CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Vaba teema
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Ain »

Hans kirjutas:
Stsenaarium näeb nüüd ette ühe korraliku publiku ulu: Uuuuuuuuuuuuuuuuu..

Ja kohe otsa nüüd kõik plaksutame käsi ning jalgu trampides hõikame kooris : VALDEK, VALDEK, VALDEK...

Keegi X võiks veel vahele hõigata et: Tõmmake rattale!... Pange põlema!

(Tahaks ka juba verd näha. :))
:shock:

Joond? Või otsustasid niisamma tulla ja omamoodi vett peale tõmmata veel kogu Carmastersi ja Patriku tegevusele?

Kui midagi tarka öelda ei ole, siis ära selliste labasustega ka päevavalgele tule... Vanust peaks ju piisavalt olema!

Hetkel ei kustuta, aga järgmine kord kaob Selline tekst kindlasti<- see oli kõigile infoks!
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas hillarr »

Siin osad huvilised ja ka mõned klubliikmed käituvad tõesti lapsikult ja kirjutavad sellist teksti, et mina küll koos nendega ei julgeks BMW maine parandamise aktsioonist osa võtta, nagu ühes teises teemas käidi idee välja. Kui täiskasvanud inimesed (eeldatavasti on kui autot omavad) sellist juttu räägivad, siis on BMW maine liikluses parandamine juba eos läbi kukkunud. :?
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas UPS »

Huvitav, ma olen ka seda asutust külastanud rohkem kui ühe korra... seda muret, et kokkulepitud ajaks autot valmis pole saadud ei ole küll olnud :roll: . V-o on asi ka selles olnud, et olen aja juba varakult kinni pannud, mitte üritanud ennast järjekorda vahele pressida. Samuti on see firma OLULISEL määral mulle vastu tulnud, näiteks mootori remondirahade viimane lõpp sai makstud sisuliselt järelmaksuna kui auto ise juba ammu ringi sõitis. Oleks võidud ju kah öelda: enne kogu raha lauale ladumist ei sõida see auto siit kuhugi. Selle kohapealt olen Valdekule tänulik siiamaani. Rahaasjade kohapealt pole kah seega nagu mingeid pretentsioone. Kui viiekohaline summa kenasti makstud sai, siis miks peaksin paari tuhande kroonise arvega külma tegema??? Pole nagu eriti loogiline... Mis on tehtud, siis samuti ei ole suurt kobiseda midagi. Näide: Viimane kord peale tagumise sillatalapukside vahetust ei jõutud ilmselt kässarit ära regullida, sest ülevaatusele minnes oli pooltel korralik erinevus. Ülevaatuselt sain siiski läbi, regullisin hiljem kodus ise ära. Samas mäletatavasti tunnike puhast tööaega läks neil kadma selletõttu, et juhendasin valesti kuidas signa maha/ auto käima saab ja kuni töölt sinna sõitsin, siis senikaua röökis auto platsil. Kui seda jama poleks olnud, oleks ka ehk käsipidur korralikult ära reguleerida jõutud? Ei saa ju minna uksetaha jalgu trampima selle pärast... :) Garantii korras vahetust nõudnud asjad on ka garantii korras ära vahetatud. Peldikuks pole kah autot nimetatud, asjad mis on tulnud vahetada on ka enamasti reaalselt vahetust vajanud. Vaidlustavana meenub üks juhtum paari aasta tagusest ajast, kui õli lahmavad roolivõimuvoolikud (tüüpiline ju E36`l) soovitati uued panna. Tegin ettepaneku esmalt välja vahetada klambrid. Kuigi Valdek sellesse väga ei uskunud (enamsti see tulemust ei anna), siis vahetati klambrid ära ja lekked saigi peaaegu olematuks, s.t. ühest kohast alt immitseb ikka natuke läbi. Tõsi, pikemas perspektiivis mingi hetk tuleb ikka uued osta :) Aga kui palju olen seal lasknud erinevaid juppe ja pulkasid kokku vahetada... seda üllatavam on minu jaoks siin kirjeldatud vahejuhtumeid lugeda...

Pisiasjade kallal võin nokkida nagu mõned käejäljed salongis, määrdunud kässaripide jms. kuid nendele asjadele on ka tähelepanu juhitud ja probleemiga tegeletakse väidetavalt püsivalt. Määrdunud jalamattidest olen pääsenud ehk sellepärast, et kummist porimatid on põrandal, pole nagu midagi ära määrida. Juhiistmele on viimasel ajal alati vastav kile peale tõmmatud, et mitte istet määrida. Enne Hansu tööle võtmist oli telefonitsi kättesaamise probleem oluliselt suurem. Pärast seda ei saa vähemalt mina küll öelda, et keegi telefoni vastu ei võta. Kuna remondikoht asub elukohale ka meeldivalt lähedal, siis vägagi tõenäoline on seda kohta edaspidigi oma muredega külastada :roll: .

