Mida arvate United Motors-i teenindusest

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1982
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Marko_J kirjutas:oli juba ka viimane aeg uus ja suurem keskus ehitada http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=3667
siis ma loodan et ei pea enam 2 nädalat ootama teeninduse aega :|
2 nädalat on köki-möki. Osta Toyota või Lexus, saad paremal juhul kuni 6 nädalat oodata.
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

Ilves kirjutas:
Marko_J kirjutas:oli juba ka viimane aeg uus ja suurem keskus ehitada http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=3667
siis ma loodan et ei pea enam 2 nädalat ootama teeninduse aega :|
2 nädalat on köki-möki. Osta Toyota või Lexus, saad paremal juhul kuni 6 nädalat oodata.
Pärnu mnt. Toyota tegeleb hetkel oma ruumide laiendamisega, et ootamisajad peaks sealgi kahanema.
E60 530i
Metallide termotöötlus.
Kasutaja avatar
rrramon
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 15.10.2005 21:59 49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rrramon »

hmm...tartu UM'is teeninduses käinud umbes 4 korda ja veel umbes sama palju kordi varuosasid ostnud sealt....teenindusega igati rahul kuigi on olemas ka negatiivne kogemus, mille klienditeenindajaga koos lahendasime.

mis seal ikka...tegijal juhtub.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Viimane kord Tartus UM-is käis asi kiiresti. Kuid varem on küll nii olnud, et seisab juba päris hea järjekord kuid teenindajat pole.

Ükskord seisin seal tubli mitu minutit. Töötajad käivad ringi, kuid varuosade letti keegi maha ei istu, käisin siis vahepeal salomes uudistamas, tagasi tulles passisin veel mõne minuti ning siis ka keegi ei tulnud, läksin minema. Tükk aega ei olnud isu sinna minna.
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

meelis k kirjutas:Viimane kord Tartus UM-is käis asi kiiresti. Kuid varem on küll nii olnud, et seisab juba päris hea järjekord kuid teenindajat pole.

Ükskord seisin seal tubli mitu minutit. Töötajad käivad ringi, kuid varuosade letti keegi maha ei istu, käisin siis vahepeal salomes uudistamas, tagasi tulles passisin veel mõne minuti ning siis ka keegi ei tulnud, läksin minema. Tükk aega ei olnud isu sinna minna.
sama kogemus! kuigi seal vist 3 varuosade müüjat aga viimased 2 korda mis sinna asja on olnud olen mõlemal korral täpselt samuti pikalt oodanud nagu mingit püha rituaali :D , kui teenindaja lõpuks välja ilmub on kõik siiski korrektne ja teenindus viimasepeal :D
mulle meeldib, et tartus odavamad teenindushinnad kui tallinnas aga teenindus parem :D
ja kui lõpuni aus olla siis olen olnud ja olen klient tartus nii mb-s, vw-s kui mazda-s ja kõige parem teeningus on ikkagi jätkuvalt UM-is :D :D
teisel kohal mb siis tuleb mazda ja nu kõige jubedam on see vw ehk aasta auto- seal oled ikka täielik taun :D :D

sai tartu esinduse klient oldud juba siis kui seda favora haldas ja tolleagesed mõned teenekad töötajad praegu ka jätkuvalt seal tööl ja on jätkuvalt tasemel ja arenenud suurepäraselt koos firmaga

pikk jutt **** jutt! :D
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kasutaja avatar
deepsky
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 11.05.2005 07:12 36
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas deepsky »

Korra olen UM`is käinud ja tahtsin saada salongis olevat tahavaatepeeglit... vaadati tuimalt otsa ja pomiseti omaette habemesse... läks umbes 5 mintsa mööda ja siis öeldi et 6000.- raha tahavad saada. Mul kohe silmad läksid :shock: ja ütlesin tänan ei. Suht tuimad vennad seal Pärnus. Esmaspäeval lähen uuesti, ex siis näis kas suhtumine on muutunud või jaa :)
Kasutaja avatar
gauts
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 20.04.2006 21:06 03
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas gauts »

