Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Reino26
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 10.10.2006 20:42 43

Postitus Postitas Reino26 »

Mult on ühelt autolt varastatud ka ventiiliniplid, teiselt varastati kapotimärk(vana ja kulunud) ja töö-Nissanilt tiivapealed suunatuled.
wtrix
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 19.04.2006 21:29 56

Peegel läinud.

Postitus Postitas wtrix »

Eilehommikune üllatus võttis tõesti karbi lahti. Hakkasin lasteaia juures autot paremale teeserva parkima ja avastasin, et parempoolset peeglit pole enam!
Eestis töllerdab ringi mingi jobu, kelle E36 küljes on minu auto parempoolne peegel. Kui kellegi tuttava autole, millelt parem peegel puudus, on see nüüd ilmunud ja subjekt ei suuda selle päritolu veenvalt seletada, antagu talle minu poolt üks meeldejääv tohlakas vastu nina. Tagasi saada ma seda ei looda aga ikka ja jälle tuleb hämmastuda selliste asjade üle. Eelmisel suvel viidi mu masina küljest pool iluvõre ära kui ma kontserdil käisin.

Auto tumesinine (peegli korpus siis kah) ja asi toimus Viimsis.
Kasutaja avatar
Alvaro
Huviline
Postitusi: 1854
Liitunud: 21.09.2006 13:19 52
Peamine sõiduk: BMW X5 e70 35d
Telefon: 358445150389
Asukoht: Vantaa-Jõgeva-Loksa
Kontakt:

Postitus Postitas Alvaro »

Nii räägiks ka siis vähe oma kogemustest, nimelt hakkaks pihta sellega, et olin kunagi Sierra mees. Ning alati kui olin õhtul auto puhtaks pesnud oli hommikuks minu puhta süsimusta Sierra peal uus kriim;) See selleks, praegu aga palju hullem teema, asi sai alguse sellest kui kolisin Rakvere lähedale elama, nimelt hakkasid kellelegi meeldima mu e34 ventiiliniplid, sama teema mis siin alles üleval oli. Aga praegu probleem selles, et kellelegi ei meeldi minu auto küljes olevad vahtralehed, nimelt tagumine vahtraleht on 99,9%ilise tõenäolisusega hommikuks kadunud kui ma seda numbri alt ära ei võta. Miks numbri all?? Kuna taga toonklaas ja seal ei näe lihtsalt läbi:S. Miks ei pane kleepsu??? Isegi see varastatakse ära:) Algul ma seda nii ei tähendadnud aga siis kui ühel hommikul mulle selle eest 300.- trahvi tehti et tagant puudus leht siis hakkas asi kahtlasema tunduma kuna taha oli kleebitud vahtraleht. Alles hiljuti oli ka siis politseiga vaidlemine teemal miks puudus tagant vahtraleht nimelt olin unustanud selle sinna tagasi panna, vaidlesime mis me vaidlesime, aga lõpuks saime kokkuleppele, et kui nemad teevad mulle trahvi siis jätan iga öö vahtralehe taha ja hommikul kutsun politei kohale kuna tahan teha avaldust vahtralehe kadumise kohta. Nüüd ma siis korjangi iga õhtu tagant vahtralehe numbri alt ära :roll: :lol:
e34 520 91a*e36 316 94a*e36 320 93a*e34 525tdsa 92a*e34 525 90a*e36 320 93a*e34 525 92a*e39 523 96a*e39 528 97a*e46 328 98a*e30 316i 90a*e46 330d 03a*e60 520d 08a*e36 318i 96a*e30 324d 85a
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Isiksushäired F2... diagnoosiga on levimusega üle 1% ühiskonnas - oled ehk ka mõne sellise inimese huviorbiiti sattunud. Meenub juhus kooliajast, kus sõbra majja murti sisse ja varastati ära _kõik_ kellad (ka plastmassist reklaamkellad jne), puutumata ehteid, heli- ja videotehnikat jms.
Lauri.r
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 22.06.2007 19:37 04
Asukoht: tallinn

udutuled läksid jalutama

Postitus Postitas Lauri.r »

varastati siis mu bemmilt eile ära esimesed udutuled... :evil:
ennem oli läinud ukse liist,miski aeg tagaluugil olev nikkelliist...
seda siis öismäel.
kas aitab selline asi et lasta graveerida oma auto number nendele tuledele?on keegi proovinud?
e65 07 730d
Kasutaja avatar
max55
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 29.12.2005 12:59 24
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas max55 »

