Kes siis on hooliv autoomanik?

Vaba teema
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

Nimelt ma loen nii paljudest teemadest, et mida uuem auto ja mida rohkem raha alla löödud, eriti kui veel kui see raha on alla laotud UM'is, seda hoolivam on siis peremees. Kas ikka on nii? :? Sest siis peaks nagu kõik uute autode omanikud, kellel garantii läbi saanud, ka üli-hoolivad olema, et kõik esinduses tehakse? Seda kindlasti ei saa ma öelda oma suguvõsa kohta, sest nendel on autodest täiesti ükskõik ja nad kasutavad esindust sp., et ju siis seal seda marki autot remonditakse. Mitte, et mul mingi kibestus oleks raha pärast, mida siis nn. ''hoolivatel autoomanikel'' suht palju tundub olevat ja mida nad auto alla laovad. Lihtsalt inimesed, kes ise teevad ja tahavad oma auot tundma õppida, ning remondivad siis kui rahaliselt võimalik, ei tee neid ju vähem hoolivateks, või mis? Sest päris kurb on vaadata, et inimesed, kellele auto nagu väga väga meeldib, remondivad nii kuidas jõuavad, siis ikka nende autot vaadatakse, et ok siin on kriim ja sealt on katki, ei ei ei , see autoomanik pole küll hoolas, sest kui ta oleks siis ta ostaks omale uued istmed ja kui ta ülihooliv siis ta ostab ned UM'ist :D (mis oleks suhteliselt absurd). Ma lihtsalt olen siin paari teemat lugenud, kus tuleb jutust välja, et tõesti inimene tahaks autot hoida nagu oma last aga raha napib, ja see viimane argument viibki ta sellisest tiitlist- hoolivast omanikust, väga kaugele. Et pm. tuli kogu sellest jutust välja ainult minu arvamus, mitte küsimus :D Enivei, edu teile hoolad aga väiksemate resurssidega peremehed :)
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas TarMoH »

Ja mis see point on? Mulle jääb arusaamatuks selle teema mõte ... :roll:

Keegi ütles kuskil teemas halvasti või ???
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas H_Margus »

Pilt

mine nüüd maga peatäis välja ja alusta uuesti .. :mrgreen:
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

Point ongi selles, et raha ja suured um'i arved ei tee ju autoomanikku hoolivaks ja et hinnataks ka väikeseid pusijaid , kes seal oma e30'd lappab , näpud õlised :)
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

Veelkord, see on minu arvamus ja minu läbiloetud teemade põhjal tehtud isiklik statistika :)
HannesT
Huviline
Postitusi: 541
Liitunud: 13.11.2007 11:54 50
Peamine sõiduk: E38
Asukoht: Räpina vald

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas HannesT »

mõni laseb kusagil esinduses asju remontida, samas armatuuri peal on 5mm tolmukiht, jalamatt on nagu liivakast, erinevad panipaigad sodi täis - see ka vast eriline autoomanik ei ole

Aga probleemi ju ei ole. See foorum üldse ei eksisteerikski, kui kõik kirjutaksid, mida nad kusagil teha lasid. Igav. Ikka inimesi huvitab, mida keegi ise üles putitas või külge ehitas.
Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas H_Margus »

H_Margus kirjutas:mine nüüd maga peatäis ... :mrgreen:
parandan - mine nüüd võta peatäis ..
"mulle sinu mured, küll krt oleks lihtne elada" :D
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

Täpselt, ja siis kui viskab siis mõne Um'i arve siis kõik ülistavad teda nagu jumalat ning panevad kommentaare, et vot see on õige ja hooliv autoomanik :) Minu mured ootavad mind praegu kuskil nurgas, praegu ei jõua nendega tegeleda, aga eks ma võtan nad varsti selga. Saage siis aru, et lihtsalt jäi silma selline asi siin ja siis panin kirja oma arvamuse. Sorry, kui kellegi tundeid riivasin :(
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

