635CSi

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

635CSi

Postitus Postitas kimmo »

auto24 nädala uusi sõidukeid sirvides jäi silma järgmine:

[url=http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=52383][img]http://www.auto24.ee/kasutatud/pildid/a ... 242567.jpg[/img][/url]
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Millermani oma oli see....on väga s....tsi värvitud
(enne oli punane), ustevahedest värv maas, need borbeti
type A veljed sucks....105 Keek.....hmm, kui sama auto
on ja esimene põlv (E12 baasil), siis on hinnaga ikka
räigelt üle pakutud.....too hennapunane 633, millest
nüüdseks v12 tehti, maksis mint-konditsioonis
60 000 ja see oli 84 ja tõesti korras.....
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

kas millermannil uuem ei olnud? ning koos m-paketiga? viimane võib muidugi aja jooksul küljest kukkuda....

aga värv ja veljed on küll millermanni omale sarnased.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Sellise ülevärvitud silgu saab saksamaalt
2000 euroga igal juhul kätte. Tead, mida ehitama
hakkad. Siin suur müsteerium....

Pealegi,uuem mudel peaks parem olema...
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Arvo »

See on lihtsalt sarnane 635, Millermani oma on 82 aasta, veljed ka 17".
105k on tõesti overkill, need E12 sildadel baseeruvad kipuvad väga rämedalt roostetama, lisaks on kasutatud juppide saadavus väga kesine. Samas olen vaadanud, et ka saksas on E24 hinnad viimase paari aastaga vaikselt tõusma hakanud...
Edit: Welg autolammutus Valgas müüb, need vennad toovad ise Saksast romusid mingi aeg tagasi müüsid 633 varuosadeks, see müügisolev võib vabalt olla mingi üleslöödud masin... kahest autost 1 tehtud näiteks.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Olen kunagi remontinud selle punase 633 automaati
ning peaks mainima, et nii kobedat 84 autot
ei kohta tihti - sisu oli täiesti nagu uuel
autol, läbisõit 150 000 km. Kast läks ka vennal
katki seepärast, et naine sõitis õlijahuti
vastu äärekivi puruks, õli välja ja pump
jooksis kinni. Pean tõdema, et rohkem kui
100 sõidetud auto hulgast on see kindlasti
üks meeldejäävamaid.

Aasta hiljem oli see lehes müüa, 60k taheti-
ilus 9x16 valuvelg ka all - tollel hetkel kahjuks
polnud raha sellise asja jaoks-oleks olnud, oleks
see nüüd minu olnud.

Peale seda olen vaid näinud rääbakaid, taseme
tipp oli see kollane 635, mis Arvol nüüd on -
pahtlituuning, tibukollane ja E34 kilbid:(
Ka mingit roostes 79.a panni kusalgilt Valgast
sai küsitud (45 kilo), siis selle müüja jutt
"mõnedest aukudest" ei pannud mind isegi Valka
sõitma. Siis ostsin enda tumesinise ja asi
sinnapaika jäigi.
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Arvo »

[quote][i]Algselt postitas Aare[/i]
Peale seda olen vaid näinud rääbakaid, taseme
tipp oli see kollane 635, mis Arvol nüüd on -
pahtlituuning, tibukollane ja E34 kilbid:(
[/quote]
:D Irw, nii ta paraku on, ostetud sai ainult tänu heale hinnale, algselt küsitud hind paindus üle 10k eegu. Ostma ajendas veel tollased kõrged tollid, hetkel sõidaks saksa ja tooks palju kobedama. Aga pole viga, asjast saab veel AUTO, kas järgmiseks kevadeks jõuab ei julge enam lubada aga ülejärgmiseks kindlasti.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

natuke pullikakat ka "teadjameeste foorumist"

"et mitte pikka juttu teha siis niipalju et sellel autol on tehtud väääga põhjalik remont nii kerele kui ka mootorile. niiet see 160kW mis kirjas on kindlalt kauge minevik arvan et kuskil 200kW on küll. praeguseks peaks just parasjagu olema sissesõit tehtud ja äkki õnnestub nädalavahetusel sellega paar tiirugi teha."

