Kogemused Aeromotors.ee poega?

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Tervist,

Millised on kogemused Aeromotors.ee poega neil kes seda on rohkem kasutanud? Valik ja hinnad on väga hea ja tellitud jubin tuli nagu lubatud kohale. Nüüd kui on vaja garantiiteemaga pöörduda siis:

- Nädal aega pole meilile mingit vastust tulnud. Isegi mitte "Aitäh, saime kirja kätte ja tegeleme."
- Telefonile ei vasta seal keegi. 3 päeva vändanud ja kõnejärjekorras oodanud, tagasihelistamise tellimusele ei tule kõnet.
- Kas tõesti tuleb katkine kaup kaasa võtta ja kontorisse kohale minna?

Millised on kogemused defektse kauba tagastamisega?

Standardtingimuste järgi võtavad nad endale 14 päeva vastamisaega probleemi tõstatamisele. Kas teistel poodidel on ka nii?

Tänud ette!
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:03 10, muudetud 1 kord kokku.
siim320
Huviline
Postitusi: 1156
Liitunud: 20.08.2013 15:50 02
Peamine sõiduk: BMW 320

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas siim320 »

E-kirja vahetus neil aeglane. Endal alles oli sama teema. 3 nädalat hiljem vastati, et vabandavad viivituse pärast ja tooge kaup tagasi.
Kohapeale minnes ootas depresiivne teenindaja ees, lärtsus ja plärises palju. Et nemad ei saa ikka tagasi kaupa võtta kuna triipkood tootel hävinud(summuti jooks oli ja triip kood oli täpselt ühendus kohale kleebitud).
Kõvemal toonil rääkides, saadi lõpuks asjast aru ja vormistati kreedit ja järgmisel päeval oli raha tagasi.

Muidu hinnapoolest hea epood, aga suhtlus ja garantii värk jätab soovida.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Vaatame, mis saab.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:04 31, muudetud 1 kord kokku.
k.kask
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 24.12.2016 13:42 09
Peamine sõiduk: BMW E91 330XD
Asukoht: Pärnumaa

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas k.kask »

Olen ise juba mitu aastat päris paljudele autodele sealt juppe ostnud, mul on siiamaani küll head kogemused. Hinnad on väga head, transport pigem kiire ja tasuta. Peab tõdema et nende aastate jooksul on ainus juhtum, kui saadeti vale esitiib. Lahendati küllalt kiirelt, kuller viis vale asja minema ja saadeti uus asemele, loomulikult kulus selleks ca nädal, kuid arvan et see arusaadav netipoega. Muus osas, bemmi osad kataloogi koodide järgi alati ise üle kontrollinud ja pole kunagi vale asja saadetud. Teiste markide puhul lasknud neil endil vin kontrolli teha, saanud samuti õiged osad. Garantiilisi tooteid, tõsi küll, ei ole mul vist veel ette tulnud, vähemalt mitte midagi nii kallist et oleks viitsinud midagi ette võtta. :)
Mina olen küll väga rahul.
Kasutaja avatar
Hendri
Huviline
Postitusi: 1754
Liitunud: 05.03.2007 12:32 11

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Hendri »

Ma ei tahaks üldse teemasse sellist nn "parastavat" juttu kirjutada..

..küll aga kahjuks see ongi nende "butiikide" miinus. Klient vaatab küll, et miks mulle sellise hinnaga müüd, et ma netist vaatasin, et aeros on odavam. Aga lõppudelõpuks ettevõte kes müüb ja paigaldab kliendile varuosa ei saa lasta oodata nädalaid, et "ehk saab tagasi anda" või miskit. Seal ka see vb kallim hind, aga raudne koostöö kasvõi sama päev paari tunni pärast uued varuosad saada ning teised tagasi saata.
Normaalne ettevõte tagastab pidevalt midagi, seda teen ka ise. Pole ühtegi nurisemist. Eks üksasi on garantii ja teine tagastus, aga siiski mõte sama.