Kokkuvõttes soovitaks kah mure korral rääkida näost näkku ning üritada erimeelsused kohapeal lahendada. Kui see soovitud tulemust ei anna, siis alles kaaluda probleemi avalikustamist.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas toivoku »

Tegijal juhtub.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas hillarr »

toivoku kirjutas:Tegijal juhtub.
Täpselt.
Valdek avastas, et mul ühel pool amort on valesti alla paigaldatud. Kuna olin seda UM'is vahetanud, siis olin kohe teadlik kelle black. Vihaseks küll ajas, sest olin veel peale seda UM'is ka kokkujooksu reguleerinud ja ka siis ei avastatud, aga pärast normaalses toonis mure ära rääkimist ja arvete näitamist, parandati ilma igasugu kobisemiseta oma viga ära ja ka aja sain selleks kiiresti.

Mõnede kodanike mure aga ongi see, et kui nende arust keegi on natukene eksinud, siis isegi mitte ei proovita rahulikult rääkida vaid lennatakse vihaselt kohe peale. Aga esimesel suhtlemisel võiks ikka rahulikus toonis asju selgeks teha, kõik eksivad. Eriti veel kui on võimalus firma juhi endaga rääkida. Pole ju tegemist mingite mammutettevõttetega, kus konfliktide lahendamine käib ainult kirja teel pretensiooni esitamisega.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas toivoku »

hillarr kirjutas:
toivoku kirjutas:Tegijal juhtub.
Täpselt.
Valdek avastas, et mul ühel pool amort on valesti alla paigaldatud. Kuna olin seda UM'is vahetanud, siis olin kohe teadlik kelle black. Vihaseks küll ajas, sest olin veel peale seda UM'is ka kokkujooksu reguleerinud ja ka siis ei avastatud, aga pärast normaalses toonis mure ära rääkimist ja arvete näitamist, parandati ilma igasugu kobisemiseta oma viga ära ja ka aja sain selleks kiiresti.

Mõnede kodanike mure aga ongi see, et kui nende arust keegi on natukene eksinud, siis isegi mitte ei proovita rahulikult rääkida vaid lennatakse vihaselt kohe peale. Aga esimesel suhtlemisel võiks ikka rahulikus toonis asju selgeks teha, kõik eksivad. Eriti veel kui on võimalus firma juhi endaga rääkida. Pole ju tegemist mingite mammutettevõttetega, kus konfliktide lahendamine käib ainult kirja teel pretensiooni esitamisega.
probleeid ei saa tekkida ainult ühepoolselt. eks puuduv kommunikatsioon ole siin probleemiks rohkem vist.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas randolsd »

Mina kiidan isiklikult just nimelt Valdekut. Möned suured probleemid on lahenduse leidnud ka kiiretel aegadel.
Patrikule leian ka häid sönu, enamasti on leidnud probleemid kiire lahenduse tema poolt.

Kui möelda palju sealt firmast inimesed on abi saanud ja palju on probleeme tekkinud on protsendid kindlasti väga erinevas suurusjärgus.

Suhtlemis oskuseid vöiksime parandada vast igayks. Kellelegi paha küll ei teeks :!:
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Riivo »

Infoks, et pole ka mujal foorumis rahu...
http://www.e38.ee/foorum2/viewtopic.php?t=5783

Ja eks see ole arusaadav et kellelgi on olnud teenindus probleemivaba ja samas kellelgi mitte...kõik inimesed mitte robotid ja kõik me tihtipeale eksime erinevates asjades...aga seda negatiivset on kuidagi liialt palju tekkinud konkreetselt ühe firma suunal...kas pole siis viga ikkagi suuresti äris mitte klientides?

No hard feelings.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
mihkli1
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 04.02.2005 18:00 07

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas mihkli1 »

Minul CarMasters-i ja Valdeku kohta jätkub ainult kiidusõnu!!! Tööd tehakse profesionaalselt ja saan alati auto kätte kokku lepitud ajaks! Pole kunagi sellega probleeme olnud. Tööd on tehtud hästi ja Valdek väga sõbralik inimene. Kõikidel firmadel on kliente kes rahul ja kes pole rahul. Nii on, nii jääb ja nii olema peab, kuna inimene juba on kord selline, et kui midagi hinge närib siis tihti peale ei osata suhelda, vaid lennatakse pelae. Ja kui talle vastatakse samaga siis on see firma juht paha.