"mootoril on jah vähe karmim nukk, kangemad klapivedrud, kergemad hoorattad, lihvitud kaan ja kui ma ei eksi siis ka uued kolvid/rõngad/saaled"

:D selle setupi võimsus on õige seadistuse
korral 230 hj, vale seadistuse korral alla 200 hj. 1 kraad vale nukka tähendab juba
miinus 1 kw.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

see ei ole kindlasti mingi millermanni auto ja teostus ei ole kindlasti sellel ****. kui kellelgi huvi on, võin autot lähemalt kirjeldada.
Pulber
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 01.07.2003 16:28 52

vastuseks AAREle

Postitus Postitas Pulber »

Küsimus selline et kas sa oled ise seda autot näinud? oled sa selle autoga sõitnud? kas sa tead kelle oma see auto on? kui sa kasvõi ühele neist küsimustes saad vastata "jah" siis sry my bad ja lase aga kommentaaridel tulla.

Pulber "teadjameeste foorumist"
Destination GOA
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Enne kui kobisema hakata, lase tulla selle mootori combo, mis 200 kw välja andma peaks. Pane komponendid ritta siia, taha firma ja kas uus/kasutatu. Siis mehhaaniku/firma nimi, kes mootori valmis ehitas. Neid naljamehi on ennegi nähtud, kes ostavad lammutusest mingi jube "spordi" nuka, Biltemast uued kolvikad ja pläravad sadadest kilovattidest.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

Aarele: selle viimase jutuga sa vist tahtsid öelda, et sul pole õrna aimugi mis autoga tegu on. Ometigi kobisesid selle kohta ja päris korralikult. Sinu jutus oli soovitus sulle endale - enne kui kobisema hakata, uuri välja millega tegu on. Sa oled ikka päris rumal inimene.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Võin sulle väita, et olen M30B34 mootori arendamise võimalustega päris hästi kursis;) Seepärast paluks enne mitte mögiseda et "sa ei tea sellest autost midagi" kui siia pole ilmunud nimekirja muudatustest ja kasutatud osadest. See et "ma tean seda meest" kes selle auto tegi ja "olen sellega sõitnud, läheb sitaks edasi" pole minu jaoks argument, millega tõendada 200 kw kapoti all. Niiet lase tulla.

Kui selles nimekirjas pole näiteks billet-väntvõlli, titaankepse, Hesteci, vähemalt 304 kraadist nukka ning individuaalsete seguklappidega sisselaset, rääkimata 2,5"
headeritest, spetsväljalaskest ja muust miljonist pisiasjast (anti reversionary cut,
surveaste 12:1, mis eeldab võidusõidubensiini, 47/39 Alpina klappe, Mahle sepistatud kolbe), siis võite selle 200 kw jutuga kusagil laste foorumis edasi kõvatada. Kui sa ei usu, siis mine tutvu minu vabalthingava kusagil 170 kw
andva mootori ehitamise looga "lugejate autode all".

Kui siia ilmuvad ehitajatena 2-3 tuntumat võidusõiduautode ehitajat ning lehekülg pikk loetelu töödest ja korraliku firma juppidest, siis vabandan valju häälega ja ütlen, et eksisin.