Täna sai siis ka pärnu UM-is ära käidud . Nimelt lasksin vända käigukastipoolset simmerit vahetad . Töö tehti ära mingi 4-tunniga . Ja hind polnud ka teab mis kirves (2500- koos juppidega) . Mina olen rahul.
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Käisin Tallinna UM-is pulkasid ostmas ja väga rahul, kiire ja viisakas teenindus,tänud!
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Kasutaja avatar
adidas117
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: 05.03.2006 18:05 19
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas adidas117 »

Tartu UM pole vist veel mul miskit hästi läinud
1. Käisin tellisin püsikiirusehoidja trossi ootasin 2 nädalat kui kohale jõudis polnud see õige varuosa (oli hoopis 5. bmw mingi piduritross) pidin veel 2 nädalat ootama
2. Käisin diagnostis probleemiks turtsuv mootor! Auto oli sees 3 tundi ja kui võtmed kätte anti kiideti veel kui super heas korras mootor mu 91 a 325-el on (viga ei leitudki)
3. ABSi parandus. enne öeldi veel et kui aju läbi saame kohe teada nelja tunni pärast saadigi ja kui küsisin kus tal aju asub siis öeldi et kapotiall seal ees (asub tegelikult kindalaekaall)
4. Ukseliistu tüübleid ostes pidin müüjaga vaidlema tükk aega missuguseid ma tahan tema raius vastu et mul teistsugused, aga pärast tagant tulles otsustas et mul ikka õigus

Oli küll pikk jutt ja miskit positiivset siin polnd aga ikkagi lähen jälle sinna tagasi kuna ei tea tartus sellist eraettevõtet kuhu julgeks oma auto tegemisse jätta
Kasutaja avatar
birgit123
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2817
Liitunud: 26.12.2005 20:10 36
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive 09/2018, BMW 318iS 09/1993
Asukoht: Tallinn/Mähe

Postitus Postitas birgit123 »

sai ka ette võtud retk UM'i.
Igati viisaka ja korraliku mulje jätsid.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

birgit123 kirjutas:sai ka ette võtud retk UM'i.
Igati viisaka ja korraliku mulje jätsid.
Naistele jätabki alati hea mulje. Nad läehvad ütlevad tere ja aitähh jms. Normehed ütlevad jou klemm mis passid ma juba 2 minutit sinu järele oodanud viska need f..... puksid nüüd siia. Pärast hea kirjutada, et uskumatu kui külma teeninduse osaliseks nad said. :lol:
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

Juss kirjutas:
birgit123 kirjutas:sai ka ette võtud retk UM'i.
Igati viisaka ja korraliku mulje jätsid.
Naistele jätabki alati hea mulje. Nad läehvad ütlevad tere ja aitähh jms. Normehed ütlevad jou klemm mis passid ma juba 2 minutit sinu järele oodanud viska need f..... puksid nüüd siia. Pärast hea kirjutada, et uskumatu kui külma teeninduse osaliseks nad said. :lol:

:D :D :D hästi paned aga ega nii äärmuslik asi ka nüüd ikka pole
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Ise pole peale E36 pidamist UMis remondis käinud, ostu poolelt on aga teenindus küll superluks. Omaette tase oli see, kui sain eelmisel kolmapäeval kätte vale keredetaili (BMW enda kesklao kala tänu valele kleebisele). Tagastasime detaili neljapäeval ning esmaspäeva hommikul oli õige tükk koos ülejäänud tellimusega kohal (DHL).
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Super. Tänaseks oli kokku lepitud remondieelne sillakontroll ja eile õhtul saabus mobiilile sellekohane meeldetuletus. See on ikka küll tase.
pirnikas
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 27.10.2004 21:51 54
Peamine sõiduk: MB W221 320CDI 2009a
Telefon: 3725164888
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas pirnikas »

draggo kirjutas:Super. Tänaseks oli kokku lepitud remondieelne sillakontroll ja eile õhtul saabus mobiilile sellekohane meeldetuletus. See on ikka küll tase.