Igatahes mina täiega kiidan CarMasters-i ja valdeku tööd ning täiega soovitan seda asutust. 5 palli süsteemis annan sellele firmale 6+

Jätka samas vaimus Valdek ;)
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

hommikul võtsin enda kiirest tööajast ja otsisin välja kõneeristused antud kliendile:

tehtud on siis kõned diagnostika käigus ja antud infot ja konsulteeritud
samuti pärast auto koostamist
20.09.2010 10:41:17 566... 73sekundit
20.09.2010 11:20:57 566... 73sekundit
20.09.2010 11:28:24 566... 127sekundit
20.09.2010 11:35:35 566... 48sekundit
22.09.2010 09:44:31 566... 211sekundit

kokku teeb ligi 9 minutit konsulteerimist ja seletamist. pluss tema poolt tehtud kõned.
pluss veel lisaks teemaalgataja telefonile tehtud ja vastuvõetud kõned kus seletsin pikalt lahti autol tehtud tööd ja edaspidi lahendamist vajavad asjad.
auto kätte andmisel sai palutud anda tagasisidet auto käitumise kohta, mis siiamaani on poolikuks jäänud.


kui palju ma pean kliendile helistama et ta rahule jääks?
edit: võtsin telefoni nr ära muidu leiab keegi jälle et olen paha ja avalikustan nr.
läheb jälle kisaks nagu siis kui hakkasin üles panema ostueelses ülevaatuses käinud autode vigu.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joffe »

UPS kirjutas:Samas mäletatavasti tunnike puhast tööaega läks neil kadma selletõttu, et juhendasin valesti kuidas signa maha/ auto käima saab ja kuni töölt sinna sõitsin, siis senikaua röökis auto platsil. Kui seda jama poleks olnud, oleks ka ehk käsipidur korralikult ära reguleerida jõutud?
Avalda, mis firma oma signa on. ;)
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

To: Patric

Kulla mees, see kui te hakkate oma käsi liigutama alles nädal peale auto remonti viimist ja siis keksid, et helistasid kliendile NII palju kordi 1 päev enne auto kätte andmist, on küll paras tsirkus. Jah, siis kui midagi kallimat vaja vahetada on, te helistate. Aga siis kui inimesed küsivad kuidas läheb ja kaua läheb, ei tule a'd ega b'd.

Auto viidi kokkulepitud ajaks Teie juurde 14. septembri hommikul (TEISIPÄEVAL). Helistama hakkasid ESMASPÄEVAL (20.09) nii tiheda graafikuga, sest enne seda auto lihtsalt seisis. Küsin uuesti - MILLEKS võtate autosid sisse, kui need lihtsalt SEISAVAD ???? Kas antud klient oli kordagi öelnud, et oodake - ma otsin kasutatud pihusteid ja ma ei tea mida veel, et ärge remontige ? Te ei saa sellist jahu ajada iga auto kohta, et auto on nii p*ses, sest kui ta ainult teie juures remondis käinud ongi, siis ma ei saa aru kui s*tt mark see BMW olema peab, et nii uuele autole niipalju töid teostades ja ikka veel vana panni staatust kandma peaks. Ja kuna vana pann - siis remont peabki võtma nädal - 2 aega. Loogika ??

Kaldume jälle teemast kõrvale ja laskume detailidesse.

Ja kõige tähtsam päev nagu reede, kus iga klient loodab oma suksu kätte saada, siis lihtsalt hakkab üle mõistuse ignoreerimine pihta. Palju edu!

Aga nagu ma aru saan, siis kogu see Garaazh - selle rahvas ei ole harjunud kunagi oma vigu tunnistama ega vabandama kleintide ees.