Sain ka huvitava kogemuse eelmisel reedel. Õnneks tööautol, enda oma hoian üllatuste vältimiseks parklas. Hommikul tööle minnes istusin autosse ja vaatasin, et vist on öösel vihma tulnud- klaas märg. Noh mis seal ikka, tõmbame kojameestega puhtaks ja :shock: f...k kus mu kojamees on? Kellelegi oli seda rohkem vaja kui mulle. Kõrvalistuja poolne oli alles, sest see kapotiserva all peidus ja suht võimatu kätte saada, kui just väga vandaalitsema ei hakka. Niipalju vedas, et metallvars ei tõmmanud klaasile triipu peale.
gixxef
Huviline
Postitusi: 307
Liitunud: 04.02.2006 19:27 47
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas gixxef »

Alvaro kirjutas:Nii räägiks ka siis vähe oma kogemustest, nimelt hakkaks pihta sellega, et olin kunagi Sierra mees. Ning alati kui olin õhtul auto puhtaks pesnud oli hommikuks minu puhta süsimusta Sierra peal uus kriim;) See selleks, praegu aga palju hullem teema, asi sai alguse sellest kui kolisin Rakvere lähedale elama, nimelt hakkasid kellelegi meeldima mu e34 ventiiliniplid, sama teema mis siin alles üleval oli. Aga praegu probleem selles, et kellelegi ei meeldi minu auto küljes olevad vahtralehed, nimelt tagumine vahtraleht on 99,9%ilise tõenäolisusega hommikuks kadunud kui ma seda numbri alt ära ei võta. Miks numbri all?? Kuna taga toonklaas ja seal ei näe lihtsalt läbi:S. Miks ei pane kleepsu??? Isegi see varastatakse ära:) Algul ma seda nii ei tähendadnud aga siis kui ühel hommikul mulle selle eest 300.- trahvi tehti et tagant puudus leht siis hakkas asi kahtlasema tunduma kuna taha oli kleebitud vahtraleht. Alles hiljuti oli ka siis politseiga vaidlemine teemal miks puudus tagant vahtraleht nimelt olin unustanud selle sinna tagasi panna, vaidlesime mis me vaidlesime, aga lõpuks saime kokkuleppele, et kui nemad teevad mulle trahvi siis jätan iga öö vahtralehe taha ja hommikul kutsun politei kohale kuna tahan teha avaldust vahtralehe kadumise kohta. Nüüd ma siis korjangi iga õhtu tagant vahtralehe numbri alt ära :roll: :lol:
Vinni on läbi aegade olnud selline koht, kus juhtub imelisi asju ja pätsatakse ka kõike.
A8
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1163
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Re: udutuled läksid jalutama

Postitus Postitas VeikoA »

kylamats kirjutas:kas aitab selline asi et lasta graveerida oma auto number nendele tuledele?on keegi proovinud?

Võta tavaline elektrijootekolb, aja soojaks ja kirjuta kolvi otsaga midagi peale plastosale, kasvõi autonumber.
Esimene asi mis pähe tuleb. Midagi ikka aitab ehk.
Lauri.r
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 22.06.2007 19:37 04
Asukoht: tallinn

Varastati küljepeeglid

Postitus Postitas Lauri.r »

õismäel varastati mõlemad küljepeeglid ära tavalised sinised.e38 96a
ühel peeglil 3 väikest oksudeerumis jälge seespoolses servas,teisel üks murdunud sisemise kinnituse naga,kui kellelegi selliseid peegleid pakub miski eraisik käest kellel pole bemmi siis andke teada...
tnx
e65 07 730d
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

gixxef kirjutas:
Alvaro kirjutas:Nii räägiks ka siis vähe oma kogemustest, nimelt hakkaks pihta sellega, et olin kunagi Sierra mees. Ning alati kui olin õhtul auto puhtaks pesnud oli hommikuks minu puhta süsimusta Sierra peal uus kriim;) See selleks, praegu aga palju hullem teema, asi sai alguse sellest kui kolisin Rakvere lähedale elama, nimelt hakkasid kellelegi meeldima mu e34 ventiiliniplid, sama teema mis siin alles üleval oli. Aga praegu probleem selles, et kellelegi ei meeldi minu auto küljes olevad vahtralehed, nimelt tagumine vahtraleht on 99,9%ilise tõenäolisusega hommikuks kadunud kui ma seda numbri alt ära ei võta. Miks numbri all?? Kuna taga toonklaas ja seal ei näe lihtsalt läbi:S. Miks ei pane kleepsu??? Isegi see varastatakse ära:) Algul ma seda nii ei tähendadnud aga siis kui ühel hommikul mulle selle eest 300.- trahvi tehti et tagant puudus leht siis hakkas asi kahtlasema tunduma kuna taha oli kleebitud vahtraleht. Alles hiljuti oli ka siis politseiga vaidlemine teemal miks puudus tagant vahtraleht nimelt olin unustanud selle sinna tagasi panna, vaidlesime mis me vaidlesime, aga lõpuks saime kokkuleppele, et kui nemad teevad mulle trahvi siis jätan iga öö vahtralehe taha ja hommikul kutsun politei kohale kuna tahan teha avaldust vahtralehe kadumise kohta. Nüüd ma siis korjangi iga õhtu tagant vahtralehe numbri alt ära :roll: :lol:
Vinni on läbi aegade olnud selline koht, kus juhtub imelisi asju ja pätsatakse ka kõike.
Ka minu läikivad nipplid läksid vinni spordika ees minema, nüüd pargin pidevalt ukse ette, mitte kõrvale parklasse ja siiamaani on see tegevus vilja kandnud.
V8
Kasutaja avatar
rt23
Huviline
Postitusi: 911
Liitunud: 11.04.2007 14:45 36
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas rt23 »

