Autopoed Eestis

Vaba teema
Vasta
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Autopoed Eestis

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Kas see on normaalne, et mingi autopood otsustab täiesti lambist, kui suur võiks olla minu rahakott? Soovitaks soojalt eemale hoida sellisest kohast nagu "auto-karavan". Küsimuse peale, kas nad leiaks Saksast mulle ixt vastati : " Sa ei jaksaks seda maksta". Krt (vabandust). Esinduses hakati mulle ükskord, kui olin lõhkiste teksadega, tutikat autot müüma.

Kas Eestis on mõnda normaalset automüügi platsi ka? Ma olen jälle lõhkise küna ees.

Kui mõni Saksast tooja seda postitust loeb, siis oleks väga õnnelik igasuguse info üle.

jJanno
PS: See sinine E30 325it seal autos ja karavanis on suht saast. Ilus on ta vaid pinnapealsel vaatlemisel.
PPS: peab vist enese latti madalamale laskma.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Mina ostsin kunagi oma esimese E30 sellisest kohast nagu Renneks. http://www.renneks.ee
nad küll tegelevad hetkel rohkem kaubikutega, kui aeg-ajalt satuvad neile ka autod, mis on töelised pärlid.
ma ei julge lubada, et nad kindlalt enam autosid toovad, aga küsida võid ju sealt.
530d
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Korralik iX on tõesti pärli hinnas :)

Rahvajutud pajatavad, et Alsinese kaudu on päris mõnus Saksast autoostu korraldada
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

"auto-karavan" on küll viimane koht kust autot osta, seal krt miskipärst tõesti on ülbe suhtumisega müüjad...olen minagi nendega kokku puutunud kui omale autot otsisin ja teiseks, seal on ka hinnad mitte just eriti kliendi sõbralikud!!!
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Janno, kle, autoturul tegutseb üks vend (paksem lühem venelane, suht türklase näoga). Asi selline et toob saksast autosid ja suht soodsalt. Sõber sai 96 Opel tigra miskise 65000 eest ja siin hiljuti tõi ühe 3XX '90, 2.0 sedaani, millel absoluutselt ühtegi viga ei leidnud. Olid kõik hooldusraamatud ja muu stuff. Autoli oli olnud kogu aja vältel üks omanik ja see ka sünniaastaga 1926 (vist +-1a.) Igatahes läks auto minu sõbrale ja 35000. Selle masina eest olgugi et kallivõitu hind kuid ülisoodus. Läbisõitu oli ka ainult miskised tühised tuhanded üle 100 000.
Kui oleks võimalik see mees kinni püüda ja temaga rääkida, ehk oleks ta nõus sinu soovidele vastu tulema?
Küsija suu pihta ei löö seal keegi :D
Kasutaja avatar
msnuser
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 22.02.2008 20:31 40

Postitus Postitas msnuser »

tere aga mida arvata näiteks tallinna Sakova autoaiast?
Krt tõin sealt omale 1997 aasta BMW touring 525 tds.Lisavarustuse kohta et puudu olid enamusasjad.Kuna kasutasin Liisingut siis 6päeval tegin otsuse et viin tagasi.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

et siis uuele huvilisele nii palju et sellist pole mõtet vaadata:puudused ABS,KONDITSIONEER,JUHI ISTMESOOJENDUS(JUHTMED LÄBI LÕIGATUD),ROOLI SISEMINE OSA VAHETATUD,(PUUDU AIRBAG),pLATSILÖELDAKSE ET AVARII VABA.Kui toksida sisse vin kood:
https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM ... PKT.avarii
tuleb nii mõndagi välja.
Lisadest ei tööta veel veojõukontroll.abs,stabiilsuskontroll,pidurdusjõukontroll.armatuuris valgus lampide vooluread läbi kraabitud ja palju muud.