Jõuame sinna tagasi kus alguses, kümned inimesed kurdavad, et suhtumine ja suhtlemine väga mööda - selle peale ainult öeldakse, et auto on sul nii ront - mis sa tahad saada ja umbes ole üldse vait, parem oota kuni masin valmis. Ja ise oled loll, et sellise autoga sõidad. Aga et keegi kunagi oma viga tunnistaks, õpiks suhtlema ja parandaks käitumist - seda ei juhtu :roll:

Kui Te mehed, oma suhtumist/käitumist oleks parandanud, poleks ma seda teemat kunagi teinudki, aga nagu näha siis tänu meie intsidendile kannatasid ka teised kliendid. :shock:

The journey continues... ;)

edit:
Auto kätteandmisel palutud tagasisidet te kindlasti rohkem ei saa. Pole mõtet mittetoimiva suhte puhul rohkem õli tulle kallata. :!:
Viimati muutis ash, 27.09.2010 14:30 16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Pappel
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 23.09.2010 13:42 34

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Pappel »

Carmastersiga (Valdeku tall, mitte Patriku oma) on kogemused üldjuhul kehvad.
Tööde tähtaegadest ei peeta kinni, asjad venivad tihtipeale kohutavalt.
Suhtumine klienti on reeglina üleolev. Firmajuhiga tuleb suhelda äärmise ettevaatlikkusega, sest inimene ise ei kannata vähimalgi määral kriitikat. Kui töö pole tähtajaks valmis ja õnnestub läbi ime leida hetk, mil telefoni vastu võetakse, saad viisaka küsimise päeale reeglina nähvata või pannakse kõne lihtsalt poolepealt kinni. Ja ma ei ole üldse agressiivse jutulaadiga inimene, kohe kindlasti mitte! Seda, et probleemide korral (ei jõua ajaks vms) kliendile helistatakse ja probleemist teada antakse, eeldaks sellise tunnihinnaga kohalt aga juba küll.

Töökoja üldine väljanägemine on teine asi, mis väga häirib. Hunnik laipasid ukse ees, õline põrand, kõiksugu asjad nurkades ja seinaääres vedelemas. See ei ole koht, kuhu tahaks ikka ja jälle oma heleda sisuga auto viia ja turgutamisele jätta!

Patriku paukumine telefonis on peaaegu tema imago. Aga ta teeb kvaliteetset tööd. Korra lähed ja kannatad selle ära, aga vähemalt on asi tehtud ja ei pea pikka aega tagasi minema. Aga kompleksprobleemi korral (mehaanika + elekter) on tulejõud sel Silikatsiidi tiimil vist küll hirmuäratav, kliendi suunas siis. Pole ise õnneks kordagi kogenud.

Lisaks: ma tean mitmeid oma tuttavaid, kellel on Carmastersiga kehvad kogemused, ent kes ei söanda siia kirjutada, sest firmajuhi poolt saab muidu "tempel külge" ning elu veelgi keerulisemaks tehtud kui siiani. Jah, nad ei käigi seal seetõttu reeglina, kuid maailmaparandajateks ka pole hakanud.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

14sept sai auto carmastersisse 8.00 lepitud, saabus 8.20
valdekule kaebus käsipidur, mootori vibra, tagaluugi avamine võimalik ainult võtmest.
sama hommik carmastersil vead kontrollitud ja koos infoga mulle ( hobujõud oü)edasi antud.
koheselt tegin diagnostika ja helistasin kliendile- arvatav pihusti viga ja ülemäärane turborõhk
kliendile kõne ja kokkulepe et kolle maha ja tõstame pihustid ringi et kontrollida kas pihusti või silinder on ära.
teisip õhtuks oli carmasters pihusti ringi tõstetud ja viga kolis
kolmap hommikul läksid kõik pihustid stendi
kolmap lõunaks tuli inf pihstite kohalt. helistasime pihustite kohalt, mis teha, soovitasin kõik 6 ära teha
kolmap lahendasin ka tagaluugi probleemi MILLE EEST RAHA EI KÜSINUD
neljap olid pihustid juba peal ( carmasters). minu poolt uuesti kontroll ja kõne kliendile et pihusti pilt on parem kuid turborõhu jama solenoidiga üksi ei lahenda, tuleb turbo maha võtta. kokku lepitud sai ka hind.
neljap turbo maha ja ja selgus et labad kinni tahma kihi all. valdek puhastas pool päeva turbot ja reedeks oli turbo tagasi peal.
reede õhtul helistas kristjani ema ja küsis millal valmis saab, valdek ütles et tema poolt on kõik, ootame millal patriku juurde saab turbot reguleerima.
esmasp võtsin hommikul auto ette ja tegin kõik mis vaja
teisip lisakontroll, karterituulutusklapi vahetus, õhufiltri vahetus, jne. lõunast läks auto ära.
enne igat operatsiooni sai helistatud, nõu peetud ja hinnad kokku lepitud.

