Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Vaimsed invaliidid

Postitus Postitas Cardo »

E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Mitmendat päeva käib Päevalehes kampaania kus lugejad saavad pilte saata autojuhtide ülbusest:
http://www.epl.ee/artikkel/350109
http://www.epl.ee/?artikkel=350015
http://www.epl.ee/?artikkel=327895
E30 316i ´90, E34 518i ´95
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Uutele lugejatele samal teemal ka üks varasem teemaarendus:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=16472

jJanno
Kasutaja avatar
FiLV
Huviline
Postitusi: 387
Liitunud: 17.04.2004 10:40 20
Asukoht: Lõuna Eesti

Postitus Postitas FiLV »

Pilt
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Pille kirjutas:Sellest on vähe kasu, sest see inimene sõidab mitme autoga vastavalt vajadusele. Kasutusel kolm erinevat autot.
st, teda sõidutatakse kolme erineva autoga. Tal endal pole.

§3. Parkimiskaardi väljaandmine ja kehtetuks tunnistamine

(1) Parkimiskaart antakse välja liikumis- või nägemispuudega füüsilisele isikule ...




Pilt
Pilt
Kotkas1
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 01.06.2005 18:18 14
Peamine sõiduk: palju
Telefon: 58696077
Asukoht: Riia-TLN-Tartu-Põlva

Postitus Postitas Kotkas1 »

loodan et eestis siiski asi nii kaugele ei lähe veel aga palju enam puudu ei jää ( loodan et kasutaja JD ei pahanda et tema linki kasutasin)
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Mõtlesin, et päris hea idee oleks teha www.vaimsedinvaliidid.com koduleht. A-la Rate stiilis kuhu saab iga inimene lisada pilte koos autonumbriga näiteks. Hindamissüsteem võiks ka olla :P Et kes kõige naglamalt parkinud jne. Selline koduleht ma arvan, et annaks järelemõtlemist neile kes "vaimseinvaliidi" staatuse on saanud. Ja väheke piinlik oleks ka kindlasti (kui on).

Kaks "ländut" täna pärastlõunal haabersti rimi ees ja ilmselgete vaimseinvaliidi tunnustega. (puudusid vastavasisulised invatunnused esiaknal) 69 ZFR ja 16 ZFA
Pilt
Kasutaja avatar
foxracer00
Huviline
Postitusi: 181
Liitunud: 26.09.2006 22:25 07
Asukoht: Türi
Kontakt:

Postitus Postitas foxracer00 »

Täna hommikul ülemistes parikiskohti oli kõvasti!!! Jälgige Märki kuhu auto oli pargitud :D :D :D :?
http://www.zone.ee/djeckstac/Stuff/foto-0060.jpg?2[url][/url]
Oliver; 56718492; bmw 525 1991a
Tahad oma akendele aknalaudu?Helista;)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Ei hakanud uut teemat tegema aga surfates SR-i foorumis ringi jäi silma asjakohane teema (jutt on BMW omanikust ikkagi :D ).
Paneb mõtlema, et kui sul on pappi kui putru (tsiteerides Margus Pilti raadiost Mania), siis on sulle kõik lubatud?!?!..Seal on foorumi lugejate seisukohti, mida kindlasti õigeks lugeda ei saa, aga teguviis autoomaniku poolt on ikka masendav. Kohe näha kes BMW lippu kõrgel hoiavad :evil: :evil: :evil:

Teema ise siin:
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... sc&start=0
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