Sõiduk
BMW 525 TDS (1997)

Koht Aeg Roll Kannatanu sõidukikahju summa Õnnetuse vastaspool
Eesti Harjumaa 14.11.2007 Põhjustaja 22710.30 EEK (1451.45 EUR) OPEL ASTRA CARAVAN 2006
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

msnuser kirjutas:Krt tõin sealt omale 1997 aasta BMW touring 525 tds.Lisavarustuse kohta et puudu olid enamusasjad.Kuna kasutasin Liisingut siis 6päeval tegin otsuse et viin tagasi.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

et siis uuele huvilisele nii palju et sellist pole mõtet vaadata
Minu meelest on mõlemad autod suhteliselt oma hinna väärilised - hinda nagu polegi ja autot selle raha eest ka väga palju ei saa.
Indrek
Kasutaja avatar
msnuser
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 22.02.2008 20:31 40

Postitus Postitas msnuser »

Aga sa pole tähele pannud et tegemist on täpselt sama autoga.kodus netist vaatasin isegi siis sama numbriga auto kuulutust kui mul auto akna all seisis.nubriga kuulutuses olevat varustust lugesid?enamus asju pole.kliendi pettus täielik ju.
Ramm
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 22.02.2004 17:51 36

Postitus Postitas Ramm »

Öeldakse et tartus pidi hea koht olema Hummeks Vahiautoaed

http://www.vahiautoaed.ee
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

msnuser kirjutas:Aga sa pole tähele pannud et tegemist on täpselt sama autoga.kodus netist vaatasin isegi siis sama numbriga auto kuulutust kui mul auto akna all seisis.nubriga kuulutuses olevat varustust lugesid?enamus asju pole.kliendi pettus täielik ju.
Klient võiks ikka olla nii nutikas, et mitte osta müügikuulutust vaid osta autot.
Kui sa alles 6 päevaga avastad, et autol pole multifunktsionaalset rooli, haakekonksu, nahatatud rooli ja nahast käigukanginuppu, siis no ma ei tea ...
Muidugi pole ma nii lahjas varustuses E39 ka näinudki kunagi.
Indrek
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

No ma ei tea ka kas ikka nii oleks õige üldse autosi müüa. Kui ma endale autot otsisin siis jäi see silma aga no see oli ärasolgitud. http://www.sakova.ee/ Ja sealt edasi BMW 535 M5 individual 3.5 173 kW

See neetud Sakova ajab e 39 turuväärtuse ka alla juhul kui peaks olema kindlustuse avarii. Vaadatakse ja öeldakse, et selline isend täitsa müügis ainul 80 tuh-iga.
E 39 535 1997.a.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

kollerimees kirjutas:No ma ei tea ka kas ikka nii oleks õige üldse autosi müüa.
Ei, ega ma ei ütlegi, et oleks õige. Loomulikult ei ole. Lihtsalt klient võiks siiski ise ka tutvuda sellega mida ta ostab mitte uskuda pimesi kuulutust, osta auto ära (!!!), sõita 6 päeva ja siis alles avastada, et asjad, mida ta pihus hoiab, ei ole nahast ja roolil pole ühtegi nuppu.
Indrek
Kasutaja avatar
marko680
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 02.12.2003 22:19 52
Asukoht: tartu

Postitus Postitas marko680 »

alati kui soov autot tuua saksamaalt või sveitsist siis võib ka minuga kontakteeruda.samuti platsil olemas valik sõidukeid.
Autode kvaliteeti platsil ei saa üks üheselt võrrelda autoaia nimega. Alati on ühel platsil komisjoniautod ja väiksemate autovedajate autod jne.Igal autovedajal on oma visioon heast autost ning tänu sellele ongi platsil erineva kvaliteediga autosid.
Kasutaja avatar
msnuser
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 22.02.2008 20:31 40

Postitus Postitas msnuser »

Indrek_M kirjutas:
kollerimees kirjutas:No ma ei tea ka kas ikka nii oleks õige üldse autosi müüa.
Ei, ega ma ei ütlegi, et oleks õige. Loomulikult ei ole. Lihtsalt klient võiks siiski ise ka tutvuda sellega mida ta ostab mitte uskuda pimesi kuulutust, osta auto ära (!!!), sõita 6 päeva ja siis alles avastada, et asjad, mida ta pihus hoiab, ei ole nahast ja roolil pole ühtegi nuppu.
Keegi pole rääkinud et kuulutuse järgi tahtsin osta.Aga kliendi pettuse suhtes hiljem siiski lugeda veel sinu käes olevast autost mis on müüa...Jutt oli kuulutusest endast mitte seda mis 6 päeva käes katsuda saanud.,Rääkisin ka üldisest Kvaliteedist.Vaevalt sa ka Platsil olles Läbi armatuur laua näed millised pirnid Läbi kraabitud on?? :evil:
Kasutaja avatar
msnuser
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 22.02.2008 20:31 40

Postitus Postitas msnuser »

marko680 kirjutas:alati kui soov autot tuua saksamaalt või sveitsist siis võib ka minuga kontakteeruda.samuti platsil olemas valik sõidukeid.
Autode kvaliteeti platsil ei saa üks üheselt võrrelda autoaia nimega. Alati on ühel platsil komisjoniautod ja väiksemate autovedajate autod jne.Igal autovedajal on oma visioon heast autost ning tänu sellele ongi platsil erineva kvaliteediga autosid.
Käisin ka samal päeval kui selle BMW Sakova platsile tagastasin n.ö,sellel platsil Valikut nagu polnudki.BMW 525 tds 1997-2000 õieti polnudki.Eksin kui nägin ainult 1 autot see vist oli ka bensiini mootoriga.

Aga pane kodulehekülg oma valik autodest siis üles.Olen siiani ilma e39-ta.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

msnuser kirjutas:Keegi pole rääkinud et kuulutuse järgi tahtsin osta.Aga kliendi pettuse suhtes hiljem siiski lugeda veel sinu käes olevast autost mis on müüa...Jutt oli kuulutusest endast mitte seda mis 6 päeva käes katsuda saanud.,Rääkisin ka üldisest Kvaliteedist.Vaevalt sa ka Platsil olles Läbi armatuur laua näed millised pirnid Läbi kraabitud on?? :evil:
Ma ausalt öeldes ei saa üldse aru millest sa räägid :lol:
Proovi mingeid lauseid moodustada või kasuta kirjavahemärke või võta palderjani või ... midagigi.
Viimati muutis Indrek_M, 28.02.2008 18:45 36, muudetud 1 kord kokku.
Indrek
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

msnuser kirjutas:Aga pane kodulehekülg oma valik autodest siis üles.Olen siiani ilma e39-ta.
Marko masinapargi valik >siin<
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6160
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

Mis pirnid sul läbi kraabitud on ? E39 on pikslite puudumine osadel tabelitel täiesti normaalne tüüpviga ! ABS peaks siiski ju E39 standardis olema või ei tööta see sul lihtsalt ? See Sakova on selline veider koht müüb oma 535 Individual M5 seal juba pikemat aega :lol:

oot msnuser sa ju tegid oma auto teema ? Kas andsid auto siis tgsi ? Muidu see hind ka selline odav E39 eest
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Need abs-i ja veojõukontrolli tuled olid vist nii äranullitud, mitte pikslid.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
msnuser
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 22.02.2008 20:31 40

Postitus Postitas msnuser »

Armatuuris Lambid mis peaksid põlema on vooluread Läbi lõigatud(et lambid ei põleks)Ma pole eriline teadlane sellel alal mis seal peab,peaks või võib olla.
Kasutaja avatar
msnuser
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 22.02.2008 20:31 40

Postitus Postitas msnuser »

Reimers66 kirjutas:
oot msnuser sa ju tegid oma auto teema ? Kas andsid auto siis tgsi ? Muidu see hind ka selline odav E39 eest

muutsin oma teemat juba.
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

JJanno
Selliseid kodanike on olemas küll, saan soovitada kahte meest, olen ise mõlema abi korduvalt kasutanud ning siiani ei ühtki negattiivset kogemust. Helista mulle - 5137 090.
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

:lol: jjanno esimene post oli 2003 aastast
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

ruut kirjutas::lol: jjanno esimene post oli 2003 aastast
:lol: :lol: :lol:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Nu blin - edaspidi jälgin kuupäevi...
Vasta