Endal oli ka sama juhus,positiivne üllatus oli.Ennem pole saadetud ei tea kas uus teenus neil ?
Bmw 525d 2005a 130 kw
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

ma olen viimased 3-4 korda päev enne sms saanud, väga tänuväärne asi, kuna pidevalt on kiire ja siis kipuvad asjad ununema või kokku jooksma. veho eesti kasutab ka taolist asja, aga nad vist saatsid sõnumi siis kui auto valmis on.
Kasutaja avatar
voodoos
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05.01.2007 01:51 23
Asukoht: Kesk-Eesti

Postitus Postitas voodoos »

See meeldetuletamine eelneval päeval sms-iga on päris hea idee neil.
530d 2000a
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

See vist juba päris ammu neil. Eks pea ajaka kaasas käima. Mulle teatab juuksur ka eeslmisel õhtul ja samal hommikul sms'iga et aeg kinni pandu :lol:
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Mulle saatis UM SMSi, siis kui tellitud varuosad kohale jõudsid :cool:.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Kustas kirjutas:Mulle saatis UM SMSi, siis kui tellitud varuosad kohale jõudsid :cool:.
Ehee vaatame, kas Pärnu UM ka nii toimib, mul homme peaks sealt ka pakk jälle tulema.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Viimase kahe nädala jooksul sealt päris palju asju käidud tellimas ja oh imet. Enam ei soovi nad isegi ettemaksu :D Ma olen pidanud neile vägisi raha pihku suruma ja lunima, et ole hea ja tee 100% ettemaksu paber ära :D

Viimase M'i remondi arve käskisid ka alles siis ära maksta, kui logari ots saabub(pidi olema laos, aga ei sobinud E39 M-paketi ots sinna). Anti võtmed kätte ja öeldi, et lase jalga. Vot selline suhtumine mulle meeldib. Suure palumise peale saind töö ja logari otsa arve peale, sai ikka ära makstud.

Kindlasti mängib siin rolli tihe UM'i külastamine ja Eesti BMW Klubi nime mainimine ;) +alati saab seal hea kõhutäie naerda. Inimeste suhtumine 5+.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Ain kirjutas:Viimase kahe nädala jooksul sealt päris palju asju käidud tellimas ja oh imet. Enam ei soovi nad isegi ettemaksu :D Ma olen pidanud neile vägisi raha pihku suruma ja lunima, et ole hea ja tee 100% ettemaksu paber ära :D
Kusjuures ma ka imestasin, et mida krt raha ei tahetagi enam ettemaksuks. Küsisin, et maksta ka on vaja, et enne on küsitud, naeratati ainult ja öeldi ,et pole vaja - nojah kui pole vaja siis pole vaja. Hind lubati ka peale juppide saabumist uuesti üle vaadata. :D
Kasutaja avatar
stevent
Huviline
Postitusi: 507
Liitunud: 25.03.2005 18:21 51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas stevent »

(e34, 520i, 92a)
Küsimus siis selline, et sõbral plaan minna united motorsisse ja lasta ära vahetada tagumine suur puks, kõrvalistujapoolne siis ainult, ja eest paralleelvarras. Jupid kõik olemas.

Kaua see aega seal võtab ja palju maksma võib minna?

Plaanis siis minna Tartusse.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

stevent kirjutas:(e34, 520i, 92a)
Küsimus siis selline, et sõbral plaan minna united motorsisse ja lasta ära vahetada tagumine suur puks, kõrvalistujapoolne siis ainult, ja eest paralleelvarras. Jupid kõik olemas.

Kaua see aega seal võtab ja palju maksma võib minna?

Plaanis siis minna Tartusse.
´

Miks sa peaksid sinna minema enda varuosadega? Nagunii sa sealt mingit garantiid tööle ei saa ja kas nad üldse vahetavad kliendi ostetud juppi.
Kasutaja avatar
stevent
Huviline
Postitusi: 507
Liitunud: 25.03.2005 18:21 51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas stevent »

Ain kirjutas:
stevent kirjutas:(e34, 520i, 92a)
Küsimus siis selline, et sõbral plaan minna united motorsisse ja lasta ära vahetada tagumine suur puks, kõrvalistujapoolne siis ainult, ja eest paralleelvarras. Jupid kõik olemas.