07. jaanuar 2008 Tartus Lõunakeskuse ees.
Blondiin ja BMW
Pilt

Teate, ma tõesti ei suuda mõista, mismoodi tuleb ühel inimesel üldse mõte nii jabura koha peale auto parkida? Lisaks kõigele ju vastassuunavööndis ka! Ausõna, issanda loomaaed on ikka NII kirju... :mad:
Kasutaja avatar
pets555
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 12.07.2005 00:15 16
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas pets555 »

seda nimetatakse ülbuseks ja hoolimatuseks teiste kaasliiklejate ja kodanike vastu.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

diislijoodik kirjutas:
Elli kirjutas: Lisaks kõigele ju vastassuunavööndis ka! Ausõna, issanda loomaaed on ikka NII kirju... :mad:
Mis pidi on auto teeääres parkimas, ei oma tähtsust kui sõiduradasid 1-s suunas on 2 või 1 ja puudub eraldusriba.
sealjuures tegemist veel parklaga... tänaval oli selle asja võlusõnaks üle 8m lai kahesuunaline tänav kus ei tohtinud enam vastassuuna vööndisse parkida
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

diislijoodik kirjutas:Mis pidi on auto teeääres parkimas, ei oma tähtsust kui sõiduradasid 1-s suunas on 2 või 1 ja puudub eraldusriba.
ütleme siis nii, et see BMW pargib keset vastassuunavööndit keset teed, mitte tee ääres.
Ja ära unusta, et tegemist on ikkagi PARKLAGA, kus antud juhul lähim vaba parkimiskoht asus kõigest 6m kaugusel ja ülejäänud parklas oli vähemalt 500 kohta.

Sa kohe pead vastu vaidlema eksole, mitte ei saa teisiti :?
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

mind ei koti kus keegi pargib või kuidas, keegi mind kunagi seganud pole ja ma üldiselt ei pööra neile ka tähelepanu. andku minna. :D
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Lisan omaltpoolt, et selles parklas on isegi teekatte märgistus mahajoonitud. Seda küll on ilmselt suht võimatu näha, pildiloleva ilma puhul. Aga vihale ajab see, et sellised mölakad viivadki BMW maine alla. Mõtlesin ise juba liituda healiikleja kampaaniaga aga mulle ei meeldi see kleeps seal autopeal. Krt, mul ei tuleks pähegi nii parkida.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

diislijoodik kirjutas: Ütleks nii, et sa pead kohe pildistama ja jaurama, ei saa kohe teisti :?: :shock: Parkla on tühi ja see auto ei sega seal kedagi. Formalistid seebiks :D
Ja kui poes turvamees ei näe siis pistad ka midagi taskusse? Ja "telliskivi" alt sõidad ka läbi,sest kedagi ei seganud? Ja autorooli ronid ka joobnuna,sest ega keegi ei näe? Ja kui võimalik oleks,sõidaks kaubanduskeskusesse sisse,sest keda see üks auto ikka seal segab?
Sinusugused "laiad lehed" seebiks :evil: :evil:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

diislijoodik, mida sa jaurad nüüd, fakt on fakt ja selleks ta ka jääb: antud juhul parkis blondiin oma auto ostukeskuse uksele KÕIGE LÄHEMALE maalapile, kuhu oli võimalik auto jätta (veel lähem oleks tähendanud ukse ees seismist).
Tal ei olnud jalg välja väänatud ega haige vanaema kaasas, ka ei vedanud ta mingit kaupa.

Kui see ei ole ajuinvaliidsus ja BMW kui automargi häbistamine, siis mis on?
Kasutaja avatar
raul123
Huviline
Postitusi: 347
Liitunud: 14.01.2006 21:21 55
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas raul123 »

meil on siin asjad korras, venemaal on lubatud hummeriga teistest autodest üle sõita
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