teisipäeva õhtul teema algataja helistas ja küsis üksikasjalikult üle, mis autoga tehti, punkt haaval, just nagu oleks eelnevalt üles kirjutanud küsimused. 15 min üksikasjalikult info inimesele, kes isegi ei tutvustanud end. arvasin et klient pöördus kellegi remondimehe poole et kontrollida tehtut. probleemiks oli see, et auto hakkas rohkem õlisuitsu välja ajama. kõne lõpul jõudsime seisukohale, et tuleks kokku leppida aeg teise turbo proovipaigalduseks et selgitada välja kust õli väljalaskesse satub. sama inimene küsis ka allahindluse kohta. vastasin, et hobujõud allahindlust ei paku ja kõik on kokkuleppehinnaga. carmastersi kohta ei osanud vastata.
kõne lõppedes küsisin valdeku käet miks allahindlust ei saanud ja tema vastas et kuna eelnevalt oli kõik hinnad kokku lepitud ei näinud ta selleks eraldi põhjust. samuti mainis et kliendi poeg oli eelmine kord " mingi jaura korraldanud ja sellepärast ei soovi enam vastu tulla". helistasin kõne teinud inimesele tagasi ja selgitasin talle miks valdek allahindlust ei saanud. helistajaks aga oligi teema algataja. sellest ka selline solvumine.


viivitus siis kokku üks päev hobujõud oü poolt kuna reedel oli järjekord.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

pluss täna seisid 320i
x5 3,0d
750i
e60 3,0d

ja

320d
vähemalt tund aega selle jaura pärast mis siin käib.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas UPS »

Mida tootjafirma avaldamine annaks, Joffe? :roll:

Teiseks pole mul vähimatki tahtmist oma auto turvavarustust avalikult foorumis lahkama hakata. Miks, see peaks igaühele juba endastmõistetavalt selge olema :) .

Koos immoga piisavalt keeruline, et 3a ühes kohas remondis käies ei pääse signa teemast üle ega ümber. Ega ma pole sellega seoses ju Carmastersile ka mingeid etteheiteid teinud või pretentsioone esitanud. Pigem vastupidi, et nad siiamaani ja loodetavasti ka edaspidi viitsivad jännata sellega. Oskaks maha võtta selleks ajaks siis võtaks, aga kahjuks ei oska ja võimalik et ei saagi. Aga las see olla nüüd ja lähme teemaga edasi.
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joffe »

UPS kirjutas:Mida tootjafirma avaldamine annaks, Joffe? :roll:
Et teatavatel kaalutlustel edaspidi teaks kaugemale hoida. :|
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Brutality »

ash kirjutas: Auto viidi kokkulepitud ajaks Teie juurde 14. septembri hommikul (TEISIPÄEVAL). Helistama hakkasid ESMASPÄEVAL (20.09) nii tiheda graafikuga, sest enne seda auto lihtsalt seisis.
patrik kirjutas:14sept sai auto carmastersisse 8.00 lepitud, saabus 8.20
sama hommik carmastersil vead kontrollitud ja koos infoga mulle ( hobujõud oü)edasi antud.
koheselt tegin diagnostika ja helistasin kliendile- arvatav pihusti viga ja ülemäärane turborõhk
kliendile kõne ja kokkulepe et kolle maha ja tõstame pihustid ringi et kontrollida kas pihusti või silinder on ära.
kolmap lõunaks tuli inf pihstite kohalt. helistasime pihustite kohalt, mis teha, soovitasin kõik 6 ära teha
neljap olid pihustid juba peal ( carmasters). minu poolt uuesti kontroll ja kõne kliendile et pihusti pilt on parem kuid turborõhu jama solenoidiga üksi ei lahenda, tuleb turbo maha võtta. kokku lepitud sai ka hind.
teisip lisakontroll, karterituulutusklapi vahetus, õhufiltri vahetus, jne. lõunast läks auto ära.
enne igat operatsiooni sai helistatud, nõu peetud ja hinnad kokku lepitud.

