Müüa originaal G11 matid salongi ja Proline pagasimatt.
Pildid siin:
https://1drv.ms/f/c/7de4fa8bec51e11d/Ig ... E?e=MqeA8f
Hind 150 eur kokku.
Kontakt: 51 null1 191
Otsing leidis 3 vastet
- 09.03.2026 15:14 00
- Foorum: 7. seeria
- Teema: M: G11 orig kummimatid + pagasimatt
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 35420
- 19.10.2020 20:12 17
- Foorum: 5. seeria
- Teema: F10/11 ekraani vahetus (Business - Professional)
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 2416
Re: F10/11 ekraani vahetus (Business - Professional)
Tänud priitv8!Auto on FL. Osta on ka plaanis FL autost pärit ekraan,navi ja nupp. Kas siis võiks paigaldus lihtsam olla?
- 19.10.2020 13:55 01
- Foorum: 5. seeria
- Teema: F10/11 ekraani vahetus (Business - Professional)
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 2416
F10/11 ekraani vahetus (Business - Professional)
Tervist!
Kas keegi targem oskab nõua kuidas käib väikse ekraani vahetus uuema vastu? Kas keegi on vahetanud enda autol?
Tean,et on vaja suurt ekraani, navi kasti, nuppu tean juba. Küsimused on juhtmestik on business ja professionalil sama? Kas kõik käib plugnplay või vaja kodeerida pärast veel ...
Kas keegi targem oskab nõua kuidas käib väikse ekraani vahetus uuema vastu? Kas keegi on vahetanud enda autol?
Tean,et on vaja suurt ekraani, navi kasti, nuppu tean juba. Küsimused on juhtmestik on business ja professionalil sama? Kas kõik käib plugnplay või vaja kodeerida pärast veel ...