Sain kätte AUTOVARGA !

Vaba teema
Vasta
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Sain kätte AUTOVARGA !

Postitus Postitas Nuclear »

öösel pool 4 koju tulles, parkisin siis audi maja ette, nagu ikka salalukk peale ja tuttu
kell 10.25 ca kui mina maailma kõige õndsamat und magasin, kuulsin sellist lõhkumist aknale, et oleks tahtnud seda lõhkujat maha lüüa, hüppasin voodist püsti, röökides "mis vaja on"
Naine paanikas akna all, et varas autos tahab Audit ära viia. Suurt mõtlemist polnud, tossud jalga ja punuma trussikute ja T-särgi väel.
Maja ette jõudes (hoovi kaudu tänavale), naine üksi auto juures ...
Küsisin, et kus on, näitas käega Tehnika ja Adamsoni risti poole, et sinna poole jooksis. Käskisin kohe ka politsei kutsuda .
Panin punuma ja vaateväljas oligi üks kahtlane tegelane. Adamsoni ja Tehnika ristis, raudtee pool nõlvakul jõudsin tondile järgi (sörkis mu ees), küsisin, et kle mis sa mu autos tegid, tema keeras ümber ja kujutage ette, et nii õnnetult, et jalad läksid risti ja kukkus hoobilt vastu puud kohe, jalad taeva poole ... tõusis ja kukkus uuesti nägupidi mulda ... ja nii mitmeid kordi ja kordi ... Ei tea mis tal viga hakkas nigu viirust täis arvuti, mis ise ka ei tea mis toimetab ..
ja nii ca 8-10 min järjest. Adamsoni tn-l 1 mees vaatas pealt, ei tea mis tema veel mõelda võis, trussarite väel mees ja 1 armeenlase lõust kahekesi raudtee ääres sedaviisi :D
Mina väsisin lõpuks sellest vaatemängust nii ära (mudaseks sain millegi pärast ka), hea et möödasõitnud 2 jeepidega härrat appi tulid ja korralikult selle ahvi ära isoleerisid kuni politsei saabus ja vennikese oma valdusse haarasid :)
Pidin omikul auto turule viima, nüüd mõtlen, et hea et ei viinud, minu päev läks kirja hoolimata mõnesaja kroonisest lisaväljaminekust süüteluku näol. (kes tahab võib nüüd toetada mind sellel teel :P )
Üks ahv sai täna "õndsaks"! krdi **** piidrist autovaras ....
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Kas sa pidid ka politseid 45 minutit ootama?
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

Postitus Postitas Gerrit »

naabrivalve toimib.

see võis magus tunne küll olla, oleks ainult saanud dressid tossud jalga ajada ja väikse soojenduse ka teha. käekaitsmed ka peab ukse kõrvale riputama, kui vahest kiirväljakutse on, nagu jah juba mainitud, neil on mingi loll komme hakata oma pead vastu sinu rusikaid taguma, justnagu andeks paludes...
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

ma nägin isegi kuidas üks pikanäpumees tagus pead vastu seina ja andis ise veel endale paar laksu vastu vahtimist kah. pärast siis soovis politseile avaldust teha, et teda peksti, õnneks oli see kes päti kinni pidas rahulik vend ja ei jõudnud talle veel ühtegi matsu anda. pätt jäi ise lolliks. :lol: :lol: :lol:
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

meph kirjutas:Kas sa pidid ka politseid 45 minutit ootama?
ei politsei saabus peale helistamist nii 10 minutiga(helistati kohe kui mina toast punuma sain), tegu oli siis mingise ca 35 aastat vana armeeni lõustaga, igatahes minu panus on antud selliste väärakate ellimineerimisel, hommikul pidin veel auto turule viima, hea et ei jõudnud(öötööja väsimus hommikul), see ahv oleks nagunii mõni järgmine päev platsis olnud ja maibi poleks siis nii vedanud ...
Ja naabrivalvega oli seekord ka vähe pistmist, ma ei ela oma naabriga koos :D
Eriline julgus oli mu naisel, kes mitte et mind kohe äratama, vaid õue jooksis ja varast sikutama ja tema peale lõugama hakkas, tulemuseta alles ajas mind üles ajas (kõik see siis hetke emotsioonide ajendil) ...'
Eks varas kukkus pärast ka naise tossu otsa paraja litakaga :D
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

:D selle üle on küll sügavalt hea meel et ühest värdjast saime mingiks ajaks lahti
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

lootke edasi. lasevad ju ahvid 48 tunni möödudes alkirja vastu vabaks. juhul kui vennal muid probleeme ei ole.
henri
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 26.10.2004 13:27 06

Postitus Postitas henri »

...
Viimati muutis henri, 01.09.2011 19:37 08, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
alx
Huviline
Postitusi: 361
Liitunud: 24.09.2004 19:04 51
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d
Asukoht: Tallinn

Vargad on ülbeks läinud!!!!