H_Margus kirjutas:
H_Margus kirjutas:mine nüüd maga peatäis ... :mrgreen:
parandan - mine nüüd võta peatäis ..
"mulle sinu mured, küll krt oleks lihtne elada" :D
Oleks sa Major siis vastaks rõõmsalt Just nii, hr. major! :D aga ei ma lähen proovin enda pea siis mõne ''ice'ga'' korda teha :)
Lauri_R

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas Lauri_R »

Kui mul oleks rohkem krõbisevat, viiksin ka auto UM-i või muusse kriitikat kannatavasse töökotta. Aga õpilasel seda pole ning selles suhtes pean ma ka tänulik olema. :) Nimelt kõik tööd tuleb ise ära teha ja tänu sellele, olen ma auto ehitusest vähemalt samapalju teadlik (sageli tuleb välja, et ka rohkem :mrgreen: ) kui vastavat eriala õppivad tegelased (pean siin kutsekooli silmas). See aga eeldab iseseisvat uurimist (peamiselt internet) ja praktikat ;)
Mida aeg edasi, seda rohkem tundub mõttetum maksta kellelegi tööraha, kui sama tööga saan ise hakkama. Ja see tähendabki minu jaoks hoolivat autoomanikku.

Ja teemast veel nii palju, et foorumi üks kriteeriumitest ongi arutleda jms. Kellele teema tundub mõttetu, ärgu võtku sõna
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas Kivissaar »

nõustun lauriga.
ega endalgi seda raha eriti ei liigu. töötu nagu ma olen.
Aga niikaua kui inimene enda autot hoiab ja seda arendab ja parandab vastavalt oma võimalustele siis ei saa öelda et omanik poleks hoolas.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas H_Margus »

Kellele teema tundub mõttetu, ärgu võtku sõna
Ehk-et kui kaasa ei lalise, siis ära postita? Keegi pole piisavalt respekti saanud või milles teema uba?
Olen lasknud esinduses auto[d] remmida, alternatiivsetes firmades ja võimalusel ka põlveotsas ise teinud - ei näe probleemi ..
Suures plaanis ei ole ka kohe kindlasti selle foorumi suhtumine halvustav, olge ikka rõõmsamad :)
Meil kõigil on omad võimalused ja ei saa ju kohe hinge matta, kui keegi kusagil ehk vihjas vms.
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

H_Margus kirjutas:
Kellele teema tundub mõttetu, ärgu võtku sõna
Ehk-et kui kaasa ei lalise, siis ära postita? Keegi pole piisavalt respekti saanud või milles teema uba?
Olen lasknud esinduses auto[d] remmida, alternatiivsetes firmades ja võimalusel ka põlveotsas ise teinud - ei näe probleemi ..
Suures plaanis ei ole ka kohe kindlasti selle foorumi suhtumine halvustav, olge ikka rõõmsamad :)
Meil kõigil on omad võimalused ja ei saa ju kohe hinge matta, kui keegi kusagil ehk vihjas vms.
Sa ei saa vist ikka aru, teemaga ma otsisin tunnustust ka nendele inimestele, kellel pole võimalik esinduses töid lasta teostada (sest ju polegi võimalik, et vähema rahaga on võimalik autot teiste ja enda jaoks meeldivamaks teha kui rohkemaga. Juba puhtalt see annab ju paljude jaoks mulje, et ooooo bmw originaal jupp, näiteks udutuli 2099.- või siis mingi TYC oma 350kr, et kes paneb odavama pole nii hooliv kui see, kes paneb originaali :D), aga on ikkagi hoolad autoomanikud. Ning ega ma ei laida teeninduse teenuseid tarbivaid inimesi, vaid lihtsalt toodi ja tõin näite, et alati ei ole selle taga hoolivust :)
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas TarMoH »

Igatahes on seee imelik teema :roll:

Miks sa arvad, et inimestele, kes ise põlveotsas asjad ära teevad, et neile tunnustust ei avaldata?? Vaata ringi, kus on mingid projektika teemad - seal aint üks kiidulaul käibki ;) Kui teha korralikult, siis jagub kiidusõnu ka. Kui tehakse mingit tjuunigut oma kätega (sitast sitta), siis on ka halvusused kiirelt tulema ning saadetakse parem esindusse... alati ei saa kõike kätega korda teha... kui andurit vaja, siis vast sa ei lähe kuhugile vasja juurde keevitama ? Või sa tegid seda ja sellest ka see poleemika, kus keegi midagi halvasti ütles???

Igaljuhul suht mõttetu teema, aga ikkagi pidin postitama. :lol:
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

Siis on juba teema asjaette läinud kui sa pidid kirjutama :D Ma ei saa sust vist ikka aru ja sina minust. Antud foorumis Lugejate autode all olen päris mitukümend teemat lugenud läbi ja selle põhjal on seal, et inimene vahtab ise näiteks õõtsad ära ja rooliotsad või noh mida iganes ja viib selle siis sillastendi mingi täiesti suvalisse kohta ( kõik eesmärgil, et säästa raha) siis need pole teema käigus pooltki nii palju kiidusõnu kuulnud kui need, kes ahhh pljät autol koliseb viskasin ummi nüüd vaikne arve oli 30 000 ja siis tuleb sellepääle kohe, et oooo nii hooliv sinust ikka :D. Ok, teema pole siis arukas,sinu arust. Lihtsalt mulle tundus mulle, et pean ära mainima ja kui juba 2 inimest tundisid end puudutatuna ja ehk ka motivatsiooni saanud, et oma autosi edasi ise remontida siis on teema juba korda läinud :)
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas TarMoH »

Okei, aga samas, miks ma peaks mingi 3-4 tundi mässama, kui ma saaks lasta selle UM'is näiteks 30 minutiga ära teha? Parem panen selle ülejäänud 3 tundi auto hoolduse peale( ehk puhastan vahatan pesen ) ... mõnele on lihtsalt aeg väärtuslikum kui teistele ja kui tahetakse nokitseda, siis okei ... minupärast nokitsegu ... auto vastu hoolivust näitab ülesse ikkagi kogu kompott mitte UM'i arved... lihtsalt... kas sa oled nagu näinud, mis pointiga lugejate teemades autod on .. minul näiteks see remondipäevik - paljudel teistel ka. Mul lihtsalt hea vaadata, mis millal tehtud. Kui autot hakkan kunagi müüma, siis hea näidata, et mis tehtud... mitte ei lähe põrsas kotis müüma. Ka paljudel teistel on see remondiblogi eest ! Kõik on lihtsalt nii üldine, et sa tuled lambist panema, et kõik, kes UM'is käivad, neeed ei hooli vaid need, kes näpuotsas meisterdavad, need on hoolivamad... Mida iganes :D ma ei hakka rohkem siia kirjutama, point on vist enam vähem ära öeldud... Huvi pärast tahan teema arendust edasi näha. :lol:
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

TarMoH kirjutas:Okei, aga samas, miks ma peaks mingi 3-4 tundi mässama, kui ma saaks lasta selle UM'is näiteks 30 minutiga ära teha? Parem panen selle ülejäänud 3 tundi auto hoolduse peale( ehk puhastan vahatan pesen ) ... mõnele on lihtsalt aeg väärtuslikum kui teistele ja kui tahetakse nokitseda, siis okei ... minupärast nokitsegu ... auto vastu hoolivust näitab ülesse ikkagi kogu kompott mitte UM'i arved... lihtsalt... kas sa oled nagu näinud, mis pointiga lugejate teemades autod on .. minul näiteks see remondipäevik - paljudel teistel ka. Mul lihtsalt hea vaadata, mis millal tehtud. Kui autot hakkan kunagi müüma, siis hea näidata, et mis tehtud... mitte ei lähe põrsas kotis müüma. Ka paljudel teistel on see remondiblogi eest ! Kõik on lihtsalt nii üldine, et sa tuled lambist panema, et kõik, kes UM'is käivad, neeed ei hooli vaid need, kes näpuotsas meisterdavad, need on hoolivamad... Mida iganes :D ma ei hakka rohkem siia kirjutama, point on vist enam vähem ära öeldud... Huvi pärast tahan teema arendust edasi näha. :lol:
Teema arendus on natuke taga pool, loe nüüd ilusti tagasi...