Kui aga see nimekiri koosneb B-varuosa mootorijuppidest, 1 mm mahafreesitud kaanest ning romulast ostetud kes teab
mis parameetritega nukast, siis palun minu lolluse teemal siin sõna rohkem mitte võtta. Veelvähem tuututada bmw-st jagavate inimeste kogunemiskohaks olevas foorumis oma kilivattidest ja "kes tegi" ja "olen sõitnud" teemal. Satub siia
mõni võõras tulema, põgeneb hirmuga:D
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

aare, tõmba tagasi!

kuulujuttudest ei ole kunagi mõtet kinni hakata. hetkel haakisid sa end kolmanda isiku väidete külge.

minuteada ei ole omanik siin midagi lubanud seega puudub vajadus ka tõestamiseks. müügikuulutuses kirjas 160 kw.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas kimmo[/i]
aare, tõmba tagasi!
kuulujuttudest ei ole kunagi mõtet kinni hakata. hetkel haakisid sa end kolmanda isiku väidete külge.
[/quote]

Juba tõmbasin. Kommenteerisin ma mitte omanikku, vaid mõnda "teadjamehe" kommentaari. Nagu näha, ei ole tänaseks nad suutnud tõendada vastupidist vaid asunud anonüümselt solvama. Sinu kui moderaatori kohus peaks just selliseid asju kustutada olema......ausalt öeldes pohh, tehke mis tahate, sr lasteaiaga vaidlema pole mõtet hakata.........
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

[quote][i]Algselt postitas Aare[/i]
Kommenteerisin ma mitte omanikku, vaid mõnda "teadjamehe" kommentaari. Nagu näha, ei ole tänaseks nad suutnud tõendada vastupidist vaid asunud anonüümselt solvama. [/quote]
oma autot teab kõige paremini omanik ise. kui sul on tarvidus välja selgitada kõlakaid, siis suhtle omanikuga.
[quote]Sinu kui moderaatori kohus peaks just selliseid asju kustutada olema......ausalt öeldes pohh, tehke mis tahate, sr lasteaiaga vaidlema pole mõtet hakata......... [/quote]
ongi. kuid sina tõstatasid teema. st tõid kuulujutud teemasse sisse. ja asusid vaidlema. seega ära süüdista teisi lapsikuses kui ise sama rada käid.

käesolevaga loen OT ammendatuks. kui kellelgi midagi lisada siis vaid konkreetsest autost. ja väldime kuulujutte :)
Pulber
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 01.07.2003 16:28 52

Postitus Postitas Pulber »

Ma ei viitsi vaielda. Ma ei ole tõesti näinud seda nimekirja juppidest mis sinna mootorisse on pandud nagu ei ole seda näinud ka ükski siin topicus sõnavõtnutest. samas kirjutasin ma ka et "arvan et on 200kW" see puhtalt arvamus kuna ei ole ennast kunagi spetsialistiks pidanud. ja kui sa arvad et "teadjatemeeste foorumi esindaja" arvamus on nii oluline et seda siia ümber copyda siis mis ma teha saan
Küll aga ma ei saa aru milleks oli vaja see minu postitus üldse sr-st siia üle copyda? mida sa sellega saavutada tahtsid? kui seal ainult nõmedad rullnokad sõna võtavad siis mida sul targal sealt üldse lugeda on? ise sa tõmbasid teema ülesse ja oled jube pahane et keegi sulle midagi vastu julgeb öelda. Sest tundub et ka siin foorumis on inimesi kes sinuga 100%-liselt nõus ei ole.
Ise sa hakkasid pihta et auto on kellegi millermanni oma ja oli kunagi punast värvi. see jutt on ju ka täiesti bs
Mina (sr lasteaia liige) sellega lõpetan ja seda foorumit enam ei risusta.
Destination GOA
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

mina vabandan aare ees, kui minu jutust võis kuidagi välja lugeda, et ma kahtlen sinu asjatundlikkuses. lõpetan selle 635 teemalise sõnavõtu - mees, sa eksisid, pidades seda mingiks rondiks millermanni autoks ja seda maha tegid. selle auto kilovattidest ma tõesti midagi ei tea, usutavasti välja kuulutatud 160 kW on tal olemas. over and out. NB kuna auto on müügis, võid omanikuga kontakti võtta ja autoga lähemalt tutvuda. siis võid ka edastada siia foorumisse listi jubinatest ja töötegijatest.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Peace :)
Vasta