Mobile Tradition live Special "75 Years of BMW Automobi

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Mobile Tradition live Special "75 Years of BMW Automobi

Postitus Postitas priitv8 »

Kõigile BMW fännidele, kes ei ole veel "Mobile Tradition live" e-ajakirja tellijad: just täna laekus postkasti selline vahva aastapäevanumber.

Dear Friends of BMW Group Mobile Tradition,

in the case of major anniversaries and birthdays, BMW Mobile Tradition dedicates a special issue of its newsletter to the occasion. After last year’s special devoted to "25 Years of the BMW M1" and this year's issue in honour of "100 Years of Ernst Jakob Henne", another special has now been published.

In this special issue of Mobile Tradition live on the subject of "75 Years of BMW Automobiles", we look back at BMW's exciting and multifaceted history of car production.

This retrospective is marked by twelve milestone automobiles, all of which caused a sensation on the road and the race track. Today, all these cars are firmly established classics, some of them rare collectors' items. One of the tasks to which BMW Mobile Tradition is committed is the preservation of this invaluable collection of four-wheelers.

We trust that you will enjoy this latest special issue of BMW Mobile Tradition live.

Wishing you pleasant reading!

BMW Group Mobile Tradition

Alla laadida saab ajakirja siit
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
nuga
Klubiliige EKBK
Postitusi: 417
Liitunud: 13.09.2003 23:32 51
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Otsisin BMW saidilt küll aga ei suutnud tellimisnuppu leida :oops: Ehk keegi aitaks.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

nuga kirjutas:Otsisin BMW saidilt küll aga ei suutnud tellimisnuppu leida :oops: Ehk keegi aitaks.
Kahjuks ei mäleta ma enam ise ka, kuidas ma ennast seal kirja panin.
Ma arvan, et samuti meili teel, mitte veebist. Aga ma saadaks seal Mob. Trad. lehel kontaktide all antud meiliaadressile (E-Mail: st.empfang@partner.bmw.de) kirja ja küsiks, kuidas ennast regada "Mobile Tradition live" e-ajakirja saajaks. Vabalt võib ka inglise keeles kirjutada.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Nii, just saabus MT Live 02/04. Selle kaaskirja lõpus on rida:
If you want to cancel this Newsletter, send a mail with "Council News unsubscribe" on the subject line to BMW-Councilnews@bmw.com.
Ma prooviks esimese asjana saata kirja samal aadressil, ainult teemareale paneks unsubscribe asemel subscribe.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta