Inimesed on hulluks läinud

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
KRANTS
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 14.04.2007 20:14 29
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KRANTS »

kamazi juhid- krusamehed
rekkamehed- need kes sõidavad laevaga soome ja rootsi. tulevad laevalt maha, kiitlevad et jõid kümne peale 5L viina, nikkusid naisi, pärast kui laev maabus, olid kõik nii lakku täis, et laevameeskond ajas nende autod maha ja nad pidid sadamas 24H tegema, et edasi suudaks sõita!!
kaugsõidu autojuhid- käivad euroopas. vastupidiselt rekkameestele, JOOVADKI nemad ära sellise koguse viina, panevad ruberoide, aga ei kiitle sellega, kui ämbris nad olid, sest tihtipeale magavad ennast paari tunniga kaineks ja püsivad graafikus :idea:


;)
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek J »

Pidasingi silmas kamazi juhti siiski ja nimetasin teda postituses hiljem rekkameheks kuna rekka on siiski see, millega ta sõidab,
Sorry

Indrek
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8455
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Lisan ka siia rekkateemasse, et tõesti häirb kui kaks rekkameest sõidavad peaaegu kõrvuti ja üks üritab teisest kiirem olla , kuigi nad on täpselt sama kiired.
Ja loomulikult lähevad sinna kategooriasse ka bussid ja sõiduautod, mis arvavad et lahe on täpselt kõrvuti sõita nii järvevana , peterburi kui ka pirita teel.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

tegelt nad ei ole ühe kiirused, üks masin liigub teisest 1 - 3km/h kiiremini siis nad venivadki nagu teod :D oleneb piiraja asetusest
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Tarmo kirjutas:Lisan ka siia rekkateemasse, et tõesti häirb kui kaks rekkameest sõidavad peaaegu kõrvuti ja üks üritab teisest kiirem olla , kuigi nad on täpselt sama kiired.
Nad EI OLE sama kiired, kiiruste vahe võib ka 1 km/h olla, kuid pigem minnakse rekkadega mööda ikka kiirteel kus ohutu, teie oma sõiduautodega saate ka tavalisel teel mööda :evil:
Kui rekka on teisest ütleme 3km/h kiirem, siis on see juba väga kiire rekka, muuseas... Ja üleüldse, kuigi ma hetkel rekkaga ei sõida, ei saa ma seda mainimata jätta, et minge arenege kuskil, kontorirotid- elu ei seisne aainutl selles, et bemmiga ei kõlba rekka taga sõita :evil:
Kujutage nüüd ette seda pilti, et Piiteri maanteel tiksud mingi rappe sabas, kes on sinust ütleme 2km/h aeglasem, et sõiduautojuhtidele vastu tulla, samas on sul vaja olla mingi aeg laevas tagasii või mida iganes... Sittagi, sellise jutu peale ma hakkaks JUST NIMELT mööda minema... Rootsis 15km ka möödasõitu tehtud ja pole kellelgi probleemi, kui 2 25meetrist kõrvuti lasevad, aga siin krdi konnatiigis on kõigil häda :evil: :evil: :evil:
Sry, aga olen seda tööd piisavalt kaua teinud, et neid nüansse teada, mida aga siit enamus ei jaga :evil:
Ja neid asju jään ma alati mäletama ja rekkamehi austama...
Sry aga tigedaks teeb :evil: :evil: :evil:

Edit- Tarmo, sa oled muhe säga ja puha, aga mõned asjad, olgu see siis sinu sulest või kasvõi minu parima sõbra suust tulnud, ajab tigedaks...
Viimati muutis AARE540, 22.05.2007 10:26 44, muudetud 1 kord kokku.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Mulle juba tundub, et see lõime on siin "niisama vahutamiseks mõeldud teemaks" muutunud :)
On see ikka vajalik ning annab ta kasutajale mingit lisaväärtust?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

OK, pange siis lukku nagu te ikka teete ''selliste'' teemadega, varsti teeb keegi jälle samasuguse teema jne...Minul poleks üldse selliseid teemasid vaja näiteks, aga VÕIBOLLA mõni ärksama meelega inimene mingisugusegi mõttetera siit välja nopiks, kasvõi sellest ''vahutamisest''... Muuseas, see polnud mõeldud vahutamisena, aga mina ei saa, midagi teha, kui see lühinägelikkus ja oma mätta otsas passimine ei lõpe- igaüks ikka oma rida... Sõidan ise bemmiga ja olen ka rekkaga sõitnud ja tean nende mõlemate asjadega sõitmisse puutuvaid nüansse suht peensusteni...
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8455
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Ma tegelikult pidasin silmas, linnas sees.
Maanteel pole mul vahet kui kiiresti see rekka sõidab. Kui vaja siis saab mööda ikka.
Aga linnas sees plokivad mõlemad read ja siis terve see hunnik autosid passib seal taga.