Ma ei ütle, et see alati nii on ja et Sa nüüd koi oleks, kuna sealt ostsid, aga eks kuskilt peavad need liivimaa kõige odavamad hinnad tulema, kui välismaalt sissetellitud kaubal vaid paar eurot katet peal on. Seal polegi enam ruumi mitte millegi jaoks paraku.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

See pole üldse parastav, ära muretse.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:05 11, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
RazzKalbass
Huviline
Postitusi: 3122
Liitunud: 18.12.2009 18:02 56
Peamine sõiduk: E39 525TDS

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas RazzKalbass »

Ma ise võtnud väga palju asju Aerost ja probleeme pole olnud.
Mu arust kiirelt vastavad nad seal kodulehes aknas.
Olnud :BMW 316i, e65 BMW 730D, e65 745d, 2xBMW 730LD, 7x E70, X6M Vorsteiner, F15 SD, F01 730d; 5x F10+F11 fl, 3x E61, 2x E53, E60 M5, E63 M6
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Chatti polegi veel proovinud, katsetan :)

Oled sa midagi enda käes defektiga asja tagasi ka neile andnud? Kuidas läks?
RazzKalbass kirjutas: 16.06.2023 23:50 09 Ma ise võtnud väga palju asju Aerost ja probleeme pole olnud.
Mu arust kiirelt vastavad nad seal kodulehes aknas.
Kasutaja avatar
RazzKalbass
Huviline
Postitusi: 3122
Liitunud: 18.12.2009 18:02 56
Peamine sõiduk: E39 525TDS

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas RazzKalbass »

Pole veel defektiga asja saanud õnneks :D oeprof.ee ka kasutanud
Olnud :BMW 316i, e65 BMW 730D, e65 745d, 2xBMW 730LD, 7x E70, X6M Vorsteiner, F15 SD, F01 730d; 5x F10+F11 fl, 3x E61, 2x E53, E60 M5, E63 M6
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

oeprof.ee on samuti Aero Motors OÜ. Sama firma, samad teenindajad, samad omanikud, samad garantiitingimused.
RazzKalbass kirjutas: 17.06.2023 00:45 49 Pole veel defektiga asja saanud õnneks :D oeprof.ee ka kasutanud
Kasutaja avatar
Jaanus_V
Klubiliige
Postitusi: 1266
Liitunud: 17.08.2010 12:05 03
Peamine sõiduk: BMW F11 530d xDrive 2012

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Jaanus_V »

Olen ka omajagu juppe sealt tellinud aga garantiiga pole veel pidanud mässama. Ilmselgelt see on selle "hea hinna" maksumus tõesti. Ilmselt kui sa oma pidurikatseid kavatsed edasi teha, siis oleks mõistlik esinduses neid asju asjada. Kindel garantii jne. Ilmselt maksad rohkem aga ma usun, et sinusugusele gurmaanile, see on seda väärt.
E39 3.0D 2001 --> E61 2.5B 2005 --> E60 3.0 2005 --> E61 3.0D 2004 --> F11 3.0D 2012 --> E46 320CI 2003 --> E46 328Ci Praegu: F11 3.0xD, E46 328Ci
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Tahaks lihtsalt norm kvaliteediga kettaid saada, mis töötaks nagu Harju keskmine piduriketas - nii külmalt kui veidi soojemalt. Ringrajal pole oma aparaadiga käinud, aga mõned tummisemad pidurdused võiks iga ketas ilma vibreerimata vastu pidada. Tegelikult mitte võiks, vaid see peaks olema iga ketta elementaarne kvaliteedinõue.

Kuna OEMi saab kätte ca 200€ tükk siis on kõik hästi.

Jaanus_V kirjutas: 17.06.2023 01:23 19 Olen ka omajagu juppe sealt tellinud aga garantiiga pole veel pidanud mässama. Ilmselgelt see on selle "hea hinna" maksumus tõesti. Ilmselt kui sa oma pidurikatseid kavatsed edasi teha, siis oleks mõistlik esinduses neid asju asjada. Kindel garantii jne. Ilmselt maksad rohkem aga ma usun, et sinusugusele gurmaanile, see on seda väärt.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:05 54, muudetud 2 korda kokku.
oja86
Huviline
Postitusi: 1041
Liitunud: 18.07.2005 17:36 43
Peamine sõiduk: BMW g11 740e M-Sport
Asukoht: Vantaa

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas oja86 »

Aga lähedki bmw esindusse. Lased ringi ära teha ja siis pidurda kasvõi 1000 korda 200-0. Pole vaja higistada roolis enam :mrgreen: garantii 2a
BMW g11 740e M Sport
LEDBeam
Huviline
Postitusi: 1294
Liitunud: 13.11.2018 19:59 54
Peamine sõiduk: F10 530 XDrive
Asukoht: Tallinn, diagnostika ja vaimude väljaajamine

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas LEDBeam »

320d (M47, 100 kW) rihmaratas läks puruks üle a tagasi (mõni kuu pärast ostmist), siiani nn garantiimenetluses (maakeeli: imemises). Küll otsiti põhjused paigadusveast, ratta vigastamisest, saadeti nn tehasest ilma igausguste rekivisiitideta "garantiiotsus" (sisuliselt mingi võltsitud iba) jms. Sai lubatud TA-sse anda, aga klient tüdines ära, võtab jupid nüüd mujalt.