Sa ei saa vist ikka aru, teemaga ma otsisin tunnustust ka nendele inimestele, kellel pole võimalik esinduses töid lasta teostada
-RV- kirjutas:
H_Margus kirjutas:
Kellele teema tundub mõttetu, ärgu võtku sõna
Ehk-et kui kaasa ei lalise, siis ära postita? Keegi pole piisavalt respekti saanud või milles teema uba?
Olen lasknud esinduses auto[d] remmida, alternatiivsetes firmades ja võimalusel ka põlveotsas ise teinud - ei näe Saprobleemi ..
Suures plaanis ei ole ka kohe kindlasti selle foorumi suhtumine halvustav, olge ikka rõõmsamad :)
Meil kõigil on omad võimalused ja ei saa ju kohe hinge matta, kui keegi kusagil ehk vihjas vms.
Sa ei saa vist ikka aru, teemaga ma otsisin tunnustust ka nendele inimestele, kellel pole võimalik esinduses töid lasta teostada (sest ju polegi võimalik, et vähema rahaga on võimalik autot teiste ja enda jaoks meeldivamaks teha kui rohkemaga. Juba puhtalt see annab ju paljude jaoks mulje, et ooooo bmw originaal jupp, näiteks udutuli 2099.- või siis mingi TYC oma 350kr, et kes paneb odavama pole nii hooliv kui see, kes paneb originaali :D), aga on ikkagi hoolad autoomanikud. Ning ega ma ei laida teeninduse teenuseid tarbivaid inimesi, vaid lihtsalt toodi ja tõin näite, et alati ei ole selle taga hoolivust :)
Kasutaja avatar
ändi
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 03.11.2006 21:16 26
Peamine sõiduk: X3
Asukoht: Autodoonor
Kontakt:

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas ändi »

:lol:
tel 529 0267
730d ex,728 ex, E39ex, E53 ex
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas coley »

klge mis teema see nüüd siis on.

Et kui sina teed põlve otses oled kõvem vend kohe? :D
Mine puhka jalga veidikene eksole.

Vot kõik meist ei ole teab mis automehaanikud ja aretajad. Mõni meist on ka niisama selle automargi austaja ja võibolla endal niipalju teadmisi kogu selle masina ülesehitusest ei ole. Kas see tähendab, et ma hoolin oma autost vähem?
Näiteks mu oma auto on ostetud UMist uuena ja kui kogu teenindusajalugu näpuga üle käia siis jäägitult KÕIK hooldused ning remondid seal tehtud (algne omanik oli UMiga väga lähedalt seotud).
Niipalju kui mul võimalusi ja vahendeid on, katsun ma seda jätkata ja pealegi kui ma käiks kuskil "Vasja" juures ning pärast midagi p****e läheks siis oh seda häda ja viletsust. Margiesinduses saad sa vähemalt garantii. Lähed oma arvega sinna ja ütled poistele: "Mis sitasti see uuesti!" ja neil pole millegi üle vaielda ka. Vaevalt, et "Vasja" sulle mingisugust garantiid pakub oma tehtud tööle.

Igatahes väga mõttetu teema üleüldse! :roll:
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas Kivissaar »

sa coleybwoy oled valesti aru saanud. siin ei üritata kedagi maha teha. iga üks ise teab kas viib oma auto teenindusse v mitte. ja üldsielt miks peaks keegi kellegist kõvem vend olema. kõik on võrdsed. kõik oleme inimesed. aga selles suhtes et teema algataja tunneb et neid vendasid kes ise teevad kiidetakse vähem kui neid kes lasevad teha.
ja ega kui mul oleks raha et lasta teha ma laseks ka kõik teha. ei peaks ise tegema oleks super.
Viimati muutis Kivissaar, 30.01.2010 00:14 44, muudetud 1 kord kokku.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas coley »

minuarust pole vahet. peaasi et auto korras oleks ning hing rahul :cool:
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

coleybwoy kirjutas:klge mis teema see nüüd siis on.

Et kui sina teed põlve otses oled kõvem vend kohe? :D
Mine puhka jalga veidikene eksole.

