või ei :? Tahaks muidugi teada millised need klubi tüübid olid, kes tatti hakkasid sul seal pritsima? Mina isiklikult postitasin selgituse Hendrik88'le ja peale läks lahti hull OT. Enne lõppu ei seganud ükski klubi liige ennast vahele, välja arvatud Tambet_A pisike pisike tekstike ;)
Lukkue pandud teema lõpus tegi ka Vilts kõigile rahulikult ja väga viisakas kirjapildis asja selgeks! Kas tõesti süda ei andnud rahu ja kohe oli vaja vajutada nupukest UUS TEEMA...no vaatame, kaugele see asi siin läheb.
Ja sinu suhtumine on ka muidugi praegu oluliselt parem? Just selline üleolev suhtumine oma arvamuse avaldajatesse häiribki mind. Vähemalt Oliver P ja Viljar V postides on küll ilmselge suhtumine, et on nii ja kõik, kui ei meeldi, siis ole vait ja ära oma arvamust avalda ja küsi. Viisakaks ja põhjendatud jutuks ma seda küll ei nimetaks.
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Re: EBK liitumine

Postitus Postitas Oliver P »

Vähemalt Oliver P ja Viljar V postides on küll ilmselge suhtumine, et on nii ja kõik, kui ei meeldi, siis ole vait ja ära oma arvamust avalda ja küsi. Viisakaks ja põhjendatud jutuks ma seda küll ei nimetaks.

Oi nüüd eksid rängalt.Mina ja Viljar oleme suht värsked klubiliikmed nagu postitusetest ja liitumisajast võid järeldada.Vaevalt et kumbki meist nüüd vaenulik on :shock:
See et ma üritan selgeks teha et klubi eesmärk ei ole midagi anda ainult nagu minu postis oli (mega soodustus) vaid ka inimesi ühendada (ühe margi pooldajaid) ja tutvusi luua ei ole veel mingi ülbitsemine.
See et keegi hakkab siin karjuma et miks ei või SR üritustel osaleda ja mida ma ikka saan kui liikmeks saan ja kui ei saa siis ma ei tule liikmeks on ju lollus pehmelt öeldes.

Mina igatahes olen klubist saanud väga väga palju kasu ja üldsegi mitte materjaalset.
Klubi on nagu teine kodu ja siin võid vabalt oma muret kurta pea kõigile.
Autoga olid probleemid ja just siit sain soovitused parimateks remondi kohtadeks ja ka hindade suhtes.
Klubi rahvaga olen terve suve veetnud peaaegu ja ausalt ma ei kahetse hetkegi.

Vabandan kui minust jäi mingi ülbiku mulje kuid jutt oli nats nõme millest asi alguse sai rääkimata sellest et absoluutselt OT.

P.S sellepärast jätta liitumata et midagi ei saa klubist on väga vale ja et ei saa illegaalsetel kiirendustel sõita :roll:
Puhas sõidurõõm
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Mis soodustusi te taga ajate???? Kas alati peab kuskilt mingi boonus või soodukas kukkuma??? EI PEA.

Jutt siis eelmise teema alt mis kinni panti. Ja see et ei või osaleda ilegalsetel üritustel? ja mis siis. vaba valik lihtsalt ei astu klubi liikmeks. Aga BMW on maagiline sõna vähemalt minu jaoks ja automargi mainet proovin päästa.

Ma vist vähene BMW omanik Tartus kes korralikult suunda näitab :D
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

ma oskan ka korralikult sõita.annan teed, näitan suunda,oskan tulesid kasutada jne,kuid samas tahaks ka veits rohkem gaasi vajutada vahest.kahju,et ma sellepärast ei saa klubiliikmeks :cry:
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Kas keegi on öelnud, et kui soodustusi ei saa, siis ei tule liikmeks? Kas rahulikult oma arvamuse välja ütlemine piirangute kohta oma auto kasutamisel klubi liige olles on karjumine?
OK, olen oma kartustele kinnitust saanud ja minu poolest võite selle teema ka lukku panna, äkki keegi veel ütleb midagi halvasti EBK kohta. Nuff said... :(
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Anti, mis torised :?: :) olin EBK liige, usu mind, seltskond on mega! hetkel ei ole, kuna e39 müüsin ära. kui ma midagi soovitama peaks, siis EBK seltskond oleks top3-s. ma seda eelmist teemat ei näinud, kuid mis siin salata, eks see ole loomulik, et veri lööb vemmeldama, kui keegi "liiga" teeb - veri on pakseb, kui vesi :D

anti ja muhv, loodan, et Te leiate midagi, mis Teid liidaks EBK-ga ;)
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

Et siis ma ei olegi ainuke, kellel tundus, et tal suud kinni üritatakse panna. Ok, offtopikuks läks t6epoolest eelmises teemas ja ma vist vabandasin ka selle tekitamise pärast.