Vabandust, et vahele trügin teemasse, kuhu mul asja ei ole. Aga midagi siin kahe isiku jutus tõepoolest ei klapi. Teemaalgataja väidab, et pole kõnesid saanud, remondimees väidab, et on helistatud peale iga liigutust. Minu posti mõte pole kellegi süüdistamises, lihtsalt mõtlesin, et toon välja selle mittekokkulangevuse.
Rev range is there to be used!
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas UPS »

Et teatavatel kaalutlustel edaspidi teaks kaugemale hoida. :|


:mrgreen: Õnneks mure asjatu sul selle kohapealt. Pole laialt levinud kui tuua siia võrdluseks DEFA, Mongoose vms. nimed.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

Brutality kirjutas:
ash kirjutas: Auto viidi kokkulepitud ajaks Teie juurde 14. septembri hommikul (TEISIPÄEVAL). Helistama hakkasid ESMASPÄEVAL (20.09) nii tiheda graafikuga, sest enne seda auto lihtsalt seisis.
patrik kirjutas:14sept sai auto carmastersisse 8.00 lepitud, saabus 8.20
sama hommik carmastersil vead kontrollitud ja koos infoga mulle ( hobujõud oü)edasi antud.
koheselt tegin diagnostika ja helistasin kliendile- arvatav pihusti viga ja ülemäärane turborõhk
kliendile kõne ja kokkulepe et kolle maha ja tõstame pihustid ringi et kontrollida kas pihusti või silinder on ära.
kolmap lõunaks tuli inf pihstite kohalt. helistasime pihustite kohalt, mis teha, soovitasin kõik 6 ära teha
neljap olid pihustid juba peal ( carmasters). minu poolt uuesti kontroll ja kõne kliendile et pihusti pilt on parem kuid turborõhu jama solenoidiga üksi ei lahenda, tuleb turbo maha võtta. kokku lepitud sai ka hind.
teisip lisakontroll, karterituulutusklapi vahetus, õhufiltri vahetus, jne. lõunast läks auto ära.
enne igat operatsiooni sai helistatud, nõu peetud ja hinnad kokku lepitud.

Vabandust, et vahele trügin teemasse, kuhu mul asja ei ole. Aga midagi siin kahe isiku jutus tõepoolest ei klapi. Teemaalgataja väidab, et pole kõnesid saanud, remondimees väidab, et on helistatud peale iga liigutust. Minu posti mõte pole kellegi süüdistamises, lihtsalt mõtlesin, et toon välja selle mittekokkulangevuse.
võimalik teha väljavõtted kõnede kohalt
saab võtta välja saatelehed, mis päeval on varuosad saabunud,
saab küsida firmast kus pihustid käisid.
ühesõnaga on võimalik ilusti tõestada et viivitusi polnud ja klienti teavitati kõigest ette
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

To: Patric & Valdek & Co....

Ja nagu ma enne mainisin - ilmselt 15 minutit päevas ühe autoga tegelemine viibki selleni, millest teema alguse sai. (ja kindlasti tuleb siit jutt, et terve päeva tegeldakse). Et remondiaeg venib nädalaseks ja rohkemakski. Aga siis kui küsitakse selge küsimus, millal auto kätte saab - siis ei oska keegi midagi öelda. Ja kogu tüli sai alguse teatavasti mitte minu vanemate autost vaid minu autost mis viimati seal istus...

Mis puutub minu telefoni kõnesse Teile, siis mis vahet sellel on Sulle, kas ma olen "kliendi" ESINDAJA või POEG ? Ilmselt on küll jah, kuna ma rääkisin Teiega väga viisakalt ja ei soostunud oma nime ainult selle pärast öelda, et juba teadsin ette Valdeku labaseid kommentaare, milles nagu Sa isegi näed, ma ei pidanud eksima ka siis, kui Sa veel ei teadnud kes telefoni otsas on....

Patric, tõmba nüüd vähe vaiksemaks ja las Suur Isa ise ka vahele midagi ütleb. Teema algust lugedes lihtsalt viskas viimase vindi maha alatud võtted mu vanemate auto suhtes, sest selline kommentaar nagu Valdek läbi Sinu mulle telefonis ütles "et oli pojaga mingid jamad olnud ja nad pole ammu teeninduses käinud" on ikka ülemõistuse juba..... Kui inimene ei suuda kahte ERINEVAT klienti eristada ja kahte ERINEVAT AUTOT, siis on see tema probleem. Seepärast ma teema ju tegingi, et lihtsalt ei viitsinud sellist soppa enam enda teada hoida ja tahtsingi näha, kas ma olen üksik võitleja või on teisi samasuguseid. Ja kas Sulle tundub, et ma olen üksinda siin oma probleemidega ???

PS! Pole ammu teeninduses käinud on ka ikka paras naljajutt, kas siis kui auto on korras peab teenindusse sõitma selleks, et tõestada et oleme loojased lambukesed ja ei käi vahepeal kusagil mujal ?