Vot kõik meist ei ole teab mis automehaanikud ja aretajad. Mõni meist on ka niisama selle automargi austaja ja võibolla endal niipalju teadmisi kogu selle masina ülesehitusest ei ole. Kas see tähendab, et ma hoolin oma autost vähem?
Näiteks mu oma auto on ostetud UMist uuena ja kui kogu teenindusajalugu näpuga üle käia siis jäägitult KÕIK hooldused ning remondid seal tehtud (algne omanik oli UMiga väga lähedalt seotud).
Niipalju kui mul võimalusi ja vahendeid on, katsun ma seda jätkata ja pealegi kui ma käiks kuskil "Vasja" juures ning pärast midagi p****e läheks siis oh seda häda ja viletsust. Margiesinduses saad sa vähemalt garantii. Lähed oma arvega sinna ja ütled poistele: "Mis sitasti see uuesti!" ja neil pole millegi üle vaielda ka. Vaevalt, et "Vasja" sulle mingisugust garantiid pakub oma tehtud tööle.

Igatahes väga mõttetu teema üleüldse! :roll:
Mis jutt see nüüd on,sa ju lugeda oskad? Sai ju mainitud, ( paneb lausa ütlema roppe sõnu) et fck Ma ei ütle midagi UM'i kohta halba, krt küll. Väga hea koht, eriti Tartu oma (minu arust)! Lihtsalt Lugejate autode alt hakkas silma, et KA siin kehtib lihtne reegel, see kellel rohkem plekki sellele ka suurem austus ja nendest ka suurem hooliva autoarmastaja staatus. Et lihtne asjaarmastaja pole saanud üldse endale nii head lugupidamist lugejate poolt (tundub, vb tundub valesti aga nii arvangi ju ainult mina). FCK juba kahetsen, et oma paar mõtet siia kirja panin :D Mina võin julgelt öelda, et minu jaoks on mis tahes meeldejäävam üritus ka autost tähtsam, pakub emotsioone kogu eluks. See ei tähenda, et auto ei võiks korras olla aga siiski, nendest vähemate vahendidega asjaarmastajatest on nagu lihtsalt kahju. Pange see teema heaga siis lukku ära, sest mina enam vaielda ei jõua. Niiiiikuinii tuleb jälle keegi , et pljäääää mis assssja, ütled siin, et UM on **** ja Vasja on suur M jne :) sorry teema algatuse pärast :D
HannesT
Huviline
Postitusi: 541
Liitunud: 13.11.2007 11:54 50
Peamine sõiduk: E38
Asukoht: Räpina vald

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas HannesT »

coleybwoy kirjutas:
Vot kõik meist ei ole teab mis automehaanikud ja aretajad. Mõni meist on ka niisama selle automargi austaja ja võibolla endal niipalju teadmisi kogu selle masina ülesehitusest ei ole.
:roll:
:D Õli tulle valades: Kui sul selle meie automargi ülesehitusest mingit suurt aimu ei ole, siis kust sa tead üldse, et see sinu jaoks see õige on? Niisama värvi järgi ju mehed autot ei vali.
Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

HannesT kirjutas:
coleybwoy kirjutas:
Vot kõik meist ei ole teab mis automehaanikud ja aretajad. Mõni meist on ka niisama selle automargi austaja ja võibolla endal niipalju teadmisi kogu selle masina ülesehitusest ei ole.
:roll:
:D Õli tulle valades: Kui sul selle meie automargi ülesehitusest mingit suurt aimu ei ole, siis kust sa tead üldse, et see sinu jaoks see õige on? Niisama värvi järgi ju mehed autot ei vali.
Mina saan sellest kõuliPoi jutust nii aru, et tema ei jaga autodest midagi ja tema jaoks on nii, et mis asja bemm? mhhh Muidugi ja nii ongi :D (Pole küll teemast aga teema niikuini laialivalgunud ja segasumasuvila)
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas coley »

Palun vabandust härrased, et ma julgesin teie teemas sõna võtta ning arvamust avaldada. Ilmselgelt võivad sõna võtta vaid kõrgema pilotaažiga tegelased.