Tegelikult mu küsimus eelmises teemas oli puht informatiivne, mitte provotseeriv ega omakasu taga ajav. Hea oleks olnud teada ka v6imalikke boonuseid, mida mingi uus staatus kaasa tooks. Samas ei ole need soodustused määravaks teguriks - siiani hakkama saadud, saab ka edaspidi. Oleks oodanud "jah" v6i "ei" vastust, esimese puhul m6ningast kirjeldust. Elementaarne suhtlemisoskus sellega kaasas käiva viisakusega v6iks igal klubiliikmel vähemalt omandamisjärgus olla.

L6petuseks selgitan ka oma "omakasupüüdliku" küsimuse tekkep6hjust - nimelt s6braga arutasime veidi klubisse astumist, ent kuna Pärnu kandis klubi üritusi eriti ei paista toimuvat, siis üritasime välja m6elda mingit muud p6hjust, mis seda otsust 6igustaks. Ja minul tekkis selline soodustustega seonduv küsimus. Usun, et klubi seltskond vaatamata m6ningatele nüanssidele on
Ivar kirjutas:mega
, ent Pärnus elades on see üsna tühine argument.

Mart
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Meil ei ole klubil palgalisi inimesi, kes konkreetselt päevast päeva käivad firmast firmasse, et saada klubiliikmetele soodustusi ja korraldada üritusi.
Mul on oma igapäevases elus organiseerimist juba nii palju, et omast vabast ajast ma seda küll enam teha ei taha
Ma millegipärast usun, et klubiliikmed käivad samuti tööl ja elavad enda elu + veel üritavad kõik midagi klubi heaks teha. Ega need soodustused, üritused ja mis iganes reeglina taevast alla ei kukku :roll:
Mercedes EQS 450+ 2022
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Viljar_V kirjutas: Ma millegipärast usun, et klubiliikmed käivad samuti tööl ja elavad enda elu + veel üritavad kõik midagi klubi heaks teha. Ega need soodustused, üritused ja mis iganes reeglina taevast alla ei kukku :roll:
Mõistan täiesti, aga miks peab siis nii negatiivselt kohe suhtuma, kui keegi tahab teada, mis siis ikkagi EBK-s nii head on, et temaga liituda tasub?
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

kokkuvõttes maailma parim klubi
fleimi rohkem kui dollari eest :D

aga te UURIGE ;)
on ikka mõtet maksulist klubi teha, kui "huvilised" räägivad enam ja asjalikumat juttu siin foorumis kui "liikmed"...
usun, et banner katab kulud ja kõik oleks rahul, seni aga haige kastidesse jagamine foorumis ....
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

Aitäh, sain lõpuks vist oma küsimusele vastuse.

Mart
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Nuclear kirjutas:kokkuvõttes maailma parim klubi
fleimi rohkem kui dollari eest :D

aga te UURIGE ;)
on ikka mõtet maksulist klubi teha, kui "huvilised" räägivad enam ja asjalikumat juttu siin foorumis kui "liikmed"...
usun, et banner katab kulud ja kõik oleks rahul, seni aga haige kastidesse jagamine foorumis ....
Vot sind ma ei mõista, pidevalt külvad negatiivsust siin foorumis, kuidas minusse suhtutaks, kui tulen calibra foorumisse opelti mõnitama ning calibrat 2 ukseliseks vectraks sõimama :?:
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Nuclear kirjutas:kokkuvõttes maailma parim klubi
fleimi rohkem kui dollari eest :D

aga te UURIGE ;)
on ikka mõtet maksulist klubi teha, kui "huvilised" räägivad enam ja asjalikumat juttu siin foorumis kui "liikmed"...
usun, et banner katab kulud ja kõik oleks rahul, seni aga haige kastidesse jagamine foorumis ....