mul auras viljandi dekora poe ees juhipoolne plastkate ära, see mis uduka kõrval, ei tea kellele seda rohkem vaja oli kui mulle :?
tel.53365288-Toomas 56285941- Taavi
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

rt23 kirjutas:mul auras viljandi dekora poe ees juhipoolne plastkate ära, see mis uduka kõrval, ei tea kellele seda rohkem vaja oli kui mulle :?
irf, mul varastati Tallinnas Pelgulinnas selline jupp ära. Muide auto oli esimest ööd akna alla pargitud :!:
krt-i vaesed inimesed Tallinnas, ei suuda nüüd UM seda katet osta :D
see, kui õigesti mäletan maksis seal paarsada krooni :P

nüüd on mõlemad luugid kiirkinnitustega kinni :cool:
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
rt23
Huviline
Postitusi: 911
Liitunud: 11.04.2007 14:45 36
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas rt23 »

ma müün neid mingi 100kr tükk, aga hetkel on kõik läinud ka vist juba :D neid otsitakse ausal teel ka päris palju taga, minev on ka tagastangeküljes olev väike plastik kate :? selle liimisin kinni kohe :cool:
tel.53365288-Toomas 56285941- Taavi
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ausal teel otsitaksegi neid seetõttu, et tatikraed neile näppe taha ajavad :evil:
Kasutaja avatar
erx37
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 25.12.2005 20:02 22

Postitus Postitas erx37 »

rt23 kirjutas:ma müün neid mingi 100kr tükk, aga hetkel on kõik läinud ka vist juba :D neid otsitakse ausal teel ka päris palju taga, minev on ka tagastangeküljes olev väike plastik kate :? selle liimisin kinni kohe :cool:
Neid tagastange küljes olevaid plastikkatteid ka müüd?
E36'le.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

erx37 kirjutas:
rt23 kirjutas:ma müün neid mingi 100kr tükk, aga hetkel on kõik läinud ka vist juba :D neid otsitakse ausal teel ka päris palju taga, minev on ka tagastangeküljes olev väike plastik kate :? selle liimisin kinni kohe :cool:
Neid tagastange küljes olevaid plastikkatteid ka müüd?
E36'le.
Suhelge PS vahendusel edasi :!:
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

Viimasel ajal toimunud soomes palju selliseid vargusi e39 ja e46 -st kus ukselukk puuritakse välja, keeratakse lukk lahti,ka alarm tehase oma siis deaktiveerub.Siis tühjendatakse auto korralikult(midagi ei lohuta , ilusasti kruvitakse) koik navi ekraanid, kliimadispleid, tagant cd box, navilugeja, hifi, tv-video moodul, facelift xenonid ja facelift tagatuled, ka ymar airbag.Samas suuremad osad jäetakse(M stanged, veljed jne).Väga nutune pilt voib olla hommikul autot nähes.Kui ma ei eksi siis Tallinas suve algul tehti yks e39 tourin samuti navist ja taga olevatset asjadest korralikult puhtaks.Loodame et sellist lainet eestisse ei joua.Ka on lainetena selline trend et varastatakse suurel hulgal(50-60) airbage uuematelt saksa autodelt.
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Seda saab settingutest ju muuta et ukse lahtikeeramisel alarm ei deaktiveeruks ;)
M2ki
Huviline
Postitusi: 583
Liitunud: 15.12.2006 11:56 27

Postitus Postitas M2ki »

heigosan kirjutas:Seda saab settingutest ju muuta et ukse lahtikeeramisel alarm ei deaktiveeruks ;)
Räägi lähemalt.
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

M2ki kirjutas:
heigosan kirjutas:Seda saab settingutest ju muuta et ukse lahtikeeramisel alarm ei deaktiveeruks ;)
Räägi lähemalt.
Läed UMi ja ütled et soovid asja niimoodi progeda et ust lahti keerates alarm maha ei tule.
Rs
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 07.09.2007 12:43 29

Postitus Postitas Rs »