Viimane vastus (rõhutan: viimane, siiani nö ootavad) 26.02.2023 selliselt naksitrallilt: Rimantas Tarjus | tegevjuht
Tere

Nagu eelnevalt mainitud, oleme hankija täpsustava vastuse ootel. Aero Motors OÜ ei oma õigust hinnata, ega lahendada garantiijuhtumeid.
Oleme antud juhtumi puhul esitanud Teiepoolse kaebuse hankijale ülevaatmiseks, kuid seni peame tuginema nende antud esmasele vastusele, mis on Teile esitatud muutmata kujul.

Kahjuks ei ole Teie poolt esitatud ühtegi vastuargumenti mis hankijapoolse garantiiosakonna antud vastuse ümber lükkaks.

Rohkem lisada midagi ei ole. Seniks, kui ei ole ilmnenud seni mitte teadaolevaid asjaolusid on meie vastus endine.
Ja noh varem selline seep (13.02.2023 (üle 2 kuu siis ootasid käed tuti peal)):
Tere
Viimase info kohaselt sai tarnijale saadetud toode koos täpsustavate andmetega uuesti 8.12. Hetkel ei ole neilt veel vastust selle kohta kahjuks saanud.
Ja kõik see oma margi täistegemine mingi 60 € Ina pasa pärast?
Viimati muutis LEDBeam, 17.06.2023 09:08 51, muudetud 1 kord kokku.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas ooDDoo »

Minul on ainult positiivsed kogemused. Enamus inimesi kes sealt vale asja saavad on selle ka ise sealt valinud.. ise tellisin bemmile viimasena tagumised lemförderi odavamad õõtsad. Kuna üks nii kiirelt kohale ei jõundnud anti üks originaal . Mis maksab poole rohkem ja sarniir on poole suurem.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Tegelikult on asi väga lihtne - minul on lepinguline suhe Aeromotorsi, mitte nende poolt vahendatava tootjaga. See ei ole normaalne, et 7000km rahulikes tingimustes sõitnud 6 kuud vana piduriketas vibrama hakkab.

Tootja on oluline ainult ses osas, et toode oleks paigaldatud ja kasutatud vastavalt tootja nõuetele. Zimmermann oma lehel ei kirjuta näiteks midagi selle kohta, et ma nende ketastega ei tohiks autobahnil sõita.

Garantiijuhtum tuleb lahendada mõistliku aja jooksul ehk siis aeg, mis kulub ekspertiisile. Lihtsa toote ekspertiisi puhul 1 aasta pole kindlasti mõistlik. 1-2 kuud võib olla. TTJA on ses osas avaldanud ka väga konkreetseid seisukohad.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:07 37, muudetud 2 korda kokku.
LEDBeam
Huviline
Postitusi: 1294
Liitunud: 13.11.2018 19:59 54
Peamine sõiduk: F10 530 XDrive
Asukoht: Tallinn, diagnostika ja vaimude väljaajamine

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas LEDBeam »

"Ekspertiisiotsus" oli siis selline: https://p29.zdusercontent.com/attachmen ... H2cMPnRt1A

Allkiri on "stopka" või on tegelik allkiri allpool, aga seda oli vaja varjata. Ehk pole mingeid andmeid nn ekspertiisi teostaja kohta.

"Ekspertiisiotsuses" nimetatud "spetcialized tool" on olemas ja sai ratta vahetusel kasutatud (masin on autom kastiga, ilma selleta poleks saanuki, kuna mootori väntvõlli on vaja kinni hoida).

Kui ma selle pulli peale palusin täpselt näidata, kus on paigalduse vigastused ja ei eeldanud, et asi võib jamaks minna, palusin neilt pilte koos väidetavate vigastusetega

Attachments:
https://aeromotorshelp.zendesk.com/atta ... G_3061.jpg
https://aeromotorshelp.zendesk.com/atta ... G_3062.jpg
https://aeromotorshelp.zendesk.com/atta ... G_3059.jpg
https://aeromotorshelp.zendesk.com/atta ... G_3063.jpg
https://aeromotorshelp.zendesk.com/atta ... G_3064.jpg

(leia piltidelt paigaldaja vigastused)

Kuna esitasin kobina, siis tuli 9.12 2022 vastus:
Tere
Vaatasime toote ning aruanded koos spetsialistidega üle ning pöördume tarnija poole esmaspäeval uuesti. Ka meil endil tekkis olulisi küsimusi seoses teostatud ekspertiisidega.
Hetkel ei saa kahjuks ühtegi kindlat kuupäeva lubada, aga loodame Teie mõistvale suhtumisele!
Edasine on juba ülevalpool. Lisaks tekitasid üüratu tõendamiskoormuse koos 1. ja siis 2. paigaldusarve (nende jupi paigaldusele ning kui jupp maha läks ja lammari oma asemele), auto reg tunnistuse ja KST veel milega. Mitte ühegi sellise tõendi nõudmist pole müügitingimustes.