Oot sa oled ka huviline :roll:

Aga asjalik jutt :?:
Puhas sõidurõõm
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

Ivar kirjutas:
Nuclear kirjutas:kokkuvõttes maailma parim klubi
fleimi rohkem kui dollari eest :D

aga te UURIGE ;)
on ikka mõtet maksulist klubi teha, kui "huvilised" räägivad enam ja asjalikumat juttu siin foorumis kui "liikmed"...
usun, et banner katab kulud ja kõik oleks rahul, seni aga haige kastidesse jagamine foorumis ....
Vot sind ma ei mõista, pidevalt külvad negatiivsust siin foorumis, kuidas minusse suhtutaks, kui tulen calibra foorumisse opelti mõnitama ning calibrat 2 ukseliseks vectraks sõimama :?:

pean ma nüüd nutma sellise MÖLA peale ?
leiad sa kuskilt mu tekstist BMW-d mõnitavat teksti ?
unusta opel kui selline praegu ja vaata peeglisse, auto24 on selliseid inimesi täis oma vectra mögaga ...
ja sellised inimesed ja laused teevadki selle foorumi "maailma parimaks" :evil: ja et mu arvamus sulle negatiivsena mõjus pole minu probleem, avaldasin oma arvamust nagu Sinagi teed ...
lihtsalt kui käiakse kuskil foorumis seda marki autot materdamas, on juba enam kui HAIGE, stiilis: Sul on pikem kui mul ?
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

oeh Nuc.... mis ma ikka vastu ütlen, kui sa ise veendunud oled
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

soon kirjutas:Aitäh, sain lõpuks vist oma küsimusele vastuse.

Mart
Sry, et nii hilja vastan.
Aga soodustuste poolelt.

Hetkel saab soodukat CMF'is, Ghost tuningust, Balti Laagrist ning veel mitmest kohast.
Lisaks siis veel nn "sõbra soodustused", kus kõik klubiliikmed pakuvad soodukat omas valdkonnas. Mis ei pruugi alati olla autoga seotud. Näiteks kasvõi ehitusmaterjale, mobiiltelefone jne.

Liikmetel on ka foorumis oma eraldi teema, mis on mitte klubi liikmete eest "peidetud".

Eemalt vaadates ("tulles") võib tõesti tunduda, et mis ma saan kui ma klubiga liitun. Üritame siis selles osas informatiivsemad olla :)
530d
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Näiteks minu poolt hakkavad klubiliikmed Pesumajast soodust saama. :)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

Aitäh.

Aga ettepanek - miks ei võiks tekitada teemat, kus klubilised (ja miks ka mitte muidumehed) märgiks ära oma tegevusvaldkonna või firma, et temast vajalikul hetkel kasu võiks olla.
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Olemas selline teema ja koht kus saab infot mida keegi pakub kuid see on ainult klubi liikmete all kuhu mitte liikmed ei pääse :cool:
Viimati muutis Oliver P, 01.08.2004 13:48 13, muudetud 1 kord kokku.
Puhas sõidurõõm
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

soon kirjutas:Aitäh.

Aga ettepanek - miks ei võiks tekitada teemat, kus klubilised (ja miks ka mitte muidumehed) märgiks ära oma tegevusvaldkonna või firma, et temast vajalikul hetkel kasu võiks olla.
Kui ma ei eksi, siis keegi vist selle juba siin tegi :?: (avaliku), kuid seal see asi, et sinna vaba ligipääs ning kui ma ütlen, et minu kaudu saab jupi X 5000 kr asemel 2500 kr-iga, siis varsti kogu klientuur ütleb mulle, et kle ma foorumist, tee odavamalt. Selles point. Liikemete all väiksem seltskond ning tead kaaslasi :)
PS: See oli nüüd täitsa minu subjektiivne arvamus, paluks mitte kallale tulla :|
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

no selle liitumisraha eest ju kannataks igale klubiliikmele klubikaardi teha. nimelise. uhke värk lisaks kleepekale :P
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

point oligi, et kui vant tuleb ja ütleb, et "ma foorumist" siis võid vabalt öelda, et "ma pääskülast". jutt oli klubiliikmete soodustustest.
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

ka klubikaardid on tegemises juba nii et me oleme mõtetega ette jõudnud :)
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
Riho
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 02.12.2003 16:37 12
Peamine sõiduk: e39 530i e30 316it e30 318i
Telefon: 5260142
Asukoht: AMBLA Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Riho »

ok nüüd mõted sassis, sest varem sain aru et streetrace võib vaatamas käia, aga osaleda ei tohi aga nüüd ei tohi vaatamas ka käia, nuu see puha segadus, et kas selle pärast on nüüd mõtet liitumatta jätta????????
Vasta