BMW M6 muutub kabrioletiks

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Fulber
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 07.11.2005 16:55 42
Kontakt:

BMW M6 muutub kabrioletiks

Postitus Postitas Fulber »

BMW valmistab oma sportkupeest M6 kabriolettversiooni. Ootuste kohaselt esitletakse uut mudelit avalikkusele Pariisi autonäitusel.
Sarnaselt M6 kupeele saab uus kabriolett viieliitrise V10 mootori, millel võimsust 500 hj. Auto komplekteeritakse seitsmeastmelise sekventaalkäigukastiga, mis tuttav M6 kupeelt ja M5 sedaanilt. Võimalik on ka kuuekäiguline manuaalkast, mis debüteerib M5-l sel sügisel.
Uus riidest katusega kabriolett peaks tulema raskem kupeest, millel kaalu vähendamiseks on katus plastist. Müügile peaks uus auto jõudma 2007. aastal.

Pilt

auto24
karl99
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 23.05.2006 16:27 24

Postitus Postitas karl99 »

Ma nägin m6[b]cabriot[/b] eile ameerika auto ees. Neli sumpat taga ja kindel m6, sest hääl oli juba selline et... . Istmel oli kile peal ja mingi tüüp valvas seda. Ühtegi teist klaasi peale tuuleklaasi ei olnud ja katus oli peal. See ei saanud olla ka m- paketiga 6 cabrio,sellele mudelile lihtsalt ei ole veel m-paketti.

Kas võib olla võimalik, et see teeb siin testisõitu, või on see varem müügile lastud :?:
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

kahtlane, aga sellist imelooma tahaks isegi näha :)
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

ma nägin kah seda autot täna Palace hotelli ees. kuradima ilus oli :)
Jõudu annab 2.5 TDS
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

karl99 kirjutas:Ma nägin m6cabriot eile ameerika auto ees. Neli sumpat taga ja kindel m6, sest hääl oli juba selline et... . Istmel oli kile peal ja mingi tüüp valvas seda. Ühtegi teist klaasi peale tuuleklaasi ei olnud ja katus oli peal. See ei saanud olla ka m- paketiga 6 cabrio,sellele mudelile lihtsalt ei ole veel m-paketti.

Kas võib olla võimalik, et see teeb siin testisõitu, või on see varem müügile lastud :?:
Ja mis pinge on näiteks 650 cabriole M6 stanged ja sumpsaotsad panna?

Ja seda ka, et tühikäigul teeb see V10 suht diisli häält ja asi muutub "eriliseks" alles kõrgetel pööretel.
karl99
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 23.05.2006 16:27 24

Postitus Postitas karl99 »

Vabandust, et lekitasin valet infot. Tegu on siiski 2005 aasta 645ci -ga, aga isegi mitmendat korda peale vaadates ei näinud ma mingit märki, mis reedaks, et see auto on 6-seeria. Ainuke erinevus on see, et tal ei olnud taga m6 märki ja küljetuulutusavades ei olnud m märki. Lisaks oli tal (kui mina teda nägin) sinine kile istme peal.

Kas keegi oskab öelda, et mis aastal tuli m6 coupe müüki eestis ja mujal maalimas ja kas on võimalik, et see tüüp lasi mingis tuuning kohas endale 4 sumpat ja täpse bodyworky teha???[/img]
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

karl99 kirjutas:Vabandust, et lekitasin valet infot. Tegu on siiski 2005 aasta 645ci -ga, aga isegi mitmendat korda peale vaadates ei näinud ma mingit märki, mis reedaks, et see auto on 6-seeria. Ainuke erinevus on see, et tal ei olnud taga m6 märki ja küljetuulutusavades ei olnud m märki. Lisaks oli tal (kui mina teda nägin) sinine kile istme peal.

Kas keegi oskab öelda, et mis aastal tuli m6 coupe müüki eestis ja mujal maalimas ja kas on võimalik, et see tüüp lasi mingis tuuning kohas endale 4 sumpat ja täpse bodyworky teha???[/img]

me nägime sama masinat :) irf sellel oli ikke kile peal :D
Jõudu annab 2.5 TDS
Imre993
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 13.01.2003 18:59 31

Postitus Postitas Imre993 »

See väidetav M6 Cabrio on tõesti 645. Sõbra kõrval majas elab tüüp ja nägin seda ilma bodykitita, kuid pilti ei teinud. Eile käisin sõbra juures, siis tegin masinast pilti.
Pilt Pilt
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Imre993 kirjutas:See väidetav M6 Cabrio on tõesti 645. Sõbra kõrval majas elab tüüp ja nägin seda ilma bodykitita, kuid pilti ei teinud. Eile käisin sõbra juures, siis tegin masinast pilti.
Kusjuures tegelane sõitis enne "tavalise" mittekabrio kuuesega. Elasin seal taustal heledas majas ning iga päev koju sõites vesistasin. Ja kui üks päev siis "tavalise" kuuese asemel kabrio oli siis ... sülg jooksis ikka ojadena.
Indrek
Vasta