Kui selline asi oleks kohtus, siis kohtunik küsiks 1. küsimusena (sõnastus muidugi veidi vaoshoitum): "Miks te sellise jama pärast mu aega tulite raiskama, kas olete debiilikud?"

Kuna klient väsis nendega jauramisest ära (jupi ostis klient neilt ise) ja suusõnaliselt mulle ütles, et aitab küll, siis rohkem pole nendega suhelnud. Kuid edasine jupiost käib loomulikult sellest jupidõrkast kaarega.
Viimati muutis LEDBeam, 17.06.2023 14:59 37, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Kannatlikkus on voorus räägitakse.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:08 43, muudetud 2 korda kokku.
LEDBeam
Huviline
Postitusi: 1294
Liitunud: 13.11.2018 19:59 54
Peamine sõiduk: F10 530 XDrive
Asukoht: Tallinn, diagnostika ja vaimude väljaajamine

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas LEDBeam »

Ülevalpool tõin juhatuse liikme Rimantas Tarjus | tegevjuht- vastuse, kuna võimalik TKA või kohtumenetlus eeldanuks juhatuse liikme vastust ja see on olemas. Seega on kogu firma juhi nägu.
Üldiselt on tunda, et firmas valitseb kas Läti või Leedu töökultuur ja Eesti äritavadest on seal "savi".
Firma andmed https://www.teatmik.ee/et/personlegal/1 ... rs-O%C3%9C
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas ooDDoo »

Teie aeg vist ei maksa mitte midagi. Jõuate ka igasuguste lollustega tegelega. Tutikad kettad saab iga loll lombis loperguseks.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Mis jutt? Ükski normaale ketas ei lähe "lombis loperguseks" kui sa just tulikuuma ketast täies ulatuses lompi ei pargi. Ja siis on veetase kapotiall juba selline, et on muid vähe suuremaid probleeme millega tegeleda :mrgreen:
ooDDoo kirjutas: 17.06.2023 14:59 39 Teie aeg vist ei maksa mitte midagi. Jõuate ka igasuguste lollustega tegelega. Tutikad kettad saab iga loll lombis loperguseks.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:09 11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
RazzKalbass
Huviline
Postitusi: 3122
Liitunud: 18.12.2009 18:02 56
Peamine sõiduk: E39 525TDS

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas RazzKalbass »

OE kettad vist kestavad enamvähem 150.000km ära .

pigem on tootjad kasutatnud kehva materjali või kvaliteet kehvem
Olnud :BMW 316i, e65 BMW 730D, e65 745d, 2xBMW 730LD, 7x E70, X6M Vorsteiner, F15 SD, F01 730d; 5x F10+F11 fl, 3x E61, 2x E53, E60 M5, E63 M6
LEDBeam
Huviline
Postitusi: 1294
Liitunud: 13.11.2018 19:59 54
Peamine sõiduk: F10 530 XDrive
Asukoht: Tallinn, diagnostika ja vaimude väljaajamine

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas LEDBeam »

Paistab mingi üldisem tõbi olevat, mul hakkasid sõitnud OE kettad jõnksutama, kirjutasin DSC-st pidurite kuivatamise maha (küll sellel eesmärgil, et auto hakkas vihmaga arutult kütust raiskama) ja veidi aja pärast leevenes ise. Ei viitsinud nendega kuskile joosta ja lähtusin loogikast, et 1 õige BMW juht pidureid suurt ei kasuta. :mrgreen:
Viimati muutis LEDBeam, 17.06.2023 15:27 51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Vabandust, et nakatasin :) Ma lasin ka pidurite kuivatuse maha võtta, see ajas viimased vibravad ATEd vihmas päris lolliks kätte.
LEDBeam kirjutas: 17.06.2023 15:26 17 Paistab mingi üldisem tõbi olevat, mul hakkasid sõitnud OE kettad jõnksutama, kirjutasin DSC-st pidurite kuivatamise maha (küll sellel eesmärgil, et auto hakkas vihmaga arutult kütust raiskama) ja veidi aja pärast leevenes ise.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Jah, selgelt on üldine kvaliteedilangus toimunud ka nö normaalsete tootjatega nagu Brembo, ATE, Zimmermann, Jurid vms.
RazzKalbass kirjutas: 17.06.2023 15:16 43 OE kettad vist kestavad enamvähem 150.000km ära .