Aare, sa vaata elu nats teise pilguga ja ära vihasta nii palju. :D
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

AARE530 kirjutas:OK, pange siis lukku nagu te ikka teete ''selliste'' teemadega, varsti teeb keegi jälle samasuguse teema jne...Minul poleks üldse selliseid teemasid vaja näiteks, aga VÕIBOLLA mõni ärksama meelega inimene mingisugusegi mõttetera siit välja nopiks, kasvõi sellest ''vahutamisest''... Muuseas, see polnud mõeldud vahutamisena, aga mina ei saa, midagi teha, kui see lühinägelikkus ja oma mätta otsas passimine ei lõpe- igaüks ikka oma rida... Sõidan ise bemmiga ja olen ka rekkaga sõitnud ja tean nende mõlemate asjadega sõitmisse puutuvaid nüansse suht peensusteni...
Kõik teemad ei pea minema välja selleni, et rekkamehed on tublid.
No las nad siis olla, kuid seda juttu olen ma ka juba vähemalt viies erinevas teemas lugenud. Sõiduautojuhid on ka tublid.

Teeme siis nii, et kui järgmine postitus mingit kättesaamatut tõde taga ajab või on lihtsalt teemaväline, siis paneme lukku :)

Ja Aare, "pange siis lukku nagu te ikka teete ''selliste'' teemadega" ....elu on ka väljaspool foorumit, isegi meil kontorirottidel, ning osade teemade lukustamine ei lõpeta sinu eksistentsi ära..
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

Pole nagu mõtet erutuda nii palju. Eks ise roolis olles, on ikka kõik teised pahad ja debiilikud ja ei oska sõita ja ainult ise tead kuidas õige liiklus käib :lol: Kellel veel mingeid huvitavaid lugusid seoses liiklusega võiks teema algataja eeskujul neid ka rääkida, aga ülejäänud pasaloopimine võiks pigem näiteks Delfisse ümber kolida.
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

viimane nädal seda teemat jälgides tundub mulle järjest rohkem, et siin on tegemist lihtsalt ühe hala ja plämaga- ei midagi konstruktiivset enam!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Angel_L
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 07.05.2003 14:36 56
Asukoht: Harjumaa

hulluks

Postitus Postitas Angel_L »

Tauri kirjutas:viimane nädal seda teemat jälgides tundub mulle järjest rohkem, et siin on tegemist lihtsalt ühe hala ja plämaga- ei midagi konstruktiivset enam!
EXACLY MY POINT :!:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

hanno kirjutas:Kõik teemad ei pea minema välja selleni, et rekkamehed on tublid.
No las nad siis olla, kuid seda juttu olen ma ka juba vähemalt viies erinevas teemas lugenud. Sõiduautojuhid on ka tublid...
Seda ei ole ma üritanud väita, et kõik rekkamehed on tublid ja ka sellele ei ole ma üritanud vastu väita, et sõidukajuhid kõik tublid ei ole.Lihtsalt olen üritanud tähelepanu pöörata (ka varem, eelpoolmainitud viies teemas) sellele, et autojuhtimisel on ka muid nüansse lisaks sellele, mida sõiduautoroolis nähakse... Kuid paistab, et siiski suht edutult- kes ikka seda teinud ei ole, sellele see vist kohale ei jõuagi- kujutage ise ette- kontoris peate te võitlema klientidega, rutiiniga, piinaga, mida tekitab ilm aknast välja vaadates ja mis kõik veel, roolis peab juht võitlema ketaste pärast näkku paneva mendiga, logistikuga, tänu kellele kettad lõhki on, ajapuudusega laeva jõudmiseks, mis on põhjustatud logistikust ja mendist ning terminalitöötajate venimisega ning teiste klientidega jne jne jne... Aga see pole hetkel tõesti teema... Ma olen vast piisavalt selgitustööd seni teinud ja kes saab aru, see saab, kes ei ole seni saanud, see ei hakkagi saama...

Lihtsalt palun säilitage külma närvi, planeerige oma aega, et ei peaks rekka taga sõitmisest ajurakke kulutama jne ja katsuge teiste liiklejatega rohkem arvestada... Oleks ka siin teemal mõtteainet vähem ;)
Nagu ma ütlesin, vähemalt mõnda aega ma ei ole seda tööd teinud ja hetkel ei paista ka, et ma niipea seda teeks, seega ei hakka ma rusikaga vasta rindu taguma...
hanno kirjutas:Ja Aare, "pange siis lukku nagu te ikka teete ''selliste'' teemadega" ....elu on ka väljaspool foorumit, isegi meil kontorirottidel, ning osade teemade lukustamine ei lõpeta sinu eksistentsi ära..
Kui sa arvad, et mul ei ole, siis sa eksid... Ja selles on sul ka õigus, et minu eksistentsi see ei lõpeta...

Teemasse rääkides- eile tüdrukuga Lätti sõites oleks ma peaagu olnud pealtnägijaks potentsiaalsele laupkokkupõrkele- ma ei ole veel näinud, et kellelgi ruumiline tunnetus NII null on, kui mingil vahtralehega riisikotil- meile vastu tulev rekka oli vast meist mingi , ma ei teagi, 100meetrist mälu järgi, kui üks tainapea üritas möödasõitu hakata tegema- sellisel juhul oleks me kohakuti olnud just selle rekka kohal... Kuid siiski jõudis tüübil mõistus enne koju õnneks ja jõudis rooli paremale rabada ja rekka taha tagasi keerata... Mul oli küll selline nägu vist :shock: :shock: :shock: Kas sellist Eestit me siis tahtsimegi, nagu ''vanasõna'' ütleb
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Kuna läheb juba vaidlemiseks ja eluüle kurtmiseks ning kasulikku infot juba ammu siin pole, siis taba.
Suletud