Kulla mehed, kui tõesti niipalju kriitikat Teie pihta lendab, kas te siis tõesti arvate et see tuleb Eestlaslikust kadedusest ??? Äkki ikka vaataks uuesti oma töö-eetika üle. Ja kui midagi ei klapi, võtaks paar nädalat puhkust ja läheks koolitusele, kuidas inimestega (KLIENTIDEGA) suhelda ja samuti vahepeal oma meeskond suurde ruumi kokku koguda ja väike meeldetuletus teha - lahata head ja vead.

Ja kui Sa ikka ei suuda leppida, et suhtumisega on seal halvad lood, võin tuua veel ühe äärmiselt kahetsusväärse näite (ära nüüd jälle solvu, sest ma ei tea kumma töömees see oli ja mul on sellest ükskõik)

Lugu oli ca 2 aastat tagasi kui mul oli tõesti tamp taga, sest pidin sama autoga Itaaliasse põrutama puhkusele, sel ajal olid suhted Valdekuga küll normis ja töö oli kiire, eks vahepealsed nähvamised surusin lihtsalt alla. Mäletan selgelt, et autol proovisime kiirelt konditsioneeriprobleemi korda saada ja tõepoolest Valdek tuli mulle tookord palju vastu. Kuna mul auto seisis platsil ja endal seal kusagile minna polnud vaid lihtsalt oodata - ja teadagi siseruumides viibimine on keelatud, siis niisama jalutasin seal käed taskus ringi oma auto lähedal ja romuaia lähedal, siis tulid kaks noort kutti, ilmselt Valdeku käsilased, Nike'i plätud ja õlised sokid jalas, jalutasid minu auto juurde ja hakkasid seal ventilaatori või mille iganes seibe - mutreid maha keerama, andke andeks et ma lageda taeva all vaatasin pealt mis nad kapoti all toimetavad ja ma üldse ei roninud sinna lähedale rohkem kui poolteist meetrit, aga selle peale üks Nike'i kunn vihastas ja nähvas mulle silma sisse vaadates: "mida sa passid siin ??" Ausõna sel hetkel tundus, et see sama kõva mees jääb "kogemata" kapoti ja mootori vahele mõneks minutiks siplma kuni Valdek teda päästma tuleb, aga talitsesin end ja küsisin viisakalt "kas ei või" mille peale too õliste sokkidega vend uuesti nähvas "ei või jah, segab" Noh ok, kuna mul tõesti oli autot korda kiirelt vaja saada, neelasin teistkordselt selle s*ta alla ja keerasin selja ja passisin niisama romusid et aega parajaks teha.

Vot selline suhtumine. Pole ime siis, et kui boss ees, siis kutsikad taga samasugused välja hüpanud.. :mrgreen:

Edit: Viivitus Sulle 1 päev tähendas kliendile kaotust ilma autota 3 päeva. Ja nädalavahetus on kõige olulisem aeg üldse, kus üks normaalne inimene soovib et tal oleks oma enda auto käes. Sellele ei mõtle keegi ja see on jälle kliendi enda probleem....
Viimati muutis ash, 27.09.2010 14:43 12, muudetud 1 kord kokku.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

lihtsalt viskas viimase vindi maha alatud võtted mu vanemate auto suhtes
kas alatute võtete all mõtled seda et tagaluuk tehti tasuta korda ja ei küsitud kokkulepitud summast suuremat kuigi turboga üle tunni aja kauem läks?


pole ju vahet mis ma siia kirjutan, ikka olen ju paha?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

Patric, mine nüüd puhka vähe! Kui nüüd päris aus olla, siis Sind ma oma teemas alguses üldse ei maininud ja ka ei lahanud ühtegi reaalset probleemi Sinuga siin. Minu tähelepanu all on üldse teine mees. Ja see kuidas teie tööjaotus kelle vahele on jagatud mind ka ei huvita, sest mina olen viinud auto alati Valdeku juurde ja temaga kokku leppinud, viimasel ajal oli see küll Hans kes telefonile vastas. Seega võiksid väheke ka tagasi tõmmata, sest ma üritasin küll teised inimesed siit välja jätta, aga nagu näha joostakse rusikad püsti oma ruuumirentijat kaitsma... (ja ma tõesti ei tea, kes mis tööd seal teeb ja kuidas jaotatud on)

Ja nagu ma ütlesin, palun loe ikka korralikult mida kirjutan, alatud võtted = Valdek. Sind ei maini ma kusagil selles osas! :!:

patrik kirjutas:
lihtsalt viskas viimase vindi maha alatud võtted mu vanemate auto suhtes
kas alatute võtete all mõtled seda et tagaluuk tehti tasuta korda ja ei küsitud kokkulepitud summast suuremat kuigi turboga üle tunni aja kauem läks?


pole ju vahet mis ma siia kirjutan, ikka olen ju paha?
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

Ja veel tähelepanuks, nagu Sa ise ka kohe alguses põrutasid siin foorumis õigustatult, et
Patrik EI OLE Carmastersi töötaja vaid on OÜ Hobujõud, soovitan Sul ausalt rahuneda.