diislijoodik kirjutas: Su rõhuasetus on väga vahva, kuid elu ei ole must-valge ja isegi kui sellisel juhul algatada haldus- või väärteomenetlus, siis tuleb tõendeid ja argumente kaaluda kogumis, mitte haarata 1-st formaalsest sättest kinni ja seda muudkui kedrata. Näiteks keegi ehitab maja, vaja tuua materjali suure autoga, mis eeskirjakohaselt manööverdada ei saa; on kiire vajadus kedagi kuskil pärapõrgust (Eesti ei ole ainult Tallinn, eks ole?)haiglasse toimetda, kuid juht on tiba vintis (nii 0,5%%) või vajutab kiirusega üle, sõidab aja võitmiseks vastu suunda; on mingi kooli ette tänavale topitud "telliskivi", mis omab kehtivust ka öösel, puhkepäevadel ja vaheaegadel, kui seal midagi ei toimu jne jne.
Toonitan siis sinu stiilis must-valgelt üle:
Formalistid seebiks :!: Ma jätan siiski delikaatselt lisamata: sinusugused...
Lugedes sinu postitusi jääb mulle igatahes mulje,et sõnad EETIKA ja VIISAKUSREEGLID on sinu jaoks täiesti tundmatud...
Kahju...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
jyrxixx
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 31.07.2007 18:08 14
Asukoht: Kuressaare saaremaa

Postitus Postitas jyrxixx »

Ei tea. Kui minult küsida siis käib selline pealekaebamine ja teistejärgi nuhkimine sitax pinda :? . Kui omal on vaja näiteks korra poe ette tagurdada või midagi viia ja samal ajal tehakse sinu atuost pilti ning avaldatakse kuskil lehes siis võib päris eha tunne olla .. aga sellesmõttes et inimesed on ikka nahaalseks läinud küll :? Muud pole küll nende piltide kohta õelda. Kui oled terve inimene mis siis 20 m rohkem käia poeni pole ?
325i e36 EX
525 TDS touring - Lagisteades läbi eestimaa
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

iisak kirjutas:
diislijoodik kirjutas: Su rõhuasetus on väga vahva, kuid elu ei ole must-valge ja isegi kui sellisel juhul algatada haldus- või väärteomenetlus, siis tuleb tõendeid ja argumente kaaluda kogumis, mitte haarata 1-st formaalsest sättest kinni ja seda muudkui kedrata. Näiteks keegi ehitab maja, vaja tuua materjali suure autoga, mis eeskirjakohaselt manööverdada ei saa; on kiire vajadus kedagi kuskil pärapõrgust (Eesti ei ole ainult Tallinn, eks ole?)haiglasse toimetda, kuid juht on tiba vintis (nii 0,5%%) või vajutab kiirusega üle, sõidab aja võitmiseks vastu suunda; on mingi kooli ette tänavale topitud "telliskivi", mis omab kehtivust ka öösel, puhkepäevadel ja vaheaegadel, kui seal midagi ei toimu jne jne.
Toonitan siis sinu stiilis must-valgelt üle:
Formalistid seebiks :!: Ma jätan siiski delikaatselt lisamata: sinusugused...
Lugedes sinu postitusi jääb mulle igatahes mulje,et sõnad EETIKA ja VIISAKUSREEGLID on sinu jaoks täiesti tundmatud...
Kahju...
ma ei saa aru mis poolest need eetika ja viisakus sinu arust puudulikud on, loe tekst korralikult läbi, kui ikka mitte sittagi aru ei saa siis on juba probleem sinus, igasugused pedandid ja raudsete põhimõtetega on kõige hullemad.
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

Ehee, äkki peaks selle lahmimise ära lõpetama, või...
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

jyrxixx kirjutas:Ei tea. Kui minult küsida siis käib selline pealekaebamine ja teistejärgi nuhkimine sitax pinda :? . Kui omal on vaja näiteks korra poe ette tagurdada või midagi viia ja samal ajal tehakse sinu atuost pilti ning avaldatakse kuskil lehes siis võib päris eha tunne olla .. aga sellesmõttes et inimesed on ikka nahaalseks läinud küll :? Muud pole küll nende piltide kohta õelda. Kui oled terve inimene mis siis 20 m rohkem käia poeni pole ?
selles asi ongi, et kõik mõtlevad selle järgi mida nad näevad, (parkis "letti", ületab kiirust jne) aga ise ei oska arvestada miks mõni inimene oli sunnitud seda tegema, alati on milljon võimalust, muidugi on ka väga palju lihtsalt pooletoobiseid.
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

njaa

Postitus Postitas renxxx »

