Autode lõhkumine neist üle joostes

Vaba teema
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

Hendrik kirjutas:
SpikeBMW kirjutas:olen siiski seda meelt, et kui tõesti pargitakse keset kõnniteed või mujal ja see takistab normaalset liikluse kulgu, siis andku minna. mina ei põe selle "isikliku vara" pärast eriti, kuna olen ise parkimisel arvestav teisetega ja ei jää kusagile risti-põiki töllama.
Täiesti haige inimese loogika. Las ma arvan - kui jalakäija läheb vales kohas üle tee, siis sa annad gaasi ja üritad inimesele otsa sõita, et anda talle "õppetund" selle kohta, kus üle tee minnakse.



jaa, otse loomulikult. põhjagaas ja signaal koos täistuledega :D

no t#ra peab mõistus olema, et sellist küsimust esitada! no arva-arva veel midagi.
jaaHah
Kasutaja avatar
Hendrik
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 02.04.2003 17:53 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hendrik »

SpikeBMW kirjutas:jaa, otse loomulikult. põhjagaas ja signaal koos täistuledega :D

no t#ra peab mõistus olema, et sellist küsimust esitada! no arva-arva veel midagi.
Kui sa oleksid anarhist ja põhimõtteliselt riigivõimu ning eraomandi vastane, siis ma ei kobiseks - igaühel on oma elufilosoofia ja maailmavaade ning igaüks vaadaku ise, kuidas hakkama saab. Küll aga ei leia ma endas piisavalt tolerantsi aktsepteerimaks sinu silmakirjalikkust rõhuda mitmes postituses mingile seadusele ning kohustusele seda järgida, samal ajal kutsudes üles teisi seadusi rikkuma.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

1. ma ei kutsu kedagi üles, vaid tähendan, et see on piisav karistus.
2. seaduse rikkumine on ta siis, kui tegija kätte saadakse ja karistus määratakse ("pole tabatud - pole varas")
3. need, kes tihti/ainult valesti pargivad on teinud juba otsekorralduse ühisteenustele. ja ma ei ole kuulnud, et kellelgi oleks juhtimisõigus peatatud valesti parkimise eest. ja sellisel juhul tundub minu meelest piisav karistus tühi kumm või nr 45 saapajälg kapotil
jaaHah
Kasutaja avatar
kenwood1
Huviline
Postitusi: 3198
Liitunud: 18.04.2007 22:39 19
Asukoht: Keila / Helsinki

Postitus Postitas kenwood1 »

Nii, sattusin ka lugema seda pikka arutelu siin ja pean ütlema, et mõni kord tõesti ajab vihale kui keegi kõnni teele parkinud nii, et näiteks lapse vankriga ema peab mööda saamiseks kasutama sõiduteed :roll: Kuid ikkagi ei näe vajadust kellegi kapotile tekitada jala jälge :? Pigem ikkagi kõne vastavale numbrile ja kui asjale reageeritakse küll siis auto omanik ka pärast jala vaeva saab näha kui autole järgi peab sõitma kuhugi tasulisse parklasse näiteks ;) Kuid kui kunagi peaks teil endil juhtuma valesti parkimine ja avastate kapotilt jala jälje siis vaevalt see kellelegi meeldiks! Mina arvan ikkagi selliste meeste kohta kes teiste autosid/vara kahjustavad ja ei austa inimeste pingutusi mis tahes valdkonnas tuleks lihtsalt korralik kere täis MOLLi anda :lol:
e34 525i 88a - e34 525i touring 1995a - e34 540ia 1993 - e34 525TDSa Touring 1995.10 - e32 735ila 1991.1 - e38 740ia 1997a - e38 750ia 1999.12 - e61 530d 2004.6 - e53 X5 3,0d 2002a
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

samas võib ka helistada 14900 ja teavitada, kuid sellele karistust ei järgne. noomituse peale ainult 2. klassi lapse lubadus "ma enam ei tee"

põhjus, miks nii karmilt sellesse suhtun on liig ülbete uusrikaste suhtumine ja ka selle pärast, et millegi pärast minul EI JUHTU selliseid asju kunagi. etem kõnnin 100 m rohkem.
jaaHah
Kasutaja avatar
M.
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12.03.2007 00:35 54

Postitus Postitas M. »

Mina enda südamerahuks võin öelda, et parkisin selleks ettenähtud kohas, valgete joonte vahel ja ka igakuine parklatasu oli kenasti makstud. Igasugune valesti käitujate karistamine nende vara kallale minekuga on minumeelest ikkagi lapsik, enamasti need, kes ülbitsevad on kas tõepoolest rikkamad kodanikud või siis tahavad näida, igatahes neil kas on või peab olema seoses liisinguga kasko ja seega ei huvita ka neid eriti sellised pisikesed jamad. Kaotajaks jäävad inimesed, kes ei soovi osta uut kiat, vaid ostavad korralikuma kasutatud auto ja võibolla ka raha kokkuhoiu mõttes otse välja. Bmwle kaskot teha pole ka teab mis odav.
Kasutaja avatar
iiv6l
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 24.08.2007 16:38 01
Kontakt:

Postitus Postitas iiv6l »

Sellega meenub üks õpetlik lugu Vaidast. Olid seal noored ametis makkide varastamisega, neid kadus nii mõnestki autost. Avastades, et tema autos oli vargil käidud suundus üks härrasmees siis noormehe juurde kes olevat tema autos vargil käinud. Viinud metsa ja peksnud teist hetkeni mil noormees enam ei näitanud elumärke. Vaidas oli pärast seda vägagi palju rahulikum, isahunt sai surma ja muu kari jooksis koopasse tagasi. Kuniks mõni tõsisem autoomanik saab mõne "jooksiku" kätte, tal käe või mõne muu kehaosa küljest rebib ja sellega telekasse satub, peame meie kaskot peenestama.
Õiglus(?) Missugune minuarust. :roll:
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

iiv6l kirjutas:Avastades, et tema autos oli vargil käidud suundus üks härrasmees siis noormehe juurde kes olevat tema autos vargil käinud.
Õiglus senikaua kuni see, kellele kraesse karatakse on ka õige tüüp ja mõnevõrra oluline mutter süsteemis. Aga kui mõni kõrvalseisjaks olnud tatikrae või lihtsalt tegelikule süüdlasele sarnane isik ära karistatakse, siis on ju jama, mis? Seepärast on see isekaristamine suht libe jää, kui just otse teolt ei taba.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
iiv6l
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 24.08.2007 16:38 01
Kontakt:

Postitus Postitas iiv6l »

V2ike_Suur kirjutas:
iiv6l kirjutas:Avastades, et tema autos oli vargil käidud suundus üks härrasmees siis noormehe juurde kes olevat tema autos vargil käinud.
Õiglus senikaua kuni see, kellele kraesse karatakse on ka õige tüüp ja mõnevõrra oluline mutter süsteemis. Aga kui mõni kõrvalseisjaks olnud tatikrae või lihtsalt tegelikule süüdlasele sarnane isik ära karistatakse, siis on ju jama, mis? Seepärast on see isekaristamine suht libe jää, kui just otse teolt ei taba.
Toonitan, et antud isik OLI vägagi õige kellele kraesse karati.
Vasta