CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Vaba teema
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joffe »

Mis selle teemaga toimub? Juba on tulnud kolm teadet uue postituse kohta, kahel korral on olnud CarMastersi teenusereklaam, siis on jälle kadunud, nüüd kolmandal korral on üldse kirjas, et pole nagu õigust seda foorumit lugeda.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas kimmo »

joffe kirjutas:Mis selle teemaga toimub? Juba on tulnud kolm teadet uue postituse kohta, kahel korral on olnud CarMastersi teenusereklaam, siis on jälle kadunud, nüüd kolmandal korral on üldse kirjas, et pole nagu õigust seda foorumit lugeda.
Teema puhastus toimub. Kui teemasse lisatakse postitus mis ei puutu kokku teema olemusega, kuulub postitus kustutamisele.
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

patrik kirjutas:ei ole mina ome elu jooksul näinud autoomanikku kes on aja kirja pannud " teha täisremont"
niiet ikkagi pigem pakun välja et tööde maht suurenes töö käigus ja sina ei suuda seda tunnistada.
Kahjuks pean oma suu jälle lahti tegema.

Kahju on lausa lugeda nii labaseid ridu, kui mina pole autoomanik, kes ei palunud autole täisremonti teha, mis maksis üle tolle auto oma ostuhinna!!

Selliseid asju vist kiputakse unustama, kui too sama õnnetu BMW kunagi aastal 2007 (oli vist 2007) lõpus mootoririkkega sisse veeretati ja ütlesin "vaheta kõik mis vahetamist vajab", sinna juurde kuuluski kõik - nii mootori kappremont kui kõik sillad ja muud jupid, ainsad kasutatud osad mis tookord külge rändasid olid spidomeetriplokk ja autopiloodi kang. Ülejäänud kuluvosad lendasid kõik uued, alates kettidest ja lõpetades amortidega. Ja minu poolt oli "dabroo" antud kõige kohta. Isegi tahtsin tookord sumpsi keevitada lasta, aga siis ütles Valdek et tema ei tegele selliste asjadega. Ja oi kuidas töö maht tööde käigus suurenes.... peaaegu 50 kilo arvet oli muidugi kommiraha ja tundub, et hoopis seda ei suudeta tunnistada, et on inimesed kes tulid Teile töökotta alati sõnadega "tee kõik korda mis vaja" ja sama skeemi järgi tõid mu vanemad ka oma auto sinna remonti.

Nii et parem ära tee ennast lolliks, kui Sa ise seal töötad ja ei tea mida siiski räägid!! :roll: ;) Kahetsusväärsed sõnad...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Ain »

Puhastatud.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas kimmo »

Tõmbaks sellele teemale joone alla. Tundub, et kõik, kes on tahtnud oma sõna siin öelda, on seda teinud. Kahjuks on sõnaõigust suuremas osas ära kasutatud teemasse mittepuutuvate isikute poolt ning sellest tingitud postituste kärpimisest/kustutamisest ning korrale kutsumisest on asjalikust teemast alles vaid riismed. Sellegipoolest saab teemaarendusest välja lugeda, et enamus kliendi/teenindaja probleemidest taanduvad kommunikatsioonitasandile.

Edaspidi soovitan kasutajatel enne teeninduskohta pöördumist küsida töödele kirjalik hinnapakkumine. Nii on näha, mis jupid vahetusse lähevad ning milliste tööde eest tasu küsitakse. Sedasi välditakse tagantjärgi valesti arusaamise süüdistusi. Samuti oleks viisakas töö teostajal vormistada tööettevõtu leht kuhu on auto omanik oma pootshaagi alla visanud - jällegi garantiiks, et töö tellija saab aru, mida tellib. Kõik töö käigus ilmnenud üllatused lahendatakse telefonikõnega ning fikseeritakse nt e-mailiga.

Need on vaid soovitused nii töö tellijale kui ka teostajale. Nagu näha, kipuvad suusõnalised kokkulepped kas ühele või teisele poole kalduma. Ning sel juhul ei tasu foorumisse hädaldama tulla vaid üritada probleem tellijaga/teostajaga omavaheliselt klaarida või pöörduda tarbijakaitsesse/teiste pädevate õiguskaitseorganite poole. Foorum ei täida kohtu ülesannet - siit saab vaid ülekeevaid emotsioone, nuttu ja hala.

On näha, et Carmastersil on nii mõneski etapis arenguruumi, kuid kokkuvõttes võib öelda, et teemas on positiivseid kogemusi seoses Carmastersiga statistiliselt rohkem.
Suletud