No kui krt vaid luksus saanid lösutavad inva kohtade peal (rocca rimi ntks), siis mul on küll jumala p"#¤ui ,et sul on poest saia vaja osta,naise kasukas ära tuua vms. WHO GIVES A SHT. On puudega tuttavaid, kes mitte tihti ei virise, kuid kurdavad ,et ei julge selle hummeri voi mersu kõrvale parkida.Ei saa see härra pärast sisse sealt ega välja.Kriibin auto ära voi krt teab.
Teine asi on see,kui transafima toob joogivee vms. sodi sinna jne. Kuid igasugused vabandused a la mul kähku ja kiiresti vaja.Ei saa aru sellistest jobudest.Olen ise ka fck 700 m eemale parkinud kuna kohti pole.Mis see tapab mind ära nüüd voi.Kui tõesti kiire,siis jookse.Krt iga jobu peaks jooksma 100m 15 sek-iga ära ja edasi arvuta ise.Hingake õhku tainad! ***** võidab 3 minutit parkides ja istub pärast ikka 15 minti foori taga.

Olen täiesti selle pildistamise poolt.Samas tõesti jama,kui auto müüdud või sõber sõidab jne.Kuid mida sa hull ikka teed. Nii et pildistage edasi. Võtan ise ka Rimi parkla ette. 2x nädalas käin nagunii seal. :evil:
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

Kuna tegu on Tartuga, siis kõne 14900 ja sealt võetakse juba autoomanikuga ühendust. Pidavat mõjuma.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Re: njaa

Postitus Postitas hollow »

renxxx kirjutas:No kui krt vaid luksus saanid lösutavad inva kohtade peal (rocca rimi ntks), siis mul on küll jumala p"#¤ui ,et sul on poest saia vaja osta,naise kasukas ära tuua vms. WHO GIVES A SHT. On puudega tuttavaid, kes mitte tihti ei virise, kuid kurdavad ,et ei julge selle hummeri voi mersu kõrvale parkida.Ei saa see härra pärast sisse sealt ega välja.Kriibin auto ära voi krt teab.
Teine asi on see,kui transafima toob joogivee vms. sodi sinna jne. Kuid igasugused vabandused a la mul kähku ja kiiresti vaja.Ei saa aru sellistest jobudest.Olen ise ka fck 700 m eemale parkinud kuna kohti pole.Mis see tapab mind ära nüüd voi.Kui tõesti kiire,siis jookse.Krt iga jobu peaks jooksma 100m 15 sek-iga ära ja edasi arvuta ise.Hingake õhku tainad! ***** võidab 3 minutit parkides ja istub pärast ikka 15 minti foori taga.

Olen täiesti selle pildistamise poolt.Samas tõesti jama,kui auto müüdud või sõber sõidab jne.Kuid mida sa hull ikka teed. Nii et pildistage edasi. Võtan ise ka Rimi parkla ette. 2x nädalas käin nagunii seal. :evil:
samuti loll suhtumine... näiteks kui ma toon poodi kaupa laost... praegu on rocca keskuse tagune kinni seega ma sinna ei saa autoga sõita, et tagant uksest kaupa sisse tuua... seega pean tooma eest ukses... kui mul on aga auto täis kaupa, siis kuskilt kaugelt parkla servast tassida ja 15 korda joosta auto ja poe vahet... sealjuures nii tulles kui minnes vaja uksed sulgeda ja avada... ma arvan, et on ikka küll vahet... samuti toob vahest ülemus kaupa... ta sõidab touaregiga... ma ei usu, et ta inva kohale pargib... aga täiesti poe ukse ette kõniteele on küll sõitnud... ja siis?