Ülemusel ka juhtus halb lugu. Nimelt viidi otse kesklinnast see 16: 9 ekraan ära. Tagaosas olev kompuuter jäi alles. Eestis tohiks neid palju liikvel olla seega kindlasti võiks teada anda kui informatsiooni on. UM pidi küsima ligi 30000 uue eest.
Ja kui samas ka on miskit kasutatud asja pakkuda võib ka teada anda.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Rs kirjutas:Ülemusel ka juhtus halb lugu. Nimelt viidi otse kesklinnast see 16: 9 ekraan ära. Tagaosas olev kompuuter jäi alles. Eestis tohiks neid palju liikvel olla seega kindlasti võiks teada anda kui informatsiooni on. UM pidi küsima ligi 30000 uue eest.
Ja kui samas ka on miskit kasutatud asja pakkuda võib ka teada anda.
16:9´le ekraane on ikka väga paljudel BMW´del eestis, vähemalt mingi 50-60% 2000+a e39´test on sellega, +x5´d jne.
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 426
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Postitus Postitas Dannuuu »

mingi idikas leidis täna öösel, et tal on minu luupeaga nipleid rohkem vaja kui mul.... :?
Kasutaja avatar
Dancce
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 10.10.2005 18:08 55

Postitus Postitas Dancce »

Dannuuu kirjutas:mingi idikas leidis täna öösel, et tal on minu luupeaga nipleid rohkem vaja kui mul.... :?
Tavaline asi-mul neid suvega läinud juba 4 komplekti :cool:
E71 X6, E93 330d; F31 330d
E36 318 ti
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 07.05.2006 12:13 54

Postitus Postitas E36 318 ti »

kellelgi tral läks vaja küljekarbi kapsleid/tungraua aukude katteid :mad:
näpud sahtli vahele!!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Krt avastasin täna autot pestes, et mingil värdjal on vaja läinud mu auto vasaku uduka kõrval olevat katet stanges :evil: Minu jaoks pole vahet, kui kallis jupp on- usun, et kellegi jaoks ei ole, aga jamaks teeb asja just see, et mul oli ta kerevärvi- nüüd hangi krt uus kate (530-l ei ole see sile ka, vaid õhuauguga) ja hakka seda värvima ka veel :evil: Või teine variant, mõlemad uued mustad osta.. Aga ikkagi, n***ui seda k***i vaja on :evil:
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

AARE530 kirjutas:Krt avastasin täna autot pestes, et mingil värdjal on vaja läinud mu auto vasaku uduka kõrval olevat katet stanges :evil: Minu jaoks pole vahet, kui kallis jupp on- usun, et kellegi jaoks ei ole, aga jamaks teeb asja just see, et mul oli ta kerevärvi- nüüd hangi krt uus kate (530-l ei ole see sile ka, vaid õhuauguga) ja hakka seda värvima ka veel :evil: Või teine variant, mõlemad uued mustad osta.. Aga ikkagi, n***ui seda k***i vaja on :evil:
Sa Aare pane need järgmine kord millegagi veel lisaks kinni, minul näiteks on mõlemad katted nipukatega kinni. Nende kättesaamiseks peab stangel seespoolt nipukad katki lõikama. Ja kuna need nipukad suurt midagi ei maksa, siis lõikan ise ka need katki, kui vaja neid katteid eemaldada.
maestro
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 30.01.2007 18:58 27
Asukoht: Tallinn/Tartu

Postitus Postitas maestro »

Sõbral siin kolmapäeva öösel löödi maja ees peegel küljest ära, jäi teine kere külge ripuma juhtmega. Lisaks veel keerati valuvelje niplid ära :?
Osad on ikka väga vaesed :!:
Autoks Mercedes-Benz C-klass ja uus peegel pidavat maksma esinduses 5100kr + siis muud rahad.

Paar päeva varem löödi ta naabrimehel peegel jalaga ära (jala jälg oli peegli peal) ja autoks oli Audi A6
Ja umbes samal ajal olla ühel mehel üle auto joostud (autoks oli siis BMW 528 E39), pidi nüüd vist mõlkis olema ja värv rikutud :evil:

Leidub ikka kõvasid mehe poegasid kes juua ei oska (ma arvan et kaine inimene selliste sigadustega ei tegele) :?

Tegevus toimus Keilas eelmisel ja sellel nädal
BMW E39 528i Shadowline 98' -˃ Volvo V70 Move 05' -˃ Toyota LC120 05' -˃
Honda CR-V 16'
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

alati ei pruugi olla purjus. pärnu linnas näind õhtuti poisikesi nii 15 või sinnakanti. lõhuvad selleks et kambas välja paista ja kõva mees olla.
E36 318 ti
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 07.05.2006 12:13 54

Postitus Postitas E36 318 ti »

Tundub et siis Pärnus ikka viimastel päevadel bemmide kallal palju käiakse, ..kas tõesti ainult suvalised nolgid, või ikka kindel eesmärk teiste najal varuosi koguda..nõudlus=pakkumine :cry:
Vasta