Kaua see aega seal võtab ja palju maksma võib minna?

Plaanis siis minna Tartusse.
´

Miks sa peaksid sinna minema enda varuosadega? Nagunii sa sealt mingit garantiid tööle ei saa ja kas nad üldse vahetavad kliendi ostetud juppi.
miks inimene peaks sealt ostma kalli jupi, kui saab suht hea B jupiga ise minna? Kindlasti õigem oleks sealt osta uus A jupp, aga mis see kõik maksaks, kuna ta ise veel õpilane ka.
Aga siis seal enda jupiga minnes sul ei teha? No seda et garantiid ei saa poleks väga hull asi kuna seal tehakse ikka paremini kui mujal.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

varuosade pool nagu ikka 5+ . ainuke probleem tekkis kui oli vaja maksta üks aknapesuvee düüsi klapp hinnaga 46,60.- ... kauba sain kätte ja arve ka sinna juurde, aga maksta ei olnud kellelegi. ~10 minutit seisin leti ääres ja vaatasin, et kas peaks ka uue särgi ostma.... seekord jätsin ostmata. Kui sekretär/kassapidaja ei käiks niipalju kohvi joomas või oleks tal asendaja... siis oleks ok... mul ei olnud selle vastu midagi, et inimene tuli koos kohvitassiga hommikul kell 09:20 ... tööl peab alati kohvi jooma :D , aga sellel hetkel peab olema letis asendaja :)
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Sain UM's sellise teeninduse osaks, mida ei saa kohe mitte kirjutamata jätta ;)
Juhtum järgmine: Oli tarvis E36'le ühte stange kinnituse jubinat. Vaatasin reedel, et see UM's kenasti olemas. Paraku esmaspäeva lõunaks oli see juba otsas. Ostsin sealt terve posu muid plastikuid ning kinnitusi ning läksin seda romulast otsima. Romulas oli too jubin küll olemas, kuid hind oli kõrgem kui UM's originaali oma. Minust ta sinna romulasse jäi kuna kasutatud varuosa ees ei taha ma mitte rohkem maksta, kui uue originaali eest. Kuna tean, et UM's läks vanasti tellimus Saksamaale teisipäeva varahommikul, siis olin teisipäeval kell 9 kenasti leti ääres enese jubinat tellimas. Kuuldes minu muret ning kogemusi romulaga öeldi mulle, et "pole mõtet seda 2 nädalat oodata." Homme peaks selle kätte saama ;) Väga positiivne ja ootusi ületav vastutulek kliendile.
Teenindajaks oli Aldo Sander.

Lisan selle ka sinna lehele:
Pilt
Soovitan seda lehte teistelegi.


jJanno
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Viimane külastus UMi jättis väga positiivse mulje - 5+.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5625
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Minul on väga positiivsed elamused seoses UM-iga viimasel ajal olnud.
Kõik on sujunud absoluutselt tõrgeteta nii varuosade müügis olgu või tegu vana E30 osadega vms. kui ka tööde vastuvõtus.

Personaalselt Tarmo Riiberg, Priit Mölder ja Aldo Sander on olnud mind teenindanud tegelased läbi aja.

Soovitan kõigil neist ja UMist üldiselt eeskuju võtta!
Viimati muutis eero, 28.03.2007 12:26 39, muudetud 1 kord kokku.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Ma ootasin oma E30-e juhiukse salongivalgustust aktiveerivat nuppu ca kuu aega; keskeltläbi üks kõne nädalas, sest kogu aeg lubati jubin järgmiseks nädalaks kohale saata.
Lõpuks lõin käega ja neid enam nii väikeste asjadega "tülitanud" ei ole.
Muidu UMiga igati positiivne kogemus ja olen rahul.
Vasta