igaljuhul... pildistage kui tahate... aga soovitus nendele pildistajatele... võtke omale koer... või otsige naine vms... hankige omale elu

see uksed sulgeda ja avada käis siis nii auto kui poe uste kohta

ja selle jooksmise kohta... ma annan sulle kätte 10 pakki pigimatti... ma tahan näha kuidas sa jooksed sellega 15sek. 100m ja kui mitu korda sa sedasi jooksed...1? 2?

nii lihtsalt sulle arvutamiseks, siis nikesoundi pigimati pakis on 0,8 ruutmeetrit pigimatti ja yhe ruutmeetri kaal on 7kg + pakend
pigimatti tuuakse aga tavaliselt 20pk korraga... see aga ei ole mitte ainuke kaup mis päevajooksul tuleb
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ütleksin ka oma tagasihoidliku arvamuse välja. Peale parkimisinvaliidide paistab ka meie foorumis olevat kasutajaid, kes oma kõrge intelligentsiga just ei hiilga. Muud ei tahakski osade eelkõnelejate sõnavõttudele vastuseks öelda. Olen üsna kindel, et lolli ei paranda ka haud, samamoodi ei muuda midagi pildistamine ega foorumisse ülesriputamine, kahjuks, mõnes teises ühiskonnas mõjuks avalik häbimärgistamine kindlasti palju tõhusamalt.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

mina ütleks et on olemas eetika ja normid aga on olems ka inimlikuse faktor... sa ei tea mis võib olla põhjuseks et inimene auto sinna parkis... see võib vabalt ka elu ja surma küsimus olla

ise aga olen näinud korduvalt tõesti seelliseid vendasid kes tulevad 5. või 7mese bmw'ga... või s klassi mersuga... jätavad auto üle kahe invakoha... astuvad autost välja... heliseb telefon siis ta räägib seal... ise seisab autost 2m kaugusel... siis läheb sularaha automaadi juurde... muneb seal... unustab rahakoti autosse... läheb tagasi... siis uuesti... ootab automaadi järjekorras... võtab oma 100.- ja ostab infoletist smarti kõneaja laadimis kaardi või bussipileti naisele/lapsele ja istub autosse tagasi.

samuti ei saa ma aru miks kõik pargivad poele võimalikult lähedale kui terve ülejäänud parkla kaugeim serv on tyhi... ma ei usu, et tervel parklatäiel rahval on kiire... kui poe lähedal oleks vabu kohti, siis saaks need kellel tõesti on kiire (ükskõik mis põhjusel kiire) siis need saavad panna oma auto sinna poe uksele kõige lähemale parkimiskohale ja etasi "lennata"

need kes te niisama poodi süüa lähete ostma... teil ei ole kiire... mille **** pärast te oma autot parkla kõige tyhjemasse (ühtlasi ka kaugemasse) serva ei pane vaid otsite võimalikult lähedale uksele koha?

hollow@pargib auto alati kõige lähemasse kohta sissekäigu uksele kus on vähemalt 3 vaba kohta... kristiine keskuses pargin alati viimasele korrusele kuhu lastakse (vahest siis 4 vahest 5 korrus) ja üldjuhul on terve see korrus tyhi või on seal 2-3 autot
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Re: njaa

Postitus Postitas renxxx »

hollow kirjutas:
renxxx kirjutas:No kui krt vaid luksus saanid lösutavad inva kohtade peal (rocca rimi ntks), siis mul on küll jumala p"#¤ui ,et sul on poest saia vaja osta,naise kasukas ära tuua vms. WHO GIVES A SHT. On puudega tuttavaid, kes mitte tihti ei virise, kuid kurdavad ,et ei julge selle hummeri voi mersu kõrvale parkida.Ei saa see härra pärast sisse sealt ega välja.Kriibin auto ära voi krt teab.
Teine asi on see,kui transafima toob joogivee vms. sodi sinna jne. Kuid igasugused vabandused a la mul kähku ja kiiresti vaja.Ei saa aru sellistest jobudest.Olen ise ka fck 700 m eemale parkinud kuna kohti pole.Mis see tapab mind ära nüüd voi.Kui tõesti kiire,siis jookse.Krt iga jobu peaks jooksma 100m 15 sek-iga ära ja edasi arvuta ise.Hingake õhku tainad! ***** võidab 3 minutit parkides ja istub pärast ikka 15 minti foori taga.