pigem on tootjad kasutatnud kehva materjali või kvaliteet kehvem
LEDBeam
Huviline
Postitusi: 1294
Liitunud: 13.11.2018 19:59 54
Peamine sõiduk: F10 530 XDrive
Asukoht: Tallinn, diagnostika ja vaimude väljaajamine

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas LEDBeam »

Siis saab ju tagasi kirjutada, see lihtsam.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Aitäh, tagasi ma küll seda kuivatust ei taha. Jälle miski ülemõeldud ja suht kasutu innovatsioon.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2092
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas BumBum »

Kunagi sai starter tellitud Aeromotorisist. Toote sobivust näitas. Uurisin eelnevalt ka tootja kodulehelt, samad andmed, sobib.
Kohale jõudis, ei sobinud. Sai tagasi saadetud ja ütleme nii, et tegemist oli rikutud pakendiga, tagasisaatmise aadress pakendile kirjutatud. Keeldusid vastu võtmast ja saatsid tagasi.
Neil on ka kodulehel kirjas, et rikutud pakendiga kaupa tagastada ei saa. Ei viitsinud ka nendega jageleda, kuigi tean, et Tarbijakaitsest on käinud teema läbi, kus rikutud pakendi tõttu ei saa kauba tagastamisest keelduda. Kaupmees kas pakendab kauba uuesti või müüb ilma pakendita.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Mismõttes? Euronics tahtis keelduda mu kasutamata arvutihiirt vastu võtmast kuna pakend läks avamisel katki. Kõnekeskuse juht üritas mind ebaadekvaatsete argumentidega ära rääkida, sest palusin tal näidata viidet EU Tarbijaõiguste direktiivist kus on mul kohustus tagastada netipoest ostetud kaup koos terve pakendiga. Ainus juht on siis kui on tegu audio või videosalvestisega. Kuna ta ei lõpetanud siis panin tema kirjavahetuse Euronicsi omanikefirma kõigile juhatuse liikmetele. Päev hiljem tuli viisakas kõne klienditeeninduse pealikult, kes vabandas ja pakkus soodustusi edasiste ostude osas.

Mälupulki või näiteks pesumasinat ei saaks nii üldse osta, mida ei saagi ilma pakendit lõhkumata kätte.

Nii ei lähegi midagi teeninduses paremaks kui anda kaupmehele lihtsalt suvaline õigus sind pikalt saata, eriti kui tegu pole kliendi poolt pahatahtliku kauba tagastamisega.

Müügitingimustesse võivad nad kirjutada mida iganes, aga kui müügitingimustes on midagi mis läheb vastuollu EU seadusandlusega siis rakendatakse seadust, mitte kaupmehe juriidilise osakonna loomingulist lähenemist. Nii lihtne see ongi.

https://europa.eu/youreurope/citizens/c ... dex_et.htm

Art 16, i)

https://eur-lex.europa.eu/legal-content ... 32011L0083

BumBum kirjutas: 17.06.2023 16:17 55 Kunagi sai starter tellitud Aeromotorisist. Toote sobivust näitas. Uurisin eelnevalt ka tootja kodulehelt, samad andmed, sobib.
Kohale jõudis, ei sobinud. Sai tagasi saadetud ja ütleme nii, et tegemist oli rikutud pakendiga, tagasisaatmise aadress pakendile kirjutatud. Keeldusid vastu võtmast ja saatsid tagasi.
Neil on ka kodulehel kirjas, et rikutud pakendiga kaupa tagastada ei saa. Ei viitsinud ka nendega jageleda, kuigi tean, et Tarbijakaitsest on käinud teema läbi, kus rikutud pakendi tõttu ei saa kauba tagastamisest keelduda. Kaupmees kas pakendab kauba uuesti või müüb ilma pakendita.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:11 05, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Oliver.L
Klubiliige
Postitusi: 3004
Liitunud: 31.10.2014 19:44 58
Peamine sõiduk: BMW F31 320d '14
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Oliver.L »

RazzKalbass kirjutas: 17.06.2023 15:16 43 OE kettad vist kestavad enamvähem 150.000km ära .
Sõltub kasutusest. 40 tuhat km sõitnud Saksa pill, peale 20 tuhandet km Eestis, olid kettad min mõõdus. Järgmisena läksid Brembod, mis kestsid ka 60 tuhat km kuna siis tekkis 120+kmh pealt tudin rooli. Panin järgmisena OE. Kestavad hetkel siiani, läbisõit nendega muidu 40 tuhat km miskit ja rant ketastel veel pisike.
Vasta