Tra mida on ma ei saa aru. Selleks, et osata endale õige auto valida peab oskama oma kätega see valmis ehitada? Palun vabandust tõesti. Edaspidi vaikin!
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4679
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas Artur_L »

MIllegipärast ma arvan, et Coleybow kannab enda autost paremini hoolt kui 2 eelkõnelejat.
Mitu bmw'd tal on? Ja mitu sinul? Kus sinu teemad on? Sa pole ju hooliv omanik, kui sul teemat pole.
Üldiselt pean mina seda samuti mõttetuks teemaks, kus keegi väljendab uduselt oma seisukohta ja ei saa ise ka aru mida ta tegelikult tahab.
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Lauri_R

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas Lauri_R »

nagunii läheb lukku ära see teema :mrgreen:
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas -RV- »

Artur_L kirjutas:MIllegipärast ma arvan, et Coleybow kannab enda autost paremini hoolt kui 2 eelkõnelejat.
Mitu bmw'd tal on? Ja mitu sinul? Kus sinu teemad on? Sa pole ju hooliv omanik, kui sul teemat pole.
Üldiselt pean mina seda samuti mõttetuks teemaks, kus keegi väljendab uduselt oma seisukohta ja ei saa ise ka aru mida ta tegelikult tahab.
Hmm kas siis teema tegmine teeb sind hoolaks omanikuks, huvitav vaatenurk. Minu arust on see info lihtsalt teistega jagamiseks ja kommentaaride saamiseks või mis? Btw sa kirjutasid kõulPoi nime valesti :)
Mina isiklikult püüan autot hoida nii korras kui võimalik, ilma, et mu muu elu selle tõttu kannataks, selle tõestuseks on mul plaanis isegi auto ülekere värvimine ( põhjust on muidugi ka, mõlkis on ja kriimud). Samas nahksisu välja vahetama ei hakka, et õrnalt kulunud, sest puuduvad vahendid. Teen lihtsalt seda mis vajalik, sest rohkemaks pole raha.



Tahan lihtsalt öelda, et inimesed, kes arvavad, et need kes UM'i ainult käivad pole alati paremad autoarmastajad, kui need, kes ise nokivad (Kindlasti väga palju hoolivaid UM'i inimesi, pole kahtlustki :) aga on olemas ka inimesi, kes teevad ise ja väga odavalt Aaaga on ka tublid autoarmastajad) Aitäh mu, et mu piixu läinud teemat olete lugenud :)
HannesT
Huviline
Postitusi: 541
Liitunud: 13.11.2007 11:54 50
Peamine sõiduk: E38
Asukoht: Räpina vald

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas HannesT »

Mul on olnud juhuseid, kui pannakse pesula uks(lasin spetsialistidel autot pesta :idea: ) kinni selliselt, et see läks vastu mu auto konksu ja lükkas autot pool meetrit edasi. Hea oli, et konks üleüldse oli. Siis kummiboksis tõsteti auto üles nii, et tõstuki üks "jalg" jai liiga väikse nurgaga ja läks vastu karpi ja tegi sinna täkke. Siis ükskord tehti UM'is poolikut tööd ja isegi võeti ära varuosad, mis ma ise olin neile andnud ja palunud paigaldada. Hiljem neid tagasi ei saanudki.

Vana tõde on see, et SINU varast huvitatud oled ainult SINA ise ja kesiganes su auto/maja/paadi/traktori t-150k kallal töötab, siis ikka "las mõisa köis lohiseb".
Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Kes siis on hooliv autoomanik?

Postitus Postitas pancho villa »

-RV- kirjutas: Sa ei saa vist ikka aru, teemaga ma otsisin tunnustust ka nendele inimestele, kellel pole võimalik esinduses töid lasta teostada]
mulle küll jäi su jutust mulje, et sa ei räägi esindusest ainult, vaid inimestest, keda peaks tunnustama, kuna nad on endale üle võimete auto ostnud ja seda üleval pidada ei jõua ning asjal ära rondistuda lasevad, neile peaks miskipärast ämbriga rispekti jagama
Suletud