Postitus Postitas alx »

Minul aasta jooksul 3 korda autosse sisse murtud,kahel korral lasti numbrimärk tuuri ja korra sain makist lahti.soovitan kõigil:kinnitage number poltidega stange vms. külge,ärge jätke niisama numbrialuse külge...need raisad teevad varastatud numbritega tankla tiire!!!!
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Re: Vargad on ülbeks läinud!!!!

Postitus Postitas Tarvo »

alx kirjutas:Minul aasta jooksul 3 korda autosse sisse murtud,kahel korral lasti numbrimärk tuuri ja korra sain makist lahti.soovitan kõigil:kinnitage number poltidega stange vms. külge,ärge jätke niisama numbrialuse külge...need raisad teevad varastatud numbritega tankla tiire!!!!
Siis kui number ära viiakse, tuleb minu meelest uus registreerimine teha mingi 1600.- või mis iganes selle protseduuri nimi oligi..
Vähemalt varem oli see nii (sugulasel viidi esistange koos numbriga minema paar aastat tagasi, siis igatahes maksis see lõbu niipalju) :evil:
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Vargad on ülbeks läinud!!!!

Postitus Postitas Toomas »

Tarvo kirjutas:Siis kui number ära viiakse, tuleb minu meelest uus registreerimine teha mingi 1600.- või mis iganes selle protseduuri nimi oligi..
Vähemalt varem oli see nii (sugulasel viidi esistange koos numbriga minema paar aastat tagasi, siis igatahes maksis see lõbu niipalju) :evil:
Kaotamise/varastamise puhul peaks piisama dublikaat numbri tegemisest:
http://www.ark.ee/atp/index.html?id=234
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Re: Vargad on ülbeks läinud!!!!

Postitus Postitas Nuclear »

Toomas_K kirjutas: Kaotamise/varastamise puhul peaks piisama dublikaat numbri tegemisest:
http://www.ark.ee/atp/index.html?id=234
lahe teemamuutus...
võid omale dublikaatauto ka osta, kui siuke värd tegutseda jõudnud ;)
ermo
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 11.02.2004 12:47 42
Asukoht: Lasnamägi, Pääsküla

Postitus Postitas ermo »

oma naisel varastati eelmine nädal numbrid, läks maksma 800.- + uued numbrialused
Kasutaja avatar
alx
Huviline
Postitusi: 361
Liitunud: 24.09.2004 19:04 51
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d
Asukoht: Tallinn

Re: Vargad on ülbeks läinud!!!!

Postitus Postitas alx »

Toomas_K kirjutas:
Tarvo kirjutas:Siis kui number ära viiakse, tuleb minu meelest uus registreerimine teha mingi 1600.- või mis iganes selle protseduuri nimi oligi..
Vähemalt varem oli see nii (sugulasel viidi esistange koos numbriga minema paar aastat tagasi, siis igatahes maksis see lõbu niipalju) :evil:
Kaotamise/varastamise puhul peaks piisama dublikaat numbri tegemisest:
http://www.ark.ee/atp/index.html?id=234
a mul on vedanud,mõned päeved hiljem sain oma numbri politseist kätte,nad olevat mingi reidi ajal kuskilt autost leidnud minu numbri ja veel 7 tk + paras punt automakke... paistab et tegu on mingite sarivarastega....aga teise numbriga oli nii et ARK-is öeldi et pean dublikaadid tegema ja ootama 2 kuud umbes,kusjuures vahepeal autoga sõita ei tohi kui numbrit küljes pole....aga jällegi tuli politseist kõne et leitud(sama teema nagu eelmine kord...)ja sain järgmine päev numbri kätte....igatahes hoidke autodel silm peal!edu
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Nuclear hea töö ning 5+ Sinu sõnastuse eest, lugesime naisega ja mõlemad :lol: :lol: .
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

aga varastega selline lugu, et paar aastat tagasi mul vanamees võttis ühed hääletajad peale..paarike so mees ja naine... ja ühel hetkel oli neil mu vanamehe autot rohkem vaja.... nooh.. kukkus koledal kombel kummiheebli otsa ja nii õnnetult et kiirabi pidi turgutama..aga poliis patsutas õlale ja ütles et järgmine kord olgu ettevaatlikum--.. õnne jõudu teilegi
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

Praegu siis istub vennas rõõmsalt arestimajas ja ootab kohut :)
Hetkeks on tema ütlused sellised: Jalutas ringi, vaatas et uksed lahti ja istus sisse, tema midagi lõhkunud pole ja ärandada ei soovinud, vaid midagi varastada ...
Midagi autos varastada polnud :D
Kahjunõue Revali hindadega 7000.-
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Jama küll, kui niimoodi juhtud. Kus sa nüüd enam selle õige varga kätte saad, kes enne teda lukud ära lõhkus... :D
Vasta