Olen täiesti selle pildistamise poolt.Samas tõesti jama,kui auto müüdud või sõber sõidab jne.Kuid mida sa hull ikka teed. Nii et pildistage edasi. Võtan ise ka Rimi parkla ette. 2x nädalas käin nagunii seal. :evil:
samuti loll suhtumine... näiteks kui ma toon poodi kaupa laost... praegu on rocca keskuse tagune kinni seega ma sinna ei saa autoga sõita, et tagant uksest kaupa sisse tuua... seega pean tooma eest ukses... kui mul on aga auto täis kaupa, siis kuskilt kaugelt parkla servast tassida ja 15 korda joosta auto ja poe vahet... sealjuures nii tulles kui minnes vaja uksed sulgeda ja avada... ma arvan, et on ikka küll vahet... samuti toob vahest ülemus kaupa... ta sõidab touaregiga... ma ei usu, et ta inva kohale pargib... aga täiesti poe ukse ette kõniteele on küll sõitnud... ja siis?

igaljuhul... pildistage kui tahate... aga soovitus nendele pildistajatele... võtke omale koer... või otsige naine vms... hankige omale elu

see uksed sulgeda ja avada käis siis nii auto kui poe uste kohta

ja selle jooksmise kohta... ma annan sulle kätte 10 pakki pigimatti... ma tahan näha kuidas sa jooksed sellega 15sek. 100m ja kui mitu korda sa sedasi jooksed...1? 2?

nii lihtsalt sulle arvutamiseks, siis nikesoundi pigimati pakis on 0,8 ruutmeetrit pigimatti ja yhe ruutmeetri kaal on 7kg + pakend
pigimatti tuuakse aga tavaliselt 20pk korraga... see aga ei ole mitte ainuke kaup mis päevajooksul tuleb
No kullamees.Vaevalt üleni toonklaasis must jeep sul seal pigimatte toob! Tööeesmärgina sinna paigutatud masinsast saaks veel aru.Kuidagi moodi.
Krt ära nüüd ühest äärmusest teise ka lasku! Jutt käis KONKREETSELT nende "luksus saanide" kohta ,kes just nimelt eelpool kirjeldatud tegevusi toimetavad nagu : telefonis mölisemine,kottide sügamine,sularaha välja,jälle kottide sügamine jne.

Ja mis teeb sinu touaregig sõitva ülemuse teistest paremaks ? Krt tee LE selgeks.Minu meelest võib ta sellega sinna poodi sisse ka sõita.KAMA KAKS.Vaevalt ta sinna masinasse 2 tonni kaaluva vidina paneb. Töötegemine (parandamine vms) ja kauba laadimine on eri asi.Sa ei pargi seal terve päeva.Vaevalt ka need kupee CL-id ja muud imemasinad kaupa toovad.Lihtsalt ülbed kaaskodanikud.

Ja kolmandaks ! Räägi ratastoolis sõbrale seda,kes läbi lume ja sita peab parkla lõpust ennast poodi vedama,et süüa osta ! Kui sa mees ise midagi sellist ette ei kujuta või ei näe, siis ...ausõna... Ah parem hoian keele hammaste taga.

PS! Rääkisin Rocca RIMI-st ja mitte keskusest.
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

ei ole õelnud et neid ajuinvaliide vähe ei oleks , aga päris nii ei saa ka võtta et kui on uus 7 mene või s ja pargib inva kohal või kusagil mujal keelatud kohas , et siis kohe huligaan, kas need inimesed ei või jalga välja väänata kunagi või mis iganes võib juhtuda ja umbes nagu sitemate autodega inimesed ei pargi valesti.
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Suletud