Teema pealkiri:

CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Kui tahad edasi vahele torkida, lase käia! Kuigi sellega teed ka endale "karuteene"...
leits
Huviline
Postitusi: 1030
Liitunud: 21.03.2008 11:22 13

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas leits »

Oeh, koomiliseks kisub asi juba. Lihtsam on kasutajal ash ilmselt sinna kohale minna ning ära rääkida oma mured .. ning muud mõistmata jäänud olukorrad. Teema läheb ikka väga rappa juba, peaksime siiski ju kogemuste/arvamuste jääma.

Enda kogemused on mõlema firmaga vägagi positiivsed. Alati hommikul 8ks auto kohale viidud ning õhtul ka kätte saadud.

Samamoodi on ju kiunutud ka UM teemas ning mis see aidanud on? Mitte midagi imo ..
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

To: leits

Nõustun Sinuga, ootaks ka rohkem rahva kogemusi ja arvamusi kui siin seda detailide arutamist, hea et seibe ja mutreid veel üks ja teine pool üle lugema ei jookse :lol:

Niisiis, palun kaasmaalastel jagada muljeid ja jätaks nüüdsest siis õigustused - detailid ja teema lahkamise välja. Sest tõepoolest sellest midagi enam ju ei muutu, üks ega teine tagasi ei anna ja õigust jääb veel ülegi.

Muidu läheb tõesti läbuks. :arrow:
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

turbo osa tegi valdek?
Ja nagu ma ütlesin, palun loe ikka korralikult mida kirjutan, alatud võtted = Valdek. Sind ei maini ma kusagil selles osas!
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas 2XX5 »

ash kirjutas:To: Patric & Valdek & Co....
Ja kas Sulle tundub, et ma olen üksinda siin oma probleemidega ???
Mulle hakkab tunduma, et oled küll.

Käisid teeninduses, kusjuures korduvalt samas kohas. Kunagi ei jäänud nagu päris rahule. Nüüd keeras miski vindi täitsa üle. Tegid teema, kirjutasid murest. Tore. Rahvas sai aru su algsest mõttest- kirjutatakse juurde nii positiivset kui negatiivset vastukaja, Aga miks on vaja nagu väike laps muudkui edasi jonnida. Neela alla see mõru pill ja otsi uus teenindus.

Pole kunagi käinud nende härraste juures ja ei oska suhtlemist kommenteerida, aga mina juba hakkan aru saama, miks enamus autod on rondid ja kliendid pahad- endal tõenäoliselt tekiks ka by default ülbetooniline suhtlemismaneer, kui kogu hundikari tahaks saada remonti kiiresti(KOHE), ilma rahata, remondi tegemise ajal pidevalt telefoniotsas olevat mehhaanikut(soovitatavalt videokõne-kohustuslik kõne mehhaniku kulul)ja veel mullivanniga ootesaali ka.

Rahu.
axxel
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 23.10.2008 11:28 03

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas axxel »

my 5 cents
tegin 1,5 a tagasi seal mõningaid asju, üldiselt said probleemid lahendatud ja Patrik tegi oma tööd hästi.
Aga peale mehhanikute tööd jäid salongi mustad näpujaljed.
Ja peale jahutusvedeliku vahetust soovitati seda juurde valada ääreni, mille tulemusena läks jahutusvedeliku paak järgmise sõidu ajal katki, mille peale öeldi, et see on minu enda probleem.
Rohkem sinna ei lähe, õnneks on Tallinnas paremaid kohti.
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Helis »

Panen ka väikse kommentaari!
Tean ka mina päris palju inimesi, kes on saanud vastu pükse küll ühe v teise asjaga seal majas! Lihtsalt nad ei hakka neid asju siia kirja panema!Nagu ka mina! Lihtsalt ei ole selline inimene, kes peseks avalikult musta pesu!
Lisada võin vaid niipalju, et nii mõnigi inimene lihtsalt ei oska klintidega suhelda.
Ja ju siis on piisavalt palju neid "heausklikke lolle" veel, kellel ***** saab lohku tõmmata!
Eks igaüks saab oma vitsad varem v